Balsavimas

Klausimas jaunimui nuo 14-os iki 23-ejų: ar vasaros laikotarpiu planuojate ieškotis sezoninio darbo Jurbarko savivaldybėje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Iš prekybos šalinamos nesaugios šaldytos daržovės

Iš prekybos šalinamos nesaugios šaldytos daržovės (0)

2018-07-19

Prekybos tinklas „Maxima“ praneša iš prekybos operatyviai pašalinęs nesaugius du prancūzų „D'Aucy“ prekės ženklo šaldytų daržovių mišinius. 

Gavę informaciją iš tiekėjo, prekybos tinklo atstovai praėjusią savaitę apie galimai nesaugią produkciją nedelsdami informavo Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos specialistus, teigiama įmonės pranešime.
Prevenciniais tikslais šią savaitę nuspręsta iš prekybos išimti visus „D'Aucy“ prekės ženklo šaldytų daržovių produktus.
„Šią savaitę pasirodžius papildomai informacijai apie nesaugių produktų žalą žmonių sveikatai, imtasi papildomų prevencinių priemonių. Nuspręsta iš prekybos pašalinti visus „D'Aucy“ prekės ženklo šaldytų daržovių rinkinius. Šiuo metu tikrinami ir kitų prekės ženklų šaldytų daržovių produktai“, - rašoma pranešime.
„Maxima“ iš prekybos praėjusią savaitę pašalino du galimai nesaugius „D'Aucy“ ženklo produktus: šaldytų daržovių mišinį su Toskanos prieskoniais ir šaldytų daržovių mišinį „D'Aucy Nica“.
Šią produkciją įsigiję klientai raginami jos nevartoti ir kreiptis į bet kurią tinklo parduotuvę - grąžinus prekes, jiems bus sugrąžinti už jas sumokėti pinigai. Pirkimo kvito nebūtina turėti.
Šaldytą produkciją apdorojus termiškai aukštesnėje nei 60 laipsnių temperatūroje rizikos sveikatai nėra, teigia įmonė.
Skelbiama, kad Lenkijos tarnybos įspėjo Lietuvą ir kitas valstybes apie daržovių mišinius su Listeria monocytogenes bakterija užkrėstais šaldytais kukurūzais.
Tarp nesaugių gaminių įvardijami „d'Aucy Vegetables Country“, „d'Aucy Vegetables Mix Nica“, „Pinguin Mexican salad“, „Felco Mexican mix“ daržovių mišiniai. « AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook