Balsavimas

Ar laukiate pavasario?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Numerio tema

Numerio tema

Trispalvėje šventėje pagerbtos nusipelniusios jurbarkietės (0)

Švęsti linksmai, išradingai, džiaugtis, didžiuotis! Šitaip paminėti Vasario 16-ąją – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną jau ne pirmus metus ragina Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, o prie akcijos kasmet jungiasi vis daugiau gyventojų. Šią dieną tarp gausybės renginių išsiskyrė minėjimas Jurbarko kultūros centre, kuriame dviem moterims buvo įteikti Jurbarko r. savivaldybės ženklai „Už nuopelnus Jurbarko kraštui“.

(Plačiau...)

Renovacija: klausimų daugiau nei atsakymų (9)

Nors Aplinkos ministerija teikti paraiškas daugiabučių namų atnaujinimo III etapui savivaldybes pakvietė dar pernai rudenį, Jurbarko r. savivaldybė gyventojams kol kas surengė tik vieną susirinkimą. Tiesa, ir tas buvo praėjusį rugsėjį. Apie naująjį renovacijos etapą ir pasikeitusias finansavimo sąlygas gyventojai žino nedaug, o už renovaciją atsakingi valdininkai, panašu, jiems padėti neskuba.

(Plačiau...)

Seimo kontrolieriui – jurbarkiečių skundai (0)

Pirmadienį Jurbarke lankėsi Seimo kontrolierius Raimondas Šukys. Jis susitiko su savivaldybės vadovais, skyrių vedėjais ir seniūnais, priėmė iš anksto už- siregistravusius gyventojus. Susitikime R. Šukys pristatė Seimo kontrolieriaus įstaigos veiklą, aptarė dažniausius pareigūnų ir tarnautojų piktnaudžiavimo ir biurokratizmo atvejus.

(Plačiau...)

Planai: Jurbarko katilinė laukia investicijų (0)

Pirmajame šių metų Jurbarko r. savivaldybės tarybos posėdyje buvo derinamas akcinės bendrovės „Kauno energija“ filialo Jurbarko šilumos tinklų 2017-2020 m. investicijų planas. Šis, kaip ir kiti 17 posėdyje svarstytų klausimų, diskusijų nesukėlė, juolab kad prieš tai tarybos nariai buvo pakviesti į Jurbarko šilumos tinklus pasižvalgyti ir savo akimis įvertinti įmonės veiklą.

(Plačiau...)

Policijos darbas vertinamas aukštais balais (0)

Sausio 25 d. už policijos pareigūnų nuveiktus darbus visuomenei atsiskaitė Jurbarko r. policijos komisariato (PK) viršininkas Aivaras Dumčius. Gyventojai laikėsi tradicijos – ataskaita jų nesudomino. Gal patiems susidūrus su policijos darbu vertinimas būna tikslesnis, bet paklausyti, kaip sekasi dirbti angelams sargams – ne pro šalį.

(Plačiau...)

Seniūnaičiai kėlė senas problemas ir dairėsi į užsienį (0)

Trečiadienį Jurbarko seniūnas Romualdas Kuras miesto seniūnaičiams pristatė seniūnijos praėjusių metų veiklos ataskaitą. Aptariant miesto tvarkymo ir kitas problemas bei svarbiausius šių metų darbus dalyvavo ir Jurbarko r. savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius.

(Plačiau...)

Pasiūlymai – įdomūs, bet rajonui per brangūs (2)

Sausio 18 d. Jurbarko r. savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius susitiko su Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) jaunimo rinktinių vyriausiuoju treneriu Rolandu Radvila. Per susitikimą aptarti federacijos pasiūlymai rajonui bei problemos, dėl kurių į Jurbarką sudėtinga prisikviesti aukšto lygio sportininkus ir rengti varžybas.

(Plačiau...)

Direktorei koją pakišo bendravimo stoka (2)

Veliuonos kultūros centrą pra- ėjusių metų pabaigoje sukrėtė skandalas – darbuotojai susivienijo ir nuvertė direktorę. Galima būtų ir neprisiminti šios istorijos, juolab kad buvusi direktorė atleista pačiai prašant, tačiau veliuoniškiai mano kitaip.

(Plačiau...)

Lietuviški simboliai kalėdiniuose atvirukuose (0)

Sausio 5 d. Vinco Grybo memorialiniame muziejuje rinkosi respublikinio mokinių kūrybinio kalėdinio atviruko konkurso-parodos „Aš tau linkiu...“ dalyviai. Apdovanoti geriausių darbų autoriai ir jų mokytojai.

(Plačiau...)

Geltonos linijos detektyvas: kas mokės baudą? (balsavimas) (9)

Sausio 11 d. 23.40 val. Jurbarke, S. Daukanto gatvėje, esančioje „Ventus“ degalinėje kilo konfliktas tarp policininkų ir vairuotojo. Pastarasis pareigūnų nemalonę užsitraukė pastatęs automobilį prieš pat degalinės duris. Šioje vietoje nubrėžta geltona linija, kuri transporto priemones statyti draudžia.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook