Balsavimas

Ar pritariate mokytojų reikalavimams ir streikams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Numerio tema

Numerio tema

Seimo narys patarė... klausti (3)

Spalio 5 d. „Jurbarko socialinių paslaugų“ salėje su rajono socialiniais darbuotojais susitikęs Seimo narys Tomas Tomilinas bandė jiems įpūsti aktyvumo  ir  patiems aiškintis, kam naudojami socialinėms reikmėms skirti pinigai. 

(Plačiau...)

Miesto tvarkytojams atvertas savivaldybės biudžetas (2)

Rugsėjo 27 d. vykusiame savivaldybės tarybos posėdyje vėl pakeistas vasario mėnesį patvirtintas Jurbarko r. savivaldybės biudžetas. Šįkart tai padaryti buvo sunkiau, nes tarybos nariams užkliuvo į sprendimą įtrauktas punktas, kuriuo papildomai skiriama100 tūkst. Eur Jurbarko miesto seniūnijai, o tiksliau – UAB „Jurbarko komunalininkas“atliekamiems miesto tvarkymo darbams finansuoti.

(Plačiau...)

Elektroniniai sveikatos pažymėjimai įnešė sumaišties (0)

Tėvai jau žino – kasmet iki rugsėjo 15 d. mokykloms ir darželiams reikia pristatyti Vaiko sveikatos pažymėjimą. Nuo birželio 1 d. įsigaliojus naujam sveikatos ministro Aurelijaus Verygos įsakymui, duomenys, susiję su vaiko sveikatos pažymėjimu, turi būti tvarkomi elektroniniu būdu, tačiau nauja tvarka kol kas kelia nemažai rūpesčių.

(Plačiau...)

Kur buvo sudaryta Salyno sutartis (1)

Žymų mokslininką antropologą ir senovės tyrinėtoją, habilituotą humanitarinių mokslų daktarą Vytautą Urbanavičių senovės tyrinėjimai atvedė į gimtinę – Skirsnemunę. Jo tyrimai atskleidžia daugiau kaip 600 metų senumo Skirsnemunės paslaptis, nulėmusias Žemaitijos ir visos Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės, net Vokiečių ordino tolesnius likimus. Panemunės miestelių žmonės gal net neįtaria, kokioje istorinėje vietoje gyvena, kas slypi šių vietovių amžių glūdumoje. Apie tai profesorius pasakoja specialiai „Šviesai“ skirtoje publikacijoje.

(Plačiau...)

Su švente, Mokytojai! (0)

Tarptautinę mokytojų dieną didžiausias dėmesys pedagogams – juos sveikina Seimo nariai, pamokose pavaduoja tėveliai, gėles dovanoja mokiniai... Jurbarko rajono pedagogų bendruomenei savivaldybė šventę surengė spalio 4-ąją, apdovanojo geriausius ir visiems skyrė koncertą. Nors šiemet profesinė šventė skęsta kalbose apie etatinį, kuris kol kas nerodo kitokio valdininkų požiūrio nei į mokytoją, nei į švietimo sistemą, iš pašaukimo dirbantys mokytojai kasdien į klasę eina kaip į šventę.

(Plačiau...)

Lengvata ūkininkams virto menkaverte pašalpa (4)

Vos mėnesį pasidžiaugę žinia apie savivaldybės tarybos skirtą paramą, rajono ūkininkai jos taip ir negavo. Rugpjūčio mėnesį priimtą sprendimą dėl žemės mokesčio lengvatos rugsėjį politikai panaikino, o naujasis labiau panašus į socialinę pašalpą nei į pagalbą nuo sausros nukentėjusiems ūkininkams.

(Plačiau...)

Seimo pirmininkas pažadų nedalijo (2)

Pirmadienį rajone apsilankęs Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis Raudonės pilyje su savivaldybės vadovais aptarė darbinius reikalus, užsuko į Senovinės technikos muziejų Smalininkuose, apžiūrėjo UAB „Dainius“ ir kuriamo Sinagogų aikštės memorialo pastatymo vietą Jurbarke.

(Plačiau...)

Varganai autobusų stočiai nušvito šiokia tokia viltis (16)

Galima drąsiai teigti: Jurbarko autobusų stotis – viena prasčiausių šalyje. Nežinia kokiuose stalčiuose nugulė planai ją atnaujinti, rasti investuotoją ar kitu būdu išsigelbėti nuo gėdos. Valdžiai, jei ji į tą stotį neužsuka, gal ir ne gėda. Atrodo, kad niekam nerūpi nei čia dirbantys žmonės, nei keleiviai, o juo labiau miesto prestižas. 

(Plačiau...)

Miestą stebinčios kameros nusikaltimo nematė (14)

Rugpjūčio 23-osios įvykis Jurbarko r. savivaldybės aikštėje priminė veiksmo filmo scenarijų. Vidur baltos dienos galimai buvo užpultas, sumuštas ir išsivežtas žmogus. Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą, tačiau darbą pareigūnams itin apsunkino tai, kad įvykio nenufilmavo nė viena savivaldybės aikštę ir jos prieigas fiksuojanti vaizdo stebėjimo kamera. Netrukus paaiškėjo skandalingas faktas – dalį nusikaltimo galėjusi įrašyti kamera buvo nusukta į tiltą per Nemuną.

(Plačiau...)

Kelių direkcijos sprendimai bendruomenės neįtikino (2)

Kriterijais, lemiančiais, kuris kelias bus išasfaltuotas, galima manipuliuoti. Vertimų kaimo bendruomenė, vėl likusi prie duobėto žvyrkelio, ir Lietuvos automobilių kelių direkcijai, ir rajono savivaldybei siunčia žinią – čia gyvenantys žmonės netiki, kad sprendimas buvo priimtas skaidriai, ir reikalauja atsakomybės už dešimtmečiais besitęsiantį vargą. 

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook