Savaitgalį įsitvirtins žiemiški orai

Savaitgalį įsitvirtins žiemiški orai (0)

2014-11-28

Penktadienio rytą Lazdijų rajone silpnai snigo, čia buvo barstomi krašto kelių slidūs ruožai.

Rytų Lietuvoje mažesnio intensyvumo rajoniniai keliai kai kur padengti šlapiu sniegu, provėžoti, slidūs. Kelininkai vykstančiųjų šiais keliais prašo atkreipti dėmesį į tai, kad yra slidžių ruožų, ir neskubėti. 
Likusioje Lietuvos teritorijoje valstybinės reikšmės kelių dangos sausos.
Dieną daug kur pasnyguriuos, orai bus debesuoti, kai kur gali pasirodyti menkų pragiedrulių, daugiausiai pietiniuose, rytiniuose rajonuose. Iš žemų debesų vėl lengvai pasnyguriuos, daugiausia - Rytų Lietuvoje. Tačiau rimtesnių kritulių sinoptikai nežada ir perspėja, kad vietomis dėl lijundros ir plikledžio dar gali būti ir slidu. Temperatūra dienos metu svyruos nuo 0 iki 5 laipsnių šalčio.
Žiemiška temperatūra nesitrauks ir netgi dar labiau įsitvirtins, LRT radijui sakė sinoptikė Inga Stankūnaitė. Todėl šeštadienį ir kitomis artimiausiomis dienomis naktimis pašals daugiau - vyraus 6-11, kai kuriomis naktimis pašals ir iki 12 laipsnių šalčio. Tik Kuršių nerijoje išliks apie 2-3 laipsnius šalčio. Dienomis bus 2-7 laipsnių neigiama temperatūra. Debesys nuo šeštadienio turėtų prasisklaidyti ir turėtume pamatyti daugiau saulės 

ELTA ir "Šviesos" inf.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook