Balsavimas

Ar pasitikite savivaldybės konkursais įvairioms pareigybėms užimti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Numerio tema

Numerio tema

Švęskime atkurtos Lietuvos valstybės šimtmetį! (0)

Vasario 16-ąją minėsime reikšmingą ir išskirtinę Lietuvos istorijos datą – šimtąsias Lietuvos valstybės atkūrimo metines. 1918 m. šalies gyventojai, apsisprendę būti laisvi, tapo savo valstybės kūrėjais, jos tradicijų saugotojais. Iškovoję šalies nepriklausomybę, jie žengė pirmąjį žingsnį modernios valstybės kūrimo link.

(Plačiau...)

Rūtos estetinis suvokimas – pasauliui gražinti (0)

Skirsnemuniškė Rūta Lendraitytė – vos dvidešimt penkerių, bet jau sukasi lietuviškos mados virtuvėje. Gruodį pelnyta pergalė konkurse „Injekcija“ atvėrė kelią į svarbiausią Lietuvos mados renginį „Mados infekcija“, o tai reiškia, kad jaunoji dizainerė rado vietą tarp mados profesionalų.

(Plačiau...)

Direktorių nušalino nuo pareigų (16)

Vasario 8-oji Jurbarko šilumos tinklų filiale prasidėjo skandalu – nelaukiant kovo 1-osios, Jurbarko šilumos tinklų filialo paskutinės gyvavimo dienos, buvo nušalintas ir atleistas filialo direktorius Darius Virvilas. Jo įgaliojimus perėmė į Jurbarką iš pat ryto atvykęs AB „Kauno energija“ Teisės ir pirkimų departamento direktorius Vytautas Macionis.

(Plačiau...)

Viešviliečiai liko be nuolatinio gydytojo (0)

Viešvilės ambulatorija nuo vasario 1 d. liko be nuolatinio gydytojo. Kaip toliau bus užtikrinta paslauga, įstaigos steigėjui  – rajono  tarybai – atstovaujanti savivaldybė kol kas nieko konkretaus gyventojams nei pasakyti, nei pažadėti negali.

(Plačiau...)

Teismas konfiskuoja girtuoklių automobilius (1)

Sėdę girti prie vairo pernai teisme atsidūrė ir teistumą užsidirbo septyniolika rajono gyventojų. Dar 75-iems pažeidėjams skirtos administracinės nuobaudos. Tačiau nuo 2017-ųjų įsigaliojęs griežtas įstatymas ir tai, kad pernai skirta net laisvės atėmimo bausmių jas atidedant, girtuoklių nestabdo. Vos per pirmą šių metų mėnesį teisme nubausti jau trys asmenys, vairavę neblaivūs.

(Plačiau...)

Šimtmečio minėjimas prasidėjo politikų ginčais (5)

Visa Lietuva – nuo Prezidentūros iki mažiausio kaimo bendruomenės ruošiasi paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį. Jurbarkų seniūnija nusprendė šventę pažymėti ypatingai – gyvenvietės centre esančią aikštę pavadinti Lietuvos 100-mečio vardu. Tačiau šis noras netikėtai sulaukė pasipriešinimo ir sukėlė aršias diskusijas.

(Plačiau...)

Eržvilke miega neregėtas reaktyvinis monstras (0)

Eržvilke saugomą reaktyvinį lenktynių monstrą galima vadinti greičiausiu šioje Baltijos pakrantėje. „Jet car“ vadinamas automobilis į rajoną atkeliavo kartu su čia gyventi atsikėlusiu žinomu traukos lenktynių organizatoriumi ir dalyviu Andriumi Tikniumi.

(Plačiau...)

Diskutuoti apie emigraciją pakvietė žiniasklaidą (0)

Sausio 13 d. „Šviesoje“ rašėme apie Prezidentūroje savivaldybių merams ir žiniasklaidai pristatytą Tarptautinės migracijos organizacijos tyrimą apie savivaldybių galimybes skatinti emigrantų grįžimą į regionus. Renginyje užduotus namų darbus atlikti reikia, todėl Jurbarko r. savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius pasitarti pakvietė rajono žiniasklaidos atstovus.

(Plačiau...)

Mokyklas ir politikų sprendimus pakerta skaičiai (6)

Sausio 25 d. savivaldybės tarybos posėdyje pakeistas prieš porą metų patvirtintas rajono mokyklų tinklo pertvarkymo 2016-2020 m. bendrasis planas. Mokyklų tinklo pertvarka Lietuvoje vykdoma nuo 1999 m. ir visų pokyčių priežastis – mokinių skaičius. Drastiškas vaikų mažėjimas ypač kaimuose verčia keisti ir politikų sprendimus – nuo rugsėjo mokyklos nebebus Raudonėje.

(Plačiau...)

Ukraina: gyvenimas ant nulinės ribos (0)

Sausio 15-osios vakare į Jurbarko r. viešąją biblioteką užsukę žmonės papuolė į karo sūkurį. Čia vykusiame renginyje „Ukrainos vakaras“ ketvertas ukrainiečių karių dalijosi išgyvenimais iš jau ketvirtus metus vykstančio karo su Rusija. Svečiai pasakojo, kaip kariavo ir kaip sunku buvo po karo grįžti į civilinį gyvenimą.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook