Balsavimas

Ar maudotės Nemune?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Numerio tema

Numerio tema

Verslininkai vėl kyla į kovą prieš smarvę (12)

Neapsikentusi bene nuolatinių miestą ir jo apylinkes varginančių smarvės pliūpsnių Jurbarko r. verslininkų organizacija ketina vėl imtis žygių, kad būtų atliktas nepriklausomas galimos taršos tyrimas ir atsakyta į klausimą, kuo kvėpuoja jurbarkiečiai.

(Plačiau...)

Šimtukų derlius šiemet kur kas gausesnis (nuotraukos) (0)

Praėjusi savaitė abiturientams – ypatinga: paaiškėjo paskutiniai brandos egzaminų rezultatai, rankose – išsvajotas brandos atestatas, sušoktas paskutinis mokyklinis valsas. Šiemet abiturientai egzaminus laikė sėkmingiau nei pernai: į geriausių balų kraitę 11 šimtukų ir du 99 balų įvertinimus sudėjo aštuoni Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos moksleiviai.

(Plačiau...)

Savivaldybėje pasveikinti geriausi abiturientai (1)

Šiandien Jurbarko r. savivaldybėje meras Skirmantas Mockevičius susitiko su geriausiai brandos egzaminus išlaikiusiais abiturientais, jų mokytojais ir tėveliais. 

(Plačiau...)

Seniūnaičiams žadama daugiau įtakos ir pinigų (0)

Liepos 7 d. į susirinkimą pirmą kartą buvo sukviesti Jurbarko rajono seniūnaičiai. Darbotvarkėje – du svarbūs klausimai: seniūnaičių pareigų skirstant lėšas projektams aptarimas ir kvietimas diskusijai apie seniūnaičių patiriamų išlaidų kompensavimą.

(Plačiau...)

Registracija į darželį politikams paliko abejonių (0)

Nuo pirmadienio „Nykštuko“ vaikų lopšelyje-darželyje prasidėjo „vasaros sezono“ darbas – pagal rajono tarybos sprendimą čia veikia keturios ikimokyklinio ugdymo grupės, priimančios vaikus iš viso rajono. Deja, šią sritį kuruojantiems savivaldybės administracijos valdininkams nepavyko įtikinti politikų, kad eilė į vasarą dirbantį darželį sudaryta skaidriai – birželio 29 d. vykusiame tarybos posėdyje abejonių vis tiek liko.

(Plačiau...)

Veliuonoje gimė vaikų poezijos teatras (0)

Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną ant 100 Lietuvos piliakalnių skambėjo tautiška giesmė. Ant Ramybės piliakalnio ją giedojo ir veliuoniškiai. Tačiau šventė Veliuonos gyventojams prasidėjo anksčiau – kultūros centre pirmąjį spektaklį „Eglė – žalčių karalienė“ pristatė  Vaikų poezijos teatras. 

(Plačiau...)

Technologijų ir meno sintezė: Lietuvos himnas – audimo raštuose (0)

Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienos išvakarėse Jurbarko viešojoje bibliotekoje pristatyta instaliacija „Tautiška giesmė“. Tai unikalus ir pasaulyje toks vienintelis kūrinys, apjungiantis meną, mokslą ir technologijas. Projektą pristatė jo autorius Julius Žėkas. Jurbarke ji bus iki liepos 17 d. 

(Plačiau...)

Kvartalas sulauks seniai planuotos rekonstrukcijos (0)

Apie galimybę sutvarkyti miesto centre esantį daugiabučių namų kvartalą tarp P. Cvirkos, K. Donelaičio, Vytauto Didžiojo bei Dariaus ir Girėno gatvių kalbėta jau prieš dešimtmetį, tačiau Naujamiesčio gyventojams jau prieš porą metų besidžiaugiant tvarkingais kiemais centro gyventojai statybininkų vis nesulaukdavo. Liepos 31 d. ir šiame kvartale prasidės darbai.

(Plačiau...)

Prie streiko prisijungė ir Jurbarko miškininkai (2)

Penktadienį Lietuvoje įspėjamąjį streiką, reikalaudama skaidrumo ir konstruktyvių derybų dėl valstybinių miškų valdymo reformos, surengė Lietuvos miškų urėdijų profesinių sąjungų federacija (LMPF) – nuo 8 iki 10 val. šalies urėdijose buvo atliekamos tik būtiniausios funkcijos, o medienos gamyba ir pardavimas – sustabdyti.

(Plačiau...)

Pasienis: nuo naktinių gaudynių iki šienavimo (0)

Ketvirtadienį Lietuvoje minėta Pasieniečių diena, šiandien Jurbarke Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pagėgių rinktinė surengė gražią šventę, o „Šviesa“ apsilankė šiai rinktinei priklausančioje ir Jurbarko rajone veikiančioje Viešvilės užkardoje ir pasidomėjo, koks kasdienis pasieniečių gyvenimas.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook