Balsavimas

Ar miesto gatvės žiemą prižiūrimos tinkamai?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Numerio tema

Numerio tema

Emigracijos problema perduodama savivaldybėms (4)

Sausio 10 d. Prezidentūroje savivaldybių merams ir žiniasklaidai Tarptautinės migracijos organizacija pristatė tyrimą „Grįžtamoji migracija: regionų perspektyva“, o merai iš Prezidentės Dalios Grybauskaitės išgirdo, kad emigracijos problemas pirmiausia privalo spręsti savivaldybės.

(Plačiau...)

Jurbarko šilumos tinklų darbuotojai filialą gina raštais (8)

Kol rajono valdžia laukia oficialių žinių iš AB „Kauno energija“, Jurbarko šilumos tinklų darbuotojai filialą bando apginti raštais. Ne tik bijodami prarasti darbą, bet ir signalizuodami apie jurbarkiečiams galimai kilsiančias problemas, sausio 2 d. jie kreipėsi į Seimo narį Ričardą Jušką ir savivaldybės merą Skirmantą Mockevičių.

(Plačiau...)

Seniūnijos verčia naujųjų metų kalendorių (4)

Nauji metai – nauji darbai, džiaugsmai ir rūpesčiai. Skirsnemunės, Juodaičių, Seredžiaus ir Viešvilės seniūnų klausėme, kas liko įrašyta senųjų metų kalendoriaus lapeliuose ir kuo bus pripildytos šių metų dienos. Seniūnai pasakojo apie jau pradėtus ir planuojamus darbus, dalijosi svajonėmis ir viltimis, kad Lietuvos šimtmečio metai ir seniūnijose nepraeis pro šalį.

(Plačiau...)

Mažuose miesteliuose tarpsta gerumas ir atjauta (0)

Prieš didžiąsias metų šventes bene kiekviename kaime, miestelyje, seniūnijoje aktyvūs ir atjautūs žmonės kuria kalėdinį stebuklą. Prisimenami vieniši senoliai, dovanomis apipilami nepasiturinčių šeimų vaikai. Ne išimtis ir veliuoniškiai, pasidaliję tuo, ką turi. 

(Plačiau...)

Senas atvirukas – nostalgiškas šventės ženklas (0)

Kalėdinis atvirukas nebėra labai populiarus. Nors jų pasirinkimas didžiulis, dažniausiai renkamės tai, kas paprasčiau – paspaudei mygtuką ir pasveikinai iškart visus. Todėl Girdžių bibliotekoje eksponuojami kalėdiniai atvirukai iš vargonininkės Irenos Jasiulytės asmeninio archyvo – jau tikra istorija, įdomi ir šiek tiek nostalgiška. 

(Plačiau...)

Kultūrininkai nebenori dirbti staliais ir valytojais (0)

Lapkritį Jurbarko r. savivaldybės tarybos posėdyje buvo svarstomas kultūros centrų darbuotojų skaičiaus padidinimo klausimas. Septintus savarankiško darbo metus baigiantys Eržvilko ir Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centrai nusprendė, kad laikas prašyti etatų ūkio darbininkams, o Jurbarko kultūros centras pabandė gauti pinigų meno vadovams, tačiau politikai dosnumu nepasižymėjo. 

(Plačiau...)

Taryba pritarė konservatorių kandidatui (19)

Šiandien rajono tarybos posėdyje pritarta konservatorių siūlytai ir mero teiktai savivaldybės administracijos direktorės pavaduotojo kandidatūrai. Juo tapo Girdžių seniūnas Darius Juodaitis.

(Plačiau...)

Politikai balsavo dėl nepasitikėjimo vicemeru (14)

Visą gruodį tvyrojusi politinė įtampa sklaidėsi tik šį ketvirtadienį paskelbus balsavimo rezultatus dėl mero pavaduotojo Sauliaus Lapėno likimo. Tarybos posėdyje politikai turėjo apsispręsti, ar dar nori vicemerą matyti šiame poste, ar vis dėlto juo nebepasitiki. 

(Plačiau...)

Dvidešimtieji LIONS metai paženklinti dosnumu (0)

Šiemet tarptautinis LIONS judėjimas mini 100-metį, o Jurbarko LIONS klubas švenčia 20-mečio jubiliejų. Prasmingi skaičiai tik dar labiau nuteikia dosnumui – gruodžio 2 d. tradiciniame labdaros vakare aukojančiųjų netrūko, o kitą dieną pas nepasiturinčias rajono šeimas išvykęs Kalėdinis karavanas buvo gausus ir šventiškas.

(Plačiau...)

Samariečių lėkštėje – šiltas maistas ir geras žodis (0)

Gruodžio 4-osios pietūs Lietuvos samariečių Jurbarko krašto bendrijos labdaros valgykloje buvo neįprasti – ankštoje patalpoje vos tilpo net tik nuolatiniai lankytojai, bet ir gausus būrys svečių ir sveikintojų. Minėtas valgyklos 20-metis, ir šventinius pietus jurbarkiškiams dovanojo samariečių draugai iš Norvegijos.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook