Balsavimas

Ar pritariate kačių šėrimui prie daugiabučių?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Numerio tema

Numerio tema

Paminklas šalikelėje sukėlė diskusijų audrą (6)

Praėjusią savaitę Rotuliuose, šalia kelio Jurbarkas–Kaunas, atsirado čia žuvusiam motociklininkui skirtas paminklas. 2016-ųjų balandį įvykusi tragedija sukėlė aštrių diskusijų – kas kaltas dėl nelaimės. Prabėgus lygiai metams avarijos vietoje pastatytas paminklas kelia ne ką mažiau aistrų.

(Plačiau...)

Valdžios galvosopis – gedimai Jaunimo parke (3)

Prieš dvejus metus, 2015-ųjų rugsėjo 1-ąją, iškilmingai atidarytas Jaunimo parkas Jurbarke jau spėjo tapti savivaldybės galvos skausmu. Nuolat streikuoja itin populiarios laisvalaikio teritorijos širdis – vienas iš fontanų ir jaukumo bei saugumo turinti suteikti apšvietimo sistema.

(Plačiau...)

„Raudona“ premija keis pavadinimą, bet ne esmę (0)

Šiemet 37 kartą Veliuonoje vyksiantis Novelės vakaras sulauks permainų – greičiausiai keisis šiame renginyje teikiamos literatūrinės premijos pavadinimas ir dydis, tik tikslas išliks toks pat – skatinti Lietuvos rašytojus kurti noveles, populiarinti šį žanrą, priminti šiame krašte kūrusius žymius žmones.

(Plačiau...)

Mažesnieji broliai linki kasdien patirti Velykų džiaugsmą (0)

Velykos vėl ateina į mūsų širdis ir namus ir visą Dievo pasaulį pripildo meilės, vilties ir džiaugsmo. Kristaus prisikėlimo šventės išvakarėse „Šviesos“ skaitytojus sveikina mažesnieji broliai kapucinai Vincentas ir Andžėjus iš kovo pradžioje Pauliuose pašventinto vienuolyno.

(Plačiau...)

Jurbarke ir Lazdijų rajone iš girtų tėvų paimta dešimt vaikų (0)

Policijos departamento duomenimis, 20 val. 55 min. gautas pranešimas, kad Jurbarke, Muitinės gatvėje esančiame name, neblaivūs tėvai neprižiūri vaikų. 

(Plačiau...)

Mokyklos skaičiuoja vaikus, politikai – pinigus (0)

Balandžio 3 d. Socialinių klausimų komitetas sukvietė mokyklų vadovus informuoti ir pasitarti dėl savivaldybės tarybos posėdžiui rengiamo nutarimo projekto apie priešmokyklinio ugdymo grupių ir klasių komplektavimą 2017–2018 mokslo metais.

(Plačiau...)

Seniūnaitės rinkimai bendruomenės nesuvienijo (5)

Nors Klausučių gyventojai seniūnaitę išsirinko dar kovo 14-ąją, po rinkimų nusėdusios drumzlės niekur nedingo. Klausutiškiai sujaukė ramią ir įprastą seniūnaičių rinkimų tėkmę, kai dažniausiai balsuojama tik „už“. Šįkart į surengtą apklausą aktyviai rinkosi ir nepritarusieji vienintelei rinkimų dieną likusiai kandidatei į Klausučių seniūnaitijos seniūnaičius.

(Plačiau...)

Suplanuotos medicinos įstaigų jungtuvės užstrigo (0)

Ketvirtadienį Jurbarko r. savivaldybės taryba turėjo svarstyti klausimą dėl Jurbarko r. psichikos sveikatos ir Veliuonos pirminės sveikatos priežiūros centrų prijungimo prie Jurbarko r. pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC). Sujudus Veliuonos gyventojams rajono vadovai pritrūko ryžto, ir ilgai brandintas klausimas buvo atidėtas.

(Plačiau...)

Mokestis laboratorijoje pacientams sukėlė įtarimų (1)

Ilgos eilės prie kraujo tyrimų laboratorijos seniai gadino nuotaiką Jurbarko r. pirminės sveikatos priežiūros centro pacientams, o pra- ėjusį penktadienį driokstelėjo dar nemalonesnė naujiena. Paaiškėjo, kad bendrovė „Baltic Medics“ galimai neteisėtai iš pacientų ima užmokestį ir neišrašo pinigų paėmimo dokumentų.

(Plačiau...)

Pavasarinis valdžios maratonas baigėsi Jurbarke (0)

Kiekvieną pavasarį, vykdydami pareigą rajono gyventojams pristatyti nuveiktus darbus, sparnus kelia savivaldybės vadovai ir tarybos nariai. Vasario pabaigoje savivaldybės taryba patvirtino Jurbarko r. savivaldybės mero Skirmanto Mockevičiaus ir tarybos bei administracijos direktorės Vidos Rekešienės ir savivaldybės administracijos ataskaitas, kurios ir buvo pristatomos seniūnijose.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook