Balsavimas

Ar miesto gatvės žiemą prižiūrimos tinkamai?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Numerio tema

Numerio tema

Įstatymų įkaitais tapę žmonės prašytojais būti nenori (0)

Lapkritį Jurbarko r. savivaldybės tarybai pateiktas svarstyti sprendimo projektas dėl žemės mokesčio lengvatų netikėtai atskleidė kai kurių tarybos narių požiūrį į gyventojus, kuriems jie ir turėtų atstovauti. Neapsikentę kylančių mokesčių ir į politikus pagalbos kreipęsi jurbarkiečiai pasijuto prašytojais, norinčiais pasipelnyti sukčiais ir biudžeto tuštintojais.

(Plačiau...)

Keičiasi Darbo partijos Jurbarko skyriaus pirmininkai (7)

Gruodžio 4 d. vykusiame Darbo partijos Jurbarko skyriaus tarybos posėdyje Arūnas Čepulis pasitraukė iš skyriaus pirmininko pareigų. Laikinai skyriui vadovaus pirmoji pavaduotoja Vilma Venslauskienė. 

(Plačiau...)

Vicemerui Sauliui Lapėnui pareikštas nepasitikėjimas (25)

Dešimt savivaldybės tarybos narių dėl nepasitikėjimo vicemeru Sauliumi Lapėnu raštu kreipėsi į savivaldybės merą Skirmantą Mockevičių. Toks dokumentas užregistruotas prieš lapkričio 30 d. vykusį savivaldybės tarybos posėdį.

(Plačiau...)

Užduotys seniūnui: nuo geležinkelio iki lemputės (0)

Antradienį Smalininkų gyventojams prisistatė prieš mėnesį išrinktas naujasis seniūnas Ramūnas Alminas. Žengęs pirmą žingsnį seniūnas kluptelėjo – žmonės negailėjo kritikos už darbo metu surengtą susitikimą, į kurį negalėjo atvykti dirbantieji. Tačiau seniūno entuziazmas ir ryžtas smalininkiečius nuteikė optimistiškai.

(Plačiau...)

Socialdemokratai darbo ieško pas partijos bičiulius (36)

Įdarbindami savus Jurbarko socialdemokratai nemano, kad ant jų krenta nepotizmo šešėlis ir, atrodo, ramia sąžine gina bedarbe likusios partinės bičiulės teisę įsidarbinti socialdemokrato vadovaujamoje Jurbarko ligoninėje. Šioje gydymo įstaigoje nuo gruodžio 1 d. savivaldybės tarybos narė Ilona Pocienė ketina pradėti darbinę karjerą.

(Plačiau...)

Svečiai iš sostinės kopė į Jurbarko krašto piliakalnius (0)

Minint Piliakalnių metus, lapkričio 24 d. Valstybinė kultūros paveldo komisija Kauno, Jurbarko ir Šakių rajonuose surengė išvažiuojamąjį posėdį. Keliolikos žmonių grupė iš įvairių kultūros institucijų stabtelėjo Seredžiuje, Veliuonoje, Šilinėje ir Panemunės pilyje.

(Plačiau...)

Problemoms aptarti susirinkime neliko laiko (0)

Trečiadienį Jurbarko rajono seniūnaičiai susitiko su savivaldybės vadovais, administracijos specialistais ir seniūnais. Nors seniūnaičiai renkami nuo 2009 m., ką jie privalo ar gali veikti, ne visada suprantama, o pareigybės svoris sprendžiant gyventojų reikalus labiausiai priklauso nuo paties seniūnaičio iniciatyvumo ir asmeninių savybių. 

(Plačiau...)

Jurbarko Naujamiesčio pagrindinei mokyklai – 45-eri (0)

XX a. 7 deš. augo, plėtėsi Jurbarkas. Mieste buvusi tik viena vidurinė mokykla dirbo net trimis pamainomis, tad 1971 m. rugsėjį skubiai buvo pradėta statyti antroji mokykla.

(Plačiau...)

Mokyklų valgyklose – sumaištis ir alkani moksleiviai (0)

Po atostogų grįžusių į mokyklas moksleivių laukė nemalonus siurprizas – valgantieji už pinigus negalėjo nusipirkti maisto. Alkanų vaikų tėvai skambučiais atakavo redakciją, kaito ir mokykloms maitinimo paslaugą teikiančios VšĮ „Kretingos maistas“ darbuotojų telefonai.

(Plačiau...)

Savivaldybės biudžeto trupinių ūkininkai atsisakė (5)

Ruduo ūkininkus užgriuvo ne derliaus gausa, o bėdomis dėl skęstančių laukų, lūžtančios technikos, nekokybiškų grūdų ir nebaigtų ar net nepradėtų sėjos darbų. Spalio pradžioje dėl meteorologinių reiškinių padarytos žalos žemės ūkiui paskelbus valstybės lygio ekstremaliąją situaciją žemdirbiams atsirado viltis sulaukti paramos. Tačiau centrinė valdžia vis dar svarsto apie pagalbą, o vietinė pasiūlė paramą, kuri sukėlė ūkininkų pasipiktinimą.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook