Jurbarkietė laimėjo 420 tūkstančių litų

Jurbarkietė laimėjo 420 tūkstančių litų (1)

2014-04-01

Paaiškėjo, kas Lietuvoje laimėjo „Vikingų loto“ didįjį prizą. Tai – buvusi virėja, dabar jau pensininkė, iš Jurbarko. 2 milijonus 100 tūkstančių litų lietuvė pasidalino su suomiu, norvegu ir dviem danais. Kiekvienas gavo po 420 tūkstančių litų.

„Visą savaitę prieš tai niežėjo kairę ranką. Sakoma, kad tada gausi pinigų. Žaidžiau „Teleloto“, bet nieko nelaimėjau. Tada nusipirkau „Vikingų loto“ bilietą. Jis ir atnešė sėkmę“, – šypsojosi laimėtoja.

Jurbarkietė anksčiau ne kartą bandė sėkmę šioje loterijoje su kompiuterio parinktais skaičiais. Tačiau laimingo bilieto derinius sugalvojo pati.

„Šįkart nusprendžiau pati pasirinkti skaičius. Net nežinau, kodėl. Ir kodėl – būtent tokius. Pirmąjį derinį užpildžiau su skaičiais, kurių nė vienas nebuvo didesnis kaip 30. Jis ir buvo laimingas“, – sakė ji.

Apie tai, kad atspėjo 6 pagrindinius skaičius, moteris sužinojo trečiadienio vakarą žiūrėdama „Vikingų loto“.

„Iš pradžių negalėjau tuo patikėti. Tą naktį sunku buvo užmigti. Kad tikrai laimėjau tokį didelį prizą, įsitikinau tik paskambinusi į loteriją“, – prisiminė jurbarkietė.

Už laimėtus pinigus moteris ketina remontuoti namus, dalį padovanos Vokietijoje gyvenančioms dukroms bei ten studijuojančiai anūkei – artimiausiu metu nuvyks jas aplankyti. Likusius pinigus taupys ateičiai.

Į pensiją išėjusi moteris su širdies draugu gyvena nuosavame name. Vasarą savo malonumui prižiūri nedidelį ūkį – augina daržoves, uogas, vištas, žiemą įninka į mezgimą.

„Labai myliu gyvūnus, augalus. Negalėčiau gyventi mieste“, – sakė ji.

Prieš du mėnesius įvestas antrasis skaičių derinys ant „Vikingų loto“ bilieto pasiteisino: jurbarkietės laimėjimas – jau antras didelis prizas per tą laiką laimėtas Lietuvoje. Prieš mėnesį autobuso vairuotojas iš Kauno atspėjo penkis pagrindinius ir vieną papildomą skaičių – jis laimėjo 1 mln. litų.

"Šviesos" inf.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook