Balsavimas

Kuri krepšinio aikštelė turėtų būti atnaujinta?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Numerio tema

Numerio tema

Direktorei koją pakišo bendravimo stoka (2)

Veliuonos kultūros centrą pra- ėjusių metų pabaigoje sukrėtė skandalas – darbuotojai susivienijo ir nuvertė direktorę. Galima būtų ir neprisiminti šios istorijos, juolab kad buvusi direktorė atleista pačiai prašant, tačiau veliuoniškiai mano kitaip.

(Plačiau...)

Geltonos linijos detektyvas: kas mokės baudą? (balsavimas) (8)

Sausio 11 d. 23.40 val. Jurbarke, S. Daukanto gatvėje, esančioje „Ventus“ degalinėje kilo konfliktas tarp policininkų ir vairuotojo. Pastarasis pareigūnų nemalonę užsitraukė pastatęs automobilį prieš pat degalinės duris. Šioje vietoje nubrėžta geltona linija, kuri transporto priemones statyti draudžia.

(Plačiau...)

Užmojai: amžinųjų vadovų era gali baigtis (balsavimas) (2)

Prezidentė Dalia Grybauskaitė siūlo įstatymu apriboti valstybės ir savivaldybių valdomų įmonių vadovų kadencijas. Valstybės ir savivaldybių valdomose įmonėse tas pats vadovas galėtų dirbti ne ilgiau kaip dešimt metų iš eilės.

(Plačiau...)

Gaisrinės automobilis iškeliavo į Viešvilę (0)

Šiandien Jurbarko r. savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius perdavė specialios paskirties automobilio, skirto gaisrams gesinti, dokumentus ir raktelius Jurbarko r. priešgaisrinės tarnybos vadovui Stasiui Pociui. 

(Plačiau...)

Universiteto senjorai – lyg benamiai (0)

Aktyvių žmonių pastangomis Jurbarke įkūrus Trečiojo amžiaus universitetą (TAU) džiaugėsi visi – būsimi dekanai, galėdami pasidalyti savo žiniomis ir atiduoti visuomenei duoklę nemokamu darbu, senjorai – atsiradusia galimybe tobulėti ir turiningai leisti laiką, valdžia – pasirašydami sau pliusą, kad rajone rūpinamasi senjorų užimtumu. Tačiau po trejų veiklos metų TAU vadovai ir studentai jaučiasi nereikalingi, nes niekaip neprisibeldžia į valdininkų širdis.

(Plačiau...)

Betliejaus taikos šviesoje susivieniję – švęskime! (0)

Paskutinį advento sekmadienį buvome pakviesti į ekumenines pamaldas Jurbarko Kristijono Donelaičio evangelikų liuteronų bažnyčioje. Bendra malda, jaunimo giesmės, Betliejaus šviesa, kuria visus apdalijo skautai, sustiprino bendrystę, nuskaidrino sielas, priartino džiaugsmingąją Kūdikėlio Jėzaus gimimo šventę.

(Plačiau...)

Nelaukta kalėdinė dovana – padidinti mokesčiai (6)

Rajono savivaldybės taryba Jurbarko daugiabučių gyventojams įteikė „kalėdinę dovaną“: UAB „Jurbarko komunalininkas“ daugiabučių namų administravimo tarifą padidino nuo 0,04 euro be PVM iki 0,0628 euro be PVM už 1 kv. m, t. y. beveik dvigubai. Praktiškai tai reiškia, kad vidutiniškai kiekvienas butas „Jurbarko komunalininkui“ kiekvieną mėnesį papildomai sumokės nuo 1,3 iki 2,2 euro, o per metus – nuo 15 iki 25 eurų.

(Plačiau...)

Nerimą sukėlė ant sniego klojamas asfaltas (3)

Gruodžio 13 d. jurbarkiečiai Sodų gatvėje stebėjo gruodžio viduriui neįprastus asfaltavimo darbus. Žmonės sunerimo pamatę, kad krentant sniegui, o ant žemės telkšant baloms, asfaltuojama gatvelė, o šalia kita taip pat paruošta pilti asfaltą. Gyventojai mano, kad taip dirbant vargu ar galima tikėtis kokybės, ir nesupranta, kaip valdžia užsimerkia prieš tokius asfaltavimo ypatumus.

(Plačiau...)

Verslumo savaitė Smalininkų TVM (1)

Antrąją verslumo savaitės dieną, gruodžio 14-ąją, Smalininkų TVM vyko jaunimo verslumo konkursas „Arčiau sėkmės nei manai“, kuriame dalyvavo net 9 komandos. Konkurso užduotis atlikti geriausiai sekėsi Šakių r. Kidulių pagrindinės mokyklos komandai, tačiau prie sėkmės priartėjo visi renginio dalyviai. 

(Plačiau...)

LIONS klubas dosnumą seikėjo šokio žingsneliu (1)

Gruodžio 3-iosios vakarą sniegui klojant žemę pridengti nors dalį visuomenės bėdų ir nepritekliaus ėmėsi Jurbarko LIONS klubas, jau devynioliktą kartą surengęs labdaros vakarą.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook