Balsavimas

Kas laimės antrąjį rinkimų į Seimą turą?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Lietuvos diena

Lietuvos diena

Lietuva - gruodžio 5-ąją (0)

Gruodžio 5-ąją Lietuvos istorijoje netrūko įvykių.

(Plačiau...)

Ekspertai: Petras Cvirka buvo sovietų koloborantas (0)

Iš Jurbarko r. kilęs Petras Cvirka savo politinėje-visuomeninėje veikloje aktyviai kolaboravo su okupacinės sovietinės valdžios struktūromis, o jo kolaboravimas sukėlė didelių ir žalingų pasekmių Lietuvos valstybės ir jos piliečių likimui. Tai konstatavo Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras (LGGRTC), atsakydamas į Vilniaus savivaldybės Tarybos istorinės atminties komisijos raštą.

(Plačiau...)

Priešmokyklinukams ir pirmokams bus tiekiamas nemokamas maitinimas (0)

Nuo 2020 metų pradžios bus pradėti tiekti nemokamus pietūs priešmokyklinukams savivaldybių pasirinktose bendrojo ugdymo mokyklose, o nuo kitų metų rugsėjo mėn. nemokamus pietus gaus visiems Lietuvos priešmokyklinukai ir pirmokai. Už šias Socialinės paramos mokiniams įstatymo pataisas balsavo 106 Seimo nariai, susilaikė 3 parlamentarai.

(Plačiau...)

Antroje gruodžio pusėje – drastiški pokyčiai: bus labai labai šalta (0)

Po palyginus švelnios šios žiemos pradžios, antroji gruodžio mėnesio pusė ar jo pabaiga Lietuvoje gali būti atšiauri, prognozuoja Gismeteo.lt specialistai.

(Plačiau...)

Į šiltus kraštus – žiemą: įvardijo 3 didžiausias keliautojų klaidas (0)

Lietuvos gyventojai nuo žiemos dažniausiai bėga į Turkiją ir Egiptą, rodo „Lietuvos draudimo“ duomenys. Iš šių šalių sulaukiama ir daugiausiai pranešimų apie keliautojų patirtus sveikatos sutrikimus.

(Plačiau...)

Pirkiniai iš Kinijos brangs: apmokestins nuo pirmo euro (1)

„Verslo žinios“ praneša, kad nuo 2021-ųjų keičiasi siuntų, kurių vertė iki 150 eurų, prekybos ir PVM mokėjimo tvarka.

(Plačiau...)

Lietuvos gyventojų finansinės gerovės reitingas – vienas prasčiausių Europojeloan (0)

Beveik pusė šalies gyventojų sako, kad jų išlaidos auga sparčiau negu pajamos, o 28 proc. gyventojų šalyje teigia, kad apmokėjus visas sąskaitas jiems vos pakanka pinigų išgyventi iki mėnesio pabaigos, rodo „Intrum“ Europos vartotojų mokėjimų tyrimas.

(Plačiau...)

Brangs alkoholis ir degalai (0)

Seimas antradienį galutinai pritarė akcizų didinimui. Dėl to kitais metais brangs alkoholis bei degalai.

(Plačiau...)

Trečią ketvirtį vidutinis atlyginimas „į rankas“ siekė 834 eurus (0)

Vidutinis mėnesinis bruto (neatskaičius mokesčių. – ELTA) darbo užmokestis šalies ūkyje (be individualiųjų įmonių) šių metų trečią ketvirtį siekė 1317,6 euro.

(Plačiau...)

Rajono paštininkams - nauji automobiliai (video) (0)

Šiandien darbą pradeda dar 85 mobilūs laiškininkai, pas gyventojus atvažiuosiantys naujais, kaimo keliukams pritaikytais „Dacia Sandero“ tarnybiniais automobiliais. Nemokamai pašto paslaugas į namus nuo šiol gaus Jurbarko, Kėdainių, Marijampolės, Plungės, Tauragės, Vilkaviškio, Klaipėdos, Kazlų Rūdos, Rietavo ir Kalvarijos rajonų gyventojai. 70 proc. visų pašto paslaugų ir prieš šį projektą buvo vykdoma per laiškininkus kliento namuose, tad nepatogumų gyventojai nepajus – prenumerata, socialinės išmokos ir registruotos siuntos į namus bus pristatomos įprasta tvarka.

(Plačiau...)

Tyrimas: kalėdinių dovanų klasika išlieka kvepalai, populiarėja elektronika (0)

Įsibėgėjant kalėdinių dovanų paieškų karštinei, „Spinter“ tyrimų bendrovė perspėja, kad vyrai labiausiai nemėgsta gauti tekstilė, rankšluosčių ir patalynės (2 proc. neprieštarautų) , indų ir indų bei  virtuvės rakandų (2,4 proc.). Tuo tarpu moterys mažiausiai norėtų gauti darbo įrankių (0,8 proc.) arba automobilių aksesuarų (1,5 proc.)

(Plačiau...)

Vyriausybė apsisprendė: kaip kitąmet keisis algos ir pensijos (0)

Pirmadienio rytą Vyriausybė ėmėsi svarstyti pakoreguotus 2020 metų valstybės ir savivaldybių biudžetų projektų bei atnaujinto „Sodros“ ir Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto likimus. Buvo siūloma didinti tiek biudžeto pajamas, tiek išlaidas. Taip pat kai kurių profesijų atstovams numatyta didinti atlyginimus.

(Plačiau...)

Lietuvą nuklojo Kalėdų nuotaikos – pasirodė sniegas. Sninga ir Jurbarke (video) (0)

Per Lietuvą ritantis Kalėdų eglių įžiebimų renginiams vis labiau jaučiasi šventinės nuotaikos. O štai Žemaitijoje artėjančių švenčių įspūdį sustiprino ir gamta – pradėjo snigti.

(Plačiau...)

Vos pasibaigus rudeniui įsivyraus žiemiški orai (0)

Šeštadienio dieną danguje jau atsiras pragiedrulių, tad pradžiugins neilgai trunkantys saulės spinduliai. Nakties šlapdriba pasitrauks į rytus, tačiau jau nuo vidurdienio vėl bus tikimybė sulaukti kritulių.

(Plačiau...)

Kitais metais - ženkliai brangesnė elektra (0)

Vidutinės elektros energijos kainos gyventojams nuo kitų metų pradžios augs 14,6 proc., o gamtinių dujų kaina nuo sausio 1 dienos vidutiniškai mažės 17,9 proc.

(Plačiau...)

Kas laukia visų tėvų, gimus antram vaikui: 8 dalykai, apie kuriuos niekas neperspėja (0)

Jei susilaukus pirmojo vaiko, klausimų būna daugiau nei atsakymų, su antruoju – kiek paprasčiau. Vis dėl to yra dalykų, apie kuriuos niekas neperspėja, rašoma tinklalapyje mama-likes.ru.

(Plačiau...)

Į Lietuvą beldžiasi žiema: jau aišku, kada visoje šalyje sulauksime sniego (0)

Lietuvoje vis daugiau miestų ir kaimų besipuošiant Kalėdoms, gyventojai su nekantrumu laukia, kada šalies laukus ir pievas nuklos tikrą žiemą primenantis sniegas.

(Plačiau...)

Protestas: miesto gatvėmis riedėjo ūkininkų traktoriai (papildyta, nuotraukos, video) (14)

Antradienį rajono ūkininkai kartu su visos šalies žemdirbiais į miestų gatves išriedėjo traktoriais. Taip buvo protestuojama prieš planus didinti mokestinę ir kitokią finansinę naštą ūkininkams bei atkreipti dėmesį į dirbtinai keliamą žemdirbių ir visuomenės susipriešinimą.

(Plačiau...)

Iš Seimo - ūkininkams palankios žinios (0)

Seime buvo atmesti siūlymai panaikinti lengvatą, kuri šiuo metu taikoma šildymui naudojamam gazoliui, dar vadinamam ,,raudonajam kurui‘‘. ,,Raudonasis kuras‘‘ naudojamas ne vien žemės ūkyje, tačiau ir socialinių ir kitų įstaigų šildymui, kur nėra gamtinių dujų. Be to, nuspręsta, kad nebus dvigubinamas akcizas žemės ūkyje naudojamam ,,žaliam dyzelinui“.

(Plačiau...)

Kas trečia moteris patiria smurtą namuose (0)

Apie 80 proc. ES moterų yra patyrusios vienokį ar kitokį smurtą intymioje aplinkoje. Lietuvoje pastaraisiais metais policija gavo 47 tūkst. pranešimų apie smurtą šeimoje, o per pastaruosius penkerius metus Lietuvoje 42 moterys buvo nužudytos savo partnerio – sutuoktinio, sugyventinio, širdies draugo.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook