Numerio tema

Numerio tema

Tarnybos vadovą nutarė išlydėti pilnomis kišenėmis (9)

15 700 eurų šalių susitarimu bus išmokėta Jurbarko priešgaisrinės tarnybos vadovui Stasiui Pociui, kad šis paliktų vadovo pareigas. Atsisveikinti su tarnyba savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius S. Pociui pasiūlė kai dalis ugniagesių viešai atsisakė dirbti su vadovu. Pavaldiniai kalbėjo apie nuolatinius pažeidimus, persekiojimą ir galimą viršininko piktnaudžiavimą tarnyba.

(Plačiau...)

Pirmos dienos mobiliame patikros punkte – be įtampos (4)

Nuo lapkričio 11 d. greta Jurbarko r. pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) veikia mobilus koronaviruso patikros punktas. Pirmosios darbo dienos parodė, kad punkto Jurbarke reikėjo – gyventojai registruojasi ir vyksta testuotis, tačiau apgulties nesulaukta – aptarnauti būtų galima dvigubai daugiau asmenų.

(Plačiau...)

Už kelionę į darbą – ir po 14 centų per dieną (5)

Spalio 29 d. Jurbarko r. savivaldybės taryba svarstė Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjos parengtą sprendimo projektą, kuriuo siūloma keisti gegužę patvirtintą švietimo įstaigų darbuotojų važiavimo išlaidų kompensavimo tvarką ir nekompensuoti šių išlaidų nedidelius atstumus važiuojantiems pedagogams. Taip tikėtasi dėl kelių eurų neapkrauti papildomu darbu buhalterijos darbuotojų.

(Plačiau...)

Karšuva pasirinko: į Seimą keliauja Ričardas Juška (7)

Antrąjį rinkimų turą į Seimą Karšuvos vienmandatėje apygardoje laimėjo liberalas Ričardas Juška. Suskaičiavus išankstinio ir sekmadienio vykusio balsavimo rezultatus paaiškėjo, kad savo konkurentą, konservatorių Daivarą Rybakovą, jis įveikė 3448 balsų skirtumu.

(Plačiau...)

Darbuotojus perdavė – tuščių etatų naikinti neskuba (1)

Rugsėjo 24 d. vykusiame Jurbarko r. savivaldybės tarybos posėdyje liberalai savivaldybės vadovų prašė pasiaiškinti, kodėl kai kuriuos darbus perdavus kitai įstaigai, likę tušti savivaldybės administracijos etatai buvo nepanaikinti. Pasirodo, kad atvejo vadybininkus ir socialinius darbuotojus darbui su šeimomis įdarbinus VšĮ „Jurbarko socialinės paslaugos“, savivaldybės administracijoje etatų skaičius turėjo sumažėti, bet taip nenutiko.

(Plačiau...)

Mokytojų dieną – padėka už žinias ir meilę (2)

Spalio 5-oji išaušo saulėta ir šilta, o puošniausi rudens žiedai, gražiausi žodžiai buvo skirti mokytojams. Tarptautinės mokytojų dienos proga rajono ugdymo įstaigas su sveikinimais, dovanomis ir padėkomis aplankė savivaldybės vadovai. O „Šviesa“ prieššventinę savaitę kalbino mokytojus – apie laimę mokykloje.

(Plačiau...)

Eksperimentas: radaras fiksavo tūkstančius pažeidėjų (0)

Vienas iš keturiasdešimties. Maždaug tiek vairuotojų leistiną greitį įvažiuodami į Jurbarką nuo Kauno pusės viršija 20 ir daugiau kilometrų. Kai kurie jų skrieja net 120 kilometrų per valandą greičiu. Tokius duomenis pateikė policija, pristatydama metų pradžioje vykdyto eksperimento rezultatus.

(Plačiau...)

Už saviizoliacijos pažeidimus protokolus rašys seniūnai (0)

Jau savaitę galioja Jurbarko r. savivaldybės administracijos direktoriaus Raimundo Basčio pasirašytas įsakymas, įpareigojantis seniūnus kontroliuoti asmenis, kuriems skirta izoliacija. Toks nutarimas priimtas atsižvelgiant į sveikatos apsaugos ministro – Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo Aurelijaus Verygos rugsėjo 10 d. sprendimą, keičiantį besiizoliuojančių asmenų kontrolės tvarką.

(Plačiau...)

Virš tarybos nario – grėsmė prarasti mandatą (21)

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) Jurbarko r. savivaldybės tarybai pateikė dokumentus, kurie kelia pagrįstų abejonių, kad tarybos narys Algirdas Gudaitis galėjo pažeisti LR Konstituciją ir sulaužyti duotą priesaiką. Raštą su paaiškinamaisiais priedais VRK savivaldybės tarybai adresavo dar rugpjūčio 26 d., tačiau iš mero kabineto ši informacija nepajudėjo beveik mėnesį – iki šio pirmadienio.

(Plačiau...)

Ugniagesiai nebenori dirbti su tarnybos vadovu (video) (15)

Neefektyvus tarnybos valdymas, sovietiniai metodai, patyčios, priekabės, persekiojimai, neteisėtai išmokėti pinigai ir kitokie įstatymų pažeidimai. Tokius kaltinimus Jurbarko r. priešgaisrinės tarnybos vadovui Stasiui Pociui viešai metė dalis jo pavaldinių. Ugniagesiai atviri – galimybių toliau dirbti su dabartiniu vadovu jie nebemato.

(Plačiau...)

Teismas: neteisėta buvo ir komisija, ir jos sprendimai (6)

Regionų apygardos administracinio teismo Kauno rūmų teisėjų kolegija pripažino, kad savivaldybės tarybos Etikos komisija tarybos nariui Gintariui Stoškui skyrė nuobaudą nenustačiusi jokio pažeidimo. Negana to, pagal administracinės bylos duomenis akivaizdu, kad pati Etikos komisija dirbo neteisėtai, nes neatitiko įstatymu numatyto atstovavimo principo – joje buvo per mažai visuomenininkų.

(Plačiau...)

Iš pareigų atleisti du savivaldybės vadovai (6)

Rugsėjo 10 d. vykusiame neeiliniame Jurbarko r. savivaldybės tarybos posėdyje naujoji dauguma pademonstravo, kad valdžią perėmė ne tik šį faktą deklaruodama raštais, bet ir balsuodama – atleido vicemerą Daivarą Rybakovą ir savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoją Leoną Greičių.

(Plačiau...)

Gimnazistai ir politikė piketuos rugsėjo 8-ąją (9)

Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijai mokslo metus pradėjus nuotoliniu būdu, nepasitenkinimą tokiu sprendimu dalis gimnazistų ir viena vietos politikė ketino išreikšti piketu rugsėjo 2-ąją. Tačiau šio protesto organizatoriai leidimo negavo – Susirinkimų įstatymas numato kitokius terminus leidimui išduoti, tad piketuotojai galės rinktis ir savo reikalavimus išsakyti rugsėjo 8 d.

(Plačiau...)

Gimnaziją į problemas įvėlė stringantis remontas (5)

Nors rugsėjo 1-ąją Jurbarko gimnazistai ir jų mokytojai rinkosi gimnazijoje, mokslo metai čia prasidėjo kitaip nei planuota. Gimnazija priversta įprastinę mokymosi tvarką keisti nuotoliniu būdu. Ir visai ne dėl koronaviruso, o dėl gerokai stringančios renovacijos.

(Plačiau...)

Naujoji tarybos dauguma imasi valdžios kėdžių (video) (4)

Ketvirtadienį vykusio savivaldybės tarybos posėdžio pradžioje meras pateikė informaciją apie jau anksčiau gautą socialdemokratų frakcijos pranešimą dėl pasitraukimo iš koalicijos ir trylikos politikų apsisprendimą formuoti naują daugumą. Buvusi opozicija nusiteikusi ryžtingai – inicijuoja interpeliacijas dviem rajono vadovams ir siekia panaikinti Tarybos ir mero sekretoriatą.

(Plačiau...)

Gyventojų nepasitenkinimą užprogramavo tylėjimas (0)

Rugpjūčio 21-ąją, prieš šio mėnesio Jurbarko r. savivaldybės tarybos posėdį, rinkosi pirmasis – Ūkio, verslo, ekologijos ir kaimo reikalų komitetas. Tarybos nariams buvo pateikta informacija apie trijų grupinio gyvenimo namų (GGN) numatomą statybą Jurbarko mieste. Posėdyje dalyvavo ir didelė grupė miesto gyventojų, kurie dar liepos pabaigoje Jurbarko r. savivaldybės merui Skirmantui Mockevičiui įteikė pareiškimus dėl netinkamai, jų manymu, parinktos vieno namo statybos vietos.

(Plačiau...)

Paslaptingi verslininkai suvertė kalną plastiko atliekų (4)

728 kub. m įvairių plastiko atliekų – tiek šiukšlių be leidimo sandėliuojama P. Paulaičio gatvėje, Jurbarke. Apie sunkvežimiais vežtas atliekas tarnyboms pranešė įtartinus krovinius pastebėję gyventojai. Liepos 14- ąją aikštelės savininkas buvo įspėtas, tačiau atliekos ten guli nepajudintos.

(Plačiau...)

Daugiabučiai judinami atsisakyti dujų balionų (6)

Energetikos ministerijos parengtas planas iki 2022 m. trijų ir daugiau aukštų daugiabučiuose pakeisti dujų balionus įgauna pagreitį. Šiemet vienas butas gali sulaukti iki 600 eurų kompensacijos, tačiau pasiekti šiuos pinigus ne taip paprasta.

(Plačiau...)

Socialdemokratai traukiasi iš valdančiosios daugumos (36)

Rajono socialdemokratų sprendimas trauktis iš valdančiosios daugumos griauna po savivaldos rinkimų sudarytą koaliciją ir jėgas rajono taryboje persveria dabartinės opozicijos pusėn. Pareiškimą, patvirtinantį socialdemokratų sprendimą, pasirašė visi trys šios partijos frakcijos rajono taryboje nariai – skyriaus pirmininkas Audronis Zairys, Darius Virvilas ir Aivaras Šlekys.

(Plačiau...)

Darbus prie Panemunės pilies stabdo sprendimų paieškos (6)

Slenkantys tvenkinių šlaitai ir Kultūros paveldo departamento specialistų skirtos baudos. Su tokiomis problemomis susidūrė Panemunės pilies parką tvarkanti įmonė „Projektas KARMA“. Ši situacija neramina Pilies I kaimo bendruomenę – žmonės nuogąstauja, kad darbai atliekami nekokybiškai, o ir tempas nežinia kodėl sulėtėjo.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook