Lietuvos vadovės sveikina šalies mokytojus

Lietuvos vadovės sveikina šalies mokytojus (0)

2015-10-05

president.lt nuotr.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė ir Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė sveikina visus Lietuvos pedagogus su Tarptautine mokytojų diena.

"Šiandien sveikiname tuos, kurių dėka Lietuvoje ugdomas atsakingas, kūrybiškas ir patriotiškas Lietuvos jaunimas. Tarptautinę mokytojų dieną palinkėkime visiems mokytojams išlikti novatoriškiems, iniciatyviems ir nuolat tobulėjantiems", - sako šalies vadovė.
Prezidentės sveikinime Lietuvos mokytojams teigiama: "Šiandien švenčiame Jūsų dieną. Bet kurioje pasaulio tautoje mokytojas atlieka ypatingą misiją. Esate mūsų ateities lyderių pavyzdys. Nuo to, kokie būsite Jūs, daug priklausys, kokią Lietuvą sukursime. Tad būkite novatoriški, iniciatyvūs ir nuolat tobulėkite".
Pasak šalies vadovės, moderniame pasaulyje turime pačių įvairiausių šaltinių, iš kurių semiamės mokslo žinių. Interneto ir naujųjų technologijų amžiuje kiekvieną dieną didėja mums prieinamas jų kiekis. Prezidentė pabrėžė, kad svarbiausia visada buvo, yra ir bus mokytojas, kuris padės šioje gausoje susigaudyti. Mums reikalingi ne tik jo patarimai, bet ir moraliniai orientyrai, motyvacija.
Šventės proga Prezidentė mokytojams linki išradingumo bei energijos ugdant atsakingą, kūrybišką ir patriotišką jaunimą.
Su Tarptautine mokytojų diena šalies pedagogus sveikina ir Seimo Pirmininkė L.Graužinienė.
"Brangūs Lietuvos Mokytojai, auksinį rudenį minime vieną iš gražiausių profesinių švenčių - Tarptautinę mokytojų dieną, taip pagerbdami Jūsų pašaukimą ir kilnią misiją.
Nuoširdžiai dėkoju, kad šalia algoritmų, gramatikos subtilybių ar istorijos faktų savo asmeniniu pavyzdžiu, įžvalgomis, gebėjimu išklausyti Jūs mokote vaikus tikrųjų gyvenimo pamokų: Doros, Teisingumo, Atsakomybės, Pagarbos žmogui. Ir toliau būkite išminties, darnos ir šviesos kelrodžiai, kad su kiekviena Jūsų į gyvenimą palydima karta pasaulis taptų geresnis, tauresnis, pažangesnis.
Sveikinu visus mokytojus, dėstytojus, švietimo darbuotojus Tarptautinės mokytojų dienos proga! Tegul buvusių ir esamų mokinių bei studentų meilė, pagarba ir dėkingumas tampa gražiausia šios dienos dovana kiekvienam iš Jūsų", - teigia parlamento vadovė savo sveikinime. 
ELTA ir "Šviesos" inform.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook