Balsavimas

Ar pritariate mokytojų reikalavimams ir streikams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Numerio tema

Numerio tema

Artojai nuskynė prizines vietas (0)

Rugsėjo 13 d. Dotnuvos eksperimentinio ūkio laukuose Liepų kaime Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba (LŽŪKT) ir Lietuvos artojų asociacija surengė Lietuvos artojų varžybas ir Kukurūzų dieną. Kaip ir kasmet, išbandyti save verčiant kuo gražesnę vagą išvyko ir Jurbarko atstovai – juodaitiškiai tėvas ir sūnus Stanislovas ir Tadas Marcinkai.

(Plačiau...)

Verslo rėmimo fondo tarybos sprendimai – su pažeidimais (4)

Rugsėjo 21 d. Kontrolės komiteto posėdyje tyrimą dėl Jurbarko r. savivaldybės smulkiojo verslo rėmimo fondo lėšų panaudojimo teisėtumo pristatęs savivaldybės kontrolierius Saulius Jakštys konstatavo, kad fondo pinigai skirstyti ne visai tinkamai. Posėdyje dalyvavęs fondo tarybos pirmininkas Saulius Meškauskas su kontrolieriaus išvadomis kategoriškai nesutiko ir apibėrė jį ne tik klausimais, bet ir kaltinimais.

(Plačiau...)

Atminties keliu grįžta žydų bendruomenės istorija (1)

Jurbarke iki Antrojo pasaulinio karo kone pusė gyventojų buvo žydai, panašiai ir kituose miesteliuose. O dabar rugsėjo 23-iąją minime Lietuvos žydų genocido dieną, po kurios viskas pasikeitė – 1943 m. tą dieną buvo likviduotas Vilniaus žydų getas. Gerai, kad nors nebebijome atsiminimų apie buvusius savo kaimynus, o istorijos audrose išlikę žydai sugrįžta į savo gyventas vietas ir stato atminties ženklus žuvusiems savo tautiečiams.

(Plačiau...)

Į Ispaniją vyks septyni savivaldybės valdininkai (6)

Į saulėtąją Ispaniją skris septyni Jurbarko r. savivaldybės valdininkai ir politikai. Su jais į mokymus populiarioje turistinėje šalyje vyks po tiek pat atstovų iš Tauragės, Pagėgių ir Šilalės. Gausi delegacija Ispanijoje mokysis, kaip geriau įgyvendinti vieno langelio principą, nors Jurbarke ši sistema puikiai veikia jau aštuonerius metus.

(Plačiau...)

Prasidėjo „Vaivorykštės“ festivalis (0)

Rugsėjo 20-21 d. Jurbarko kultūros centre vyksta XV tarptautinis vaikų ir jaunimo teatrų festivalis-kūrybinės dirbtuvės „Vaivorykštė“. 10 val. atidarytas įspūdingu režisierės Birutės Šneiderienės vadovaujamo teatro pasirodymu, festivalis žada daugybę spektaklių įvairaus amžiaus ir skonio žiūrovams. 

(Plačiau...)

Žydų kultūros popietėje kvepėjo silke ir medumi (0)

Rugsėjo 2-9 d. minėtų Europos žydų kultūros dienų tema buvo „Pasakojimai“. Jurbarko krašto muziejus pakvietė ne tik paklausyti pasakojimų apie sinagogų architektūrą ir žydų kulinarinį paveldą, bet ir pamatyti žydiškos architektūros 3D vizualizaciją bei paragauti populiariausių žydiškų patiekalų.

(Plačiau...)

Valdžios patyčios kultūros darbuotojus išginė į gatvę (0)

Pirmadienį per pietų pertrauką prie Vyriausybės įvyko kultūros darbuotojų protestas. Ilgai dėl algų kėlimo su valdžia diskutavę kultūrininkai pasijuto it gavę šlapiu skuduru per veidą, kai jiems kitais metais darbo užmokestį pasiūlyta kelti 21 Eur. Prie protestuotojų prisijungė ir Jurbarko atstovai.

(Plačiau...)

Jaunų šeimų antplūdžio savivaldybė nesulaukė (5)

Nuo rugsėjo 1-osios į savivaldybes plūstelėjo jaunos šeimos, norinčios pasinaudoti subsidija pirmam būstui. Tačiau Jurbarko r. savivaldybė jaunimo antplūdžio nesulaukė. Čia apsilankė vos trys šeimos – ir tų pačių galimybės pasinaudoti įstatymu abejotinos.

(Plačiau...)

Garsiai trenkę durimis konservatoriai jų neuždarė (7)

Nors rugpjūčio 10 d. Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos Jurbarko skyriaus pirmininkas Daivaras Rybakovas išplatino pranešimą, kad konservatoriai traukiasi iš savivaldybės tarybos valdančiosios daugumos, rugpjūčio 30-ąją vykusiame tarybos posėdyje apie valdančiosios koalicijos griūtį neužsiminta nė žodeliu. Apie valdančiuosius krečiantį nesantaikos drebulį pratylėjo ir meras, ir patys konservatoriai.

(Plačiau...)

Jurbarko krašto šventė tiesė tvirtus vienybės tiltus (0)

Nuvilnijo Jurbarko krašto šventė „Mus jungiantys tiltai“. Atminties tiltais keliavome į partizanus glaudusią Šimkaičių girią, gardžių vaišių ir pramogų ieškojome seniūnijų kiemeliuose, plojome saviems ir iš svetur atvykusiems atlikėjams, traukėme į renginius, o Jurbarko tiltui skirtoje šventėje visus suvienijo Trispalvė.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook