Balsavimas

Ar Jurbarko ligoninė turėtų likti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Numerio tema

Numerio tema

Startavo pinigų bendruomenėms dalybos (0)

Iki liepos 18 d. visose Jurbarko r. seniūnijose turėjo būti surengtos išplėstinės seniūnaičių sueigos ir priimti sprendimai dėl prioritetinių veiklų, kurioms paraiškas teikti ir finansavimą gauti galės rajone veikiančios bendruomenės, nevyriausybinės organizacijos. Antradienį tokia sueiga surengta ir Jurbarko miesto seniūnijoje. 

(Plačiau...)

Knygos pristatyme mažiausiai kalbėta... apie knygą (2)

Antradienį Jurbarko viešojoje bibliotekoje savo knygą „Kiek kartų gali atgimti tauta?“ pristatė filosofas, Vilniaus universiteto (VU) Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto profesorius Vytautas Radžvilas. Susitikti su juo susirinko apypilnė salė, o kalba pasisuko apie naujo Sąjūdžio būtinybę.

(Plačiau...)

Belvederio dvaro likimą lems aukciono plaktuko dūžis (0)

Vienas gražiausių Jurbarko rajone kultūros paveldo objektų ir viena vertingiausių Lietuvoje dvaro sodybų – Belvederio dvaras, nesulaukdamas investicijų ir restauravimo, nenumaldomai nyksta. Dabartiniams jo savininkams įklimpus į skolas bus bandoma dvarą parduoti aukcione. Nuo to, kas taps naujuoju dvaro savininku, priklausys, ar Belvederis atgis, ar liks pasmerktas lėtai mirčiai.

(Plačiau...)

Dviračiais – aplink 100-metį švenčiančią Lietuvą (0)

Liepos 6-ąją – Mindaugo karūnavimo dieną Vilniuje, S. Daukanto aikštėje, startavę 100-mečio žygio dviračiais aplink Lietuvą dalyviai penktadienio vakarą pasiekė Jurbarką. Beveik 30 Lietuvos karių asociacijos keliautojų klubo (LKA KK) organizuoto žygio dalyvių prie Nemuno tilto pasitiko būrys jurbarkiečių, pasirengusių žygeivius palydėti į nakvynės vietą Smalininkuose.

(Plačiau...)

Nerimo dėl ligoninės likimo ministras nesumažino (10)

Liepos 10 d. Jurbarke viešėjo sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga. Ir nors po vizito Jurbarko r. savivaldybė išplatino džiugų pranešimą, kad Jurbarko ligoninės uždaromų įstaigų sąraše nėra, tai, ko gero, tik gudrus viešųjų ryšių triukas – A. Veryga nė viename susitikime apie šios įstaigos likimą nepasakė nieko konkretaus, o juose dalyvavusieji greičiau suprato, kad nieko gero iš medicinos įstaigų tinklo pertvarkos jurbarkiečiams laukti nereikėtų.

(Plačiau...)

Šimtukų gausa muša visus rekordus (0)

Baigėsi brandos egzaminų sesija. Atestatai bus įteikti būriui jaunuolių, o gavusieji šimtukus bei jų mokytojai ir tėveliai vakar buvo pakviesti susitikti su Jurbarko r. savivaldybės meru Skirmantu Mockevičiumi ir švietimo skyriaus darbuotojais.

(Plačiau...)

Mikriukų išlikimo planas – tik pačios bendrovės reikalas (6)

Birželį savivaldybė ir UAB „Jurbarko mažieji autobusai“ pasirašė net dvi sutartis, kurios turėtų garantuoti ne tik paslaugą mikriukais įpratusiems važiuoti keleiviams, bet ir leisti be įtampos dirbti įmonei. Tačiau nei bendrovės administracijos, nei bene dvidešimt jos darbuotojų ramybė neaplankė. Priešingai – kartu su naujomis sutartimis užgriuvo gana rimtos finansinės bėdos.

(Plačiau...)

Lankėsi sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga (vaizdo įrašas) (0)

Antradienį rajone lankėsi sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga.  Per pietus atvykęs ministras susitiko su vietos politikais ir medicinos bendruomene Jurbarko ligoninėje.

(Plačiau...)

Apie darbą, tarnavimą ir kas po mūsų liks Lietuvai (0)

Švęsdami savo Valstybės šventę turime progos pamąstyti: kas man yra manoji Lietuva? Ir kas aš jai esu? Nedažnai turbūt užduodame sau tokius klausimus. Neturime laiko. Dirbame. Vieni – iš pašaukimo, kiti – dėl naudos ar kad sudurtų galą su galu, treti – išdūmę ten, kur pieno upės... Yra dar tie, kuriuos rodo per televizorių, kurie žada Lietuvai vis šviesesnį rytojų arba jau jį demonstruoja. Mūsų krašto šviesuolis Justinas Stonys mano, kad svarbiausi valstybei yra tie pirmieji, jie tarnauja Lietuvai ir varo ją į priekį.

(Plačiau...)

Departamentas nurodė naikinti konkurso rezultatus (15)

Valstybės tarnybos departamentas  dėl esminių  procedūrų pažeidimų Jurbarko r. savivaldybės administracijai nurodė panaikinti  konkurso į savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojo pareigas rezultatus.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook