Balsavimas

Ar pasitikite rajono valdžia?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Numerio tema

Numerio tema

Nustatytos ribos palengvins sklypų formavimo darbus (0)

Rugpjūčio pabaigoje Lietuvos Respublikos vyriausybė nutarimu nustatė Jurbarko r. savivaldybės gyvenamąsias vietoves ir jų teritorijų ribas, suteikė bei pakeitė kai kurių gyvenamųjų vietovių pavadinimus, o kai kurias panaikino. Šiuo nutarimu užbaigtas dar 2008 m. pradėtas darbas.

(Plačiau...)

Pagerbti Panemunių regioninio parko darbuotojai (0)

Už ilgametį ir nepriekaištingą darbą Panemunių regioninio parko vyriausieji specialistai  Vaida Mozūraitienė ir Raimundas Giedraitis buvo apdovanoti  III laipsnio Nusipelniusio aplinkosaugininko ženklais.

(Plačiau...)

Konkursus lydi nesėkmės ir nepasitikėjimas (0)

Kai geros darbo vietos – aukso vertės, ypač mažesniuose miesteliuose, gyventojai atidžiai stebi, kokie specialistai laimi savivaldybės skelbiamus konkursus. Nenuostabu, kad laimėję ar pareigų negavę kandidatai vertinami skirtingai, tačiau tam ir yra konkursai – kad būtų išrinktas pats verčiausias. Deja, labai dažnai lieka įtarimų, kad vienos ar kitos pareigos atiteko iš anksto „suderintam“ pretendentui.

(Plačiau...)

Trys samarietės įvertintos garbės ženklais (0)

Praėjusį ketvirtadienį posėdžiavusi naujoji Jurbarko r. savivaldybės Apdovanojimų komisija vienbalsiai pritarė siūlymui ženklu „Už nuopelnus Jurbarko kraštui“ apdovanoti tris Lietuvos samariečių Jurbarko krašto bendrijos nares – Kristiną Vančienę, Bronę Jašinskienę ir Valę Šeršniovienę. 

(Plačiau...)

Startavo garsiai, baigė – po tylos skraiste (2)

Važiuojant pro Smalininkus Antšvenčių kaime nebematyti per aštuonerius metus kraštovaizdžio dalimi tapusios vėjo jėgainės. Į redakciją pasipylė skambučiai – žmonės teiravosi, kas atsitiko Smalininkų bendruomenės centro pastatytai jėgainei, kodėl jos nebeliko. Ne vienas prisiminė, kad šiam projektui pinigų skyrė ir Jurbarko r. savivaldybė, todėl prašė pasidomėti, ar tikslingai buvo panaudotos lėšos.

(Plačiau...)

Pažinimo kelyje – iššūkiai mokiniams ir mokytojams (nuotraukos) (1)

Daugiau kaip 4 tūkst. mokinių, keturi šimtai pedagogų vakar šventė Rugsėjo 1-ąją, ir visi jiems linkėjome įdomios ir sėkmingos pažinimo kelionės. Tradiciniame ugdymo įstaigų vadovų susirinkime, kurį savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyrius antradienį surengė Raudonėje, kalbėta apie ugdymo proceso naujoves ir naujus iššūkius mokyklų bendruomenėms.

(Plačiau...)

Naktinių tarpgalaktinių kelionių startas – Jurbarke (0)

Net visai nesidomintys astronomija žino, kad rugpjūčio dangaus žvaigždės – nuostabios ir jų labai daug, o mėgėjams į dangų pasižvalgyti pro teleskopus prasideda nemigo naktys. Drauge patyrinėti visatą Jakaičių kaime, sodyboje „Pas Kipšiuką“, rinkosi astronomai-mėgėjai, kuriuos subūrė jurbarkietis Marius Mikalainis.

(Plačiau...)

Direktorės pavaduotojas traukiasi iš pareigų (6)

Rugsėjo 1-oji driokstelėjo galimomis permainomis rajono valdžios koridoriuose – iš pareigų traukiasi savivaldybės administracijos direktorės pavaduotojas Viktoras Ganusauskas. 

(Plačiau...)

Valdantieji liberalui neįkirto – tyrimas nepradėtas (11)

Jurbarko r. tarybos etikos komisija neeiliniame posėdyje svarstė penkių valdančiajai daugumai atstovaujančių tarybos narių pareiškimą, kuriuo jie liberalą Vidmantą Juzėną kaltino nusižengus etikos normoms ir taisyklėms. Tačiau Etikos komisija nebuvo vieninga – kas vieniems atrodė šiurkštus pažeidimus, kiti vertino kaip pagirtiną tarybos nario poziciją. 

(Plačiau...)

Mažytė, bet didelė japonų ambasadoriaus misija Jurbarke (0)

Ketvirtadienį Jurbarke viešėjusio Jo Ekscelencijos Japonijos ambasadoriaus Lietuvoje Toyoei Shigeeda viešnagė mūsų krašte užsitęsė – svečias ne tik susitiko su savivaldybės vadovais, bet ir apžiūrėjo Panemunės ir Raudonės pilis, lankėsi „Medaus slėnio“ kempinge. Turistiniams objektams apžiūrėti jis skyrė daugiau laiko nei planavo. 

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook