Pirmoji diena, kai iš namų galima išeiti be kaukės

Pirmoji diena, kai iš namų galima išeiti be kaukės (0)

2020-05-14

Nuo ketvirtadienio apsaugines kaukes viešose vietose su tam tikromis išlygomis dėvėti tik rekomenduojama.

Ir toliau privaloma vyresniems nei 6 metų asmenims dėvėti kaukes visose viešose uždarose erdvėse (išskyrus valgant ir geriant viešojo maitinimo organizavimo vietose bei sportuojant) ir tam tikrose atvirose erdvėse: turgavietėse ir kitose viešose prekybos vietose, renginiuose, ekskursijose, viešojo transporto įlaipinimo vietose. Kitais atvejais kaukes viešose vietose tik rekomenduojama dėvėti.

Atsižvelgiant į palankią epidemiologinę situaciją, nuo ketvirtadienio taip pat pakeisti reikalavimai dėl asmenų būriavimosi viešose vietose bei numatyta, kad leidžiama būriuotis iki 5 asmenų grupėms. Anksčiau tai buvo leidžiama tik šeimos nariams.

Taip pat įsigalioja patikslinta skrydžių organizavimo tvarka. Reguliarūs skrydžiai keleiviams vežti į Lietuvos tarptautinius oro uostus bus vykdomi tik maršrutais, kurių atnaujinimui pritaria Vyriausybė užsienio reikalų ministro siūlymu. Tuo metu nereguliarūs skrydžiai, kuriais vežama daugiau nei 10 keleivių, į Lietuvos tarptautinius oro uostus vykdomi tik gavus Lietuvos transporto saugos administracijos išduotą atskirą leidimą oro susisiekimui vykdyti.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook