Pagėgių „tvarkiečiai“ virsta liberalais

Pagėgių „tvarkiečiai“ virsta liberalais (12)

2020-02-14

Masiškai į Liberalų sąjūdį perbėgantys Pagėgių „tvarkiečiai“ gali gerokai sustiprinti Seimo nario Ričardo Juškos pozicijas artėjančiuose rinkimuose. 

Daugiau kaip šimtas Pagėgių „tvarkiečių“ užpildė anketas tapti Liberalų sąjūdžio nariais. Tikimasis, kad prie liberalų artimiausiu metu prisijungs apie pustrečio šimto politikų Komskių bendražygių. Tikėtina, kad per šiemet vyksiančius Seimo rinkimus perbėgėliai palaikys dabartinį parlamentarą, jurbarkietį ir liberalą Ričardą Jušką. Žinoma, jei šis nuspręs dalyvauti rinkimuose į Seimą.

R. Juška yra ir Liberalų sąjūdžio Tauragės regiono koordinatorius.

Politikas žiniasklaidai teigė, kad šiuo metu į liberalus persirašė daugiau, nei šimtas „tvarkiečių“. Tačiau netrukus skaičius turėtų dar gerokai padidėti. Liberalu tapti nusprendė ir Pagėgių meras Vaidas Bendaravičius bei dalis savivaldybės tarybos narių.

Iš viso  Pagėgių „tvarkiečių“ sąrašuose yra apie 380 žmonių. Tačiau nemaža dalis jų išvykę į užsienį. V. Bendaravičius mano, kad iš tų, kurie likę Pagėgiuose, tapti liberalais turėtų apie 80 proc.

Taip pat tikėtina, kad Pagėgiuose praktiškai nebeliks partijos „Tvarka ir teisingumas“ skyriaus.

Rinkimai į Seimą vyks šių metų spalio 11-ąją.

Šį kartą parlamentarą kartu rinks ne tik jurbarkiečiai ir pagėgiškiai, bet ir dalis tauragiškių. Pernai Vyriausioji rinkimų komisija pertvarkė rinkiminių apygardų ribas ir prie buvusios teritorijos prijungė Baltrušaičių, Gaurės ir Eičių apylinkes. Taip apygardos rinkėjų skaičius buvo padidintas beveik 1400 žmonių.

Parengta pagal DELFI.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook