Balsavimas

Ar STT įtarimų sulaukę ir nuo pareigų nušalinti savivaldybės administracijos vadovai turėtų atsistatydinti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Artėjantį savaitgalį sulauksime lietingų, tačiau pavasariškai...

Artėjantį savaitgalį sulauksime lietingų, tačiau pavasariškai šiltų orų (0)

2014-05-09

Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, naktį į šeštadienį didžiojoje šalies dalyje numatomas trumpalaikis lietus, bus apie 9-11 laipsnių šilumos. Dieną bus 13-19 laipsnių šilumos. Vilniuje prognozuojamas trumpas lietus su perkūnija, apie Kauną, Klaipėdą, Šiaulius lis gausiai, o Panevėžyje - protarpiais. 

Naktį į sekmadienį bus 6-8 laipsniai šilumos, Šiauliuose ir Kaune numatomas rūkas, kitur nestipriai palis. Dieną bus 16-20 laipsnių šilumos. Vilniuje protarpiais numatomas lietus, Kaune ir Panevėžyje lis mažiau, o Šiauliuose ir Klaipėdoje - gausiai. 
Naktis į pirmadienį dar bus lietinga, bus apie 9-11 laipsnių šilumos. Dieną irgi protarpiais nulis. Bus apie 16-17 laipsnių šilumos. 
Naktį į antradienį lietus trauksis, negausiai palis tik vietomis. Bus apie 8-9 laipsniai šilumos. Dieną bus 15-17 laipsnių šilumos, didžiojoje šalies dalyje negausiai palis. 
Naktį į trečiadienį daug kur boluos rūkas. Bus apie 5-6 laipsnius šilumos. Dieną bus 17-19 laipsnių šilumos, debesuota su pragiedruliais. 
Naktis į ketvirtadienį - be lietaus, numatomi 4-5 laipsniai šilumos. Dieną bus mažai debesuota, 17-20 laipsnių šilumos. 

ELTA ir "Šviesos" inf.« Atgal

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook