Balsavimas

Ar Jurbarko ligoninė turėtų likti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Numerio tema

Numerio tema

Kontrolieriui – Valstybės kontrolės patikra (6)

Jurbarko r. savivaldybės tarybos birželio posėdyje nebuvo patvirtinta savivaldybės audito ir kontrolės tarnybos 2017 m. veiklos ataskaita, o kontrolierius Saulius Jakštys sulaukė nemenkos politikų kritikos. Dar daugiau – kontrolieriui ramiai atostogaujant į Valstybės kontrolę su prašymu atlikti Jurbarko r. savivaldybės išorinę priežiūrą ir įvertinti kontrolieriaus darbą kreipėsi tarybos narys Daivaras Rybakovas.

(Plačiau...)

Ugniagesių darbai ir šventės – budėjimo režimu (1)

Mieste gaudė sirenos, skelbdamos šventę! Jurbarko priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba mini 120 metų jubiliejų. Priešpiet Jurbarko gatvėmis nusidriekė gaisrų gesinimo technikos paradas, Švč. Trejybės bažnyčioje aukotos šventosios Mišios už žmones, kurie gina mus nuo ugnies pavojaus. O pietų pertrauką daug jurbarkiečių paskyrė prasmingai pramogai – aikštelėje prie Nemuno pareigūnai vaizdžiai pristatė gaisrų gesinimo mūsų mieste istoriją.

(Plačiau...)

Teisybės dar ieškos ir nubaustas teismo (16)

Rajono konservatorių lyderiui Daivarui Rybakovui ne pats smagiausias laikas – jo vadovaujama įmonė kliuvo valstybinei mokesčių inspekcijai už galimus mokestinius pažeidimus atsiskaitant su darbuotojais, o teismas šią prielaidą pagrindė faktais ir skyrė administracinę baudą – 2700 eurų. Nors baudą politikas sumokėjo, tačiau kaltės nepripažįsta ir teigia, kad teisybės ieškos Aukščiausiajame teisme ar kreipsis į Europos žmogaus teisių teismą.

(Plačiau...)

Kaip sužinoti, kurioje teritorijoje jaunos šeimos galės įsigyti būstą ir gauti subsidiją (0)

Nuo rugsėjo mėnesio 1 d. jaunos šeimos galės pretenduoti į valstybės subsidiją pirmam būstui regione, bet pirmiausia šeimai reikės susirasti būstą, kurį norės pirkti, arba sklypą, kuriame norės statydintis namą.

(Plačiau...)

Bendruomenių žmonėms linkėjo ąžuolų stiprybės (0)

Liepos 22 d. Šilalės rajone, Laukuvoje, pagerbtos Tauragės apskrities bendruomenės ir bendruomeniški žmonės. Žemės ūkio ministerijos dovana jiems – Stelmužės ąžuolo palikuonys. Jurbarko rajone bus pasodinti net 7 stelmužiukai, nes tiek mūsų krašto atstovų pelnė projekto „Tautos šimtamečiai ąžuolai“ nominacijas. 

(Plačiau...)

Automobilių veiklos nuomos su pilnu aptarnavimu pasiūlymai įmonėms (0)

Automobilių veiklos nuoma dažnais atvejais gali tapti pačia palankiausia pasirinkimo galimybe. Šiomis paslaugomis gana dažnai nusprendžia pasinaudoti įmonės, kurioms automobiliai yra reikalingi darbo reikmėms arba darbuotojų motyvacijai. Šiuo metu automobilių veiklos nuomos su pilnu aptarnavimu pasiūlymai įmonėms yra teikiami tikrai palankiomis sąlygomis, tad pasvarstyti apie tokį pasirinkimą yra tikrai palanku. Taigi, kokie yra svarbiausi tokios galimybės privalumai, ir į ką atkreipti dėmesį, ieškant tinkamiausios automobilio veiklos nuomą teikiančios kompanijos?

(Plačiau...)

Startavo pinigų bendruomenėms dalybos (0)

Iki liepos 18 d. visose Jurbarko r. seniūnijose turėjo būti surengtos išplėstinės seniūnaičių sueigos ir priimti sprendimai dėl prioritetinių veiklų, kurioms paraiškas teikti ir finansavimą gauti galės rajone veikiančios bendruomenės, nevyriausybinės organizacijos. Antradienį tokia sueiga surengta ir Jurbarko miesto seniūnijoje. 

(Plačiau...)

Knygos pristatyme mažiausiai kalbėta... apie knygą (3)

Antradienį Jurbarko viešojoje bibliotekoje savo knygą „Kiek kartų gali atgimti tauta?“ pristatė filosofas, Vilniaus universiteto (VU) Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto profesorius Vytautas Radžvilas. Susitikti su juo susirinko apypilnė salė, o kalba pasisuko apie naujo Sąjūdžio būtinybę.

(Plačiau...)

Belvederio dvaro likimą lems aukciono plaktuko dūžis (0)

Vienas gražiausių Jurbarko rajone kultūros paveldo objektų ir viena vertingiausių Lietuvoje dvaro sodybų – Belvederio dvaras, nesulaukdamas investicijų ir restauravimo, nenumaldomai nyksta. Dabartiniams jo savininkams įklimpus į skolas bus bandoma dvarą parduoti aukcione. Nuo to, kas taps naujuoju dvaro savininku, priklausys, ar Belvederis atgis, ar liks pasmerktas lėtai mirčiai.

(Plačiau...)

Dviračiais – aplink 100-metį švenčiančią Lietuvą (0)

Liepos 6-ąją – Mindaugo karūnavimo dieną Vilniuje, S. Daukanto aikštėje, startavę 100-mečio žygio dviračiais aplink Lietuvą dalyviai penktadienio vakarą pasiekė Jurbarką. Beveik 30 Lietuvos karių asociacijos keliautojų klubo (LKA KK) organizuoto žygio dalyvių prie Nemuno tilto pasitiko būrys jurbarkiečių, pasirengusių žygeivius palydėti į nakvynės vietą Smalininkuose.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook