Balsavimas

Ar pritariate kačių šėrimui prie daugiabučių?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Numerio tema

Numerio tema

Pavasarinis valdžios maratonas baigėsi Jurbarke (0)

Kiekvieną pavasarį, vykdydami pareigą rajono gyventojams pristatyti nuveiktus darbus, sparnus kelia savivaldybės vadovai ir tarybos nariai. Vasario pabaigoje savivaldybės taryba patvirtino Jurbarko r. savivaldybės mero Skirmanto Mockevičiaus ir tarybos bei administracijos direktorės Vidos Rekešienės ir savivaldybės administracijos ataskaitas, kurios ir buvo pristatomos seniūnijose.

(Plačiau...)

Eržvilkiškiai sportuos atnaujintoje gimnazijos salėje (0)

Gerą pusmetį trukęs remontas Eržvilko gimnazijoje kovo 16-ąją buvo vainikuotas iškilminga sporto salės atidarymo ceremonija. Iki tol vaikams teko sportuoti pastate kiauru stogu ir įlūžusiomis grindimis. Toks projektas pareikalavo nemažai užsispyrimo iš mokyklos bendruomenės – darbuotojai buvo priversti gilintis į viešųjų pirkimų, statybų smulkmenas ir kontroliuoti ne visad sąžiningus statybininkus.

(Plačiau...)

Nuo legioneliozės apsaugos tinkama vandens temperatūra (1)

Jau porą savaičių vilniečius į neviltį varo pavojingos infekcinės ligos – legioneliozės protrūkis. Liga jau nusinešė trijų žmonių gyvybes. Sunerimę ir jurbarkie- čiai – gyventojai nori žinoti ar savo mieste yra saugūs.

(Plačiau...)

Valdiškų automobilių parkas pamažu pučiasi (6)

Metų pradžia ir praėjusių pabaiga išsiskyrė naujų valdiškų automobilių sutikimo šventėmis, tačiau kam reikalinga tokia pompastika, žino gal tik patys valdžios žmonės. Kitiems – tai tiesiog darbui būtina transporto priemonė. Iškilmės gali reikšti, kad esame arba nusigyvenę, arba labai svarbu inventorizuoti gerus darbus.

(Plačiau...)

Socialinės paslaugos – naujovės ir įprasti darbai (0)

Socialinių darbuotojų pareigas keliais žodžiais apibūdinti sunku. Darbų gausa akivaizdi ir VšĮ „Jurbarko socialinės paslaugos“, todėl vasario 28 d. vykusiame visuotiniame susirinkime buvo apie ką pasikalbėti. Įstaiga vykdo globėjų ir įtėvių rengimo programą, daug dėmesio skiria integraliai pagalbai, o ir ankstesnės klientų aptarnavimo veiklos neužmirštos.

(Plačiau...)

Perspėja paukščių augintojus – liga mirtina (0)

Vasario 27 d. Nemune ties Kaunu rastoms šešioms negyvoms gulbėms nustatytas itin pavojingas paukščių gripas. Vos po kelių dienų, kovo 1-ąją, ta pati liga nustatyta dar keliems paukščiams. Nors ši viruso atmaina žmogui nepavojinga, auginamiems naminiams paukščiams toks susirgimas bus lemtingas. Kilus ligos protrūkiui teks sunaikinti ne tik ūkyje auginamus sparnuočius, bet ir visus naminius paukščius trijų kilometrų spinduliu.

(Plačiau...)

Socialdemokratai liko be skyriaus pirmininko (4)

Socialdemokratų partijos Jurbarko r. skyrius praėjusią savaitę liko be pirmininko – narystę partijoje sustabdžiusio Gintaro Kaspučio skyriaus taryba perkalbėti nesistengė, o iškart pašalino iš savo gretų.

(Plačiau...)

„Nykštuko“ vaikai sportuos naujoje salėje (0)

Antradienį vaikų lopšelyje-darželyje „Nykštukas“ iškilmingai atidaryta nauja sporto salė. Fiziniam vaikų aktyvumui ir sveikatai itin didelį dėmesį skiriančiam įstaigos kolektyvui tai – ilgai puoselėtos svajonės išsipildymas.

(Plačiau...)

Keisti pažymėjimus suskubo paskutinėmis dienomis (0)

Vasario 3 d. nustojo galioti popieriniai laminuoti vairuotojo pažymėjimai. Į raginimus pasikeisti dokumentus dėmesio nekreipusių ir teisės vairuoti netekusių žmonių – dešimtys tūkstančių. Jų laukia nemalonumai su policija.

(Plačiau...)

Renovacija: klausimų daugiau nei atsakymų (10)

Nors Aplinkos ministerija teikti paraiškas daugiabučių namų atnaujinimo III etapui savivaldybes pakvietė dar pernai rudenį, Jurbarko r. savivaldybė gyventojams kol kas surengė tik vieną susirinkimą. Tiesa, ir tas buvo praėjusį rugsėjį. Apie naująjį renovacijos etapą ir pasikeitusias finansavimo sąlygas gyventojai žino nedaug, o už renovaciją atsakingi valdininkai, panašu, jiems padėti neskuba.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook