Balsavimas

Ar Jurbarko ligoninė turėtų likti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Numerio tema

Numerio tema

Paalsio mokytoja gyva prisiminimuose ir obelų žydėjime (0)

Birželio 1-ąją buvo mokytojos Zenonos Masaitytės gimimo 100-metis. Seniai nėra Paalsio mokyklos, kurioje ji dirbo, ir iš kaimo mažai kas liko, o mokytoja prieš 15 metų iškeliavo anapilin. Bet mokiniai jos nepamiršo. Birželio 10 d. 12 val. Šimkaičių šv. Martyno bažnyčioje už mokytoją bus aukojamos šventosios Mišios.

(Plačiau...)

Bibliotekos kiemelį puoš tapyta siena (3)

Vasara į Jurbarko r. savivaldybės bibliotekos kiemelį pakvietė teptukais ir pieštukais apsiginklavusius Antano Sodeikos meno mokyklos moksleivius, o skaitytojus – į tradicinį vasaros skaitymo iššūkį. Svečius bibliotekininkės vaišino „ežiuko vaišėmis“ – grybų mišraine bei pyragais ir gaivinančiu gėrimu.

(Plačiau...)

Jurbarko kultūros centro rekonstrukcija – be pabaigos (2)

Šią savaitę žiniasklaida buvo pakviesta drauge su savivaldybės vadovais apžiūrėti Jurbarko kultūros centro, kuriame baigiamas pirmasis rekonstrukcijos etapas. Nors darbus žadama priduoti tik rugpjūtį, jau dabar norėta pasidžiaugti gražėjančiomis patalpomis ir geresnėmis sąlygomis darbuotojams, kolektyvams ir žiūrovams.

(Plačiau...)

Rūpestis prieplauka lygus tuštiems svaičiojimams (9)

Pirmadienį turistinės laivybos ateitį Nemune aptarė susirinkę laivų savininkai ir rajono meras Skirmantas Mockevičius. Susitikime bandyta išsiaiškinti tiek laivybos ir vandens turizmo perspektyvas, tiek įvertinti dabartinę padėtį. O ši – apverktina.

(Plačiau...)

VTEK išvada – sprendimą naikinti (15)

Gegužės 24 d. Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK)  pateikė  išvadą, pagal kurią siūlo panaikinti sprendimus, susijusius su Rasidos Kalinauskienės priėmimu į viešosios bibliotekos direktorės pareigas, kaip neatitinkančius Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo.

(Plačiau...)

„Pavasaris“ reiškė nebūtį ištremtiems iš gimtinės (0)

Šią savaitę, gegužės 22-23 dienomis, sukako 70 metų nuo didžiausio lietuvių trėmimo į tolimus Sovietų sąjungos kraštus – Sibiro taigą, Užpoliarę, Krasnojarsko kraštą, Irkutsko sritį, į Buriatijos-Mongolijos ASSR. Antradienio pavakare į Jurbarko senąsias kapines paminėti skaudaus įvykio sukakties susirinko būrelis buvusių tremtinių. Iš degančių žvakių jie sudėliojo visiems ypač brangų žodį – Lietuva.

(Plačiau...)

Miestas kol kas pralaimi nevaldomiems chuliganams (8)

Pastarosiomis dienomis Jurbarko seniūnas ir bendruomenė griebiasi už galvos. Vandalai kraupiai niokoja miestą – laužo medžius gatvėse, nulupa pavė- sinių stalus, netgi sulaužė tiltelį per Imsrę.

(Plačiau...)

Žemaičių šviesuoliai sugužėjo Bebirvos dvaran (0)

Žemaitijos etninės kultūros globos taryba regiono puoselėtojų pagerbimo šventę šiemet surengė Jurbarko krašte. Žemaičių šviesuoliai gegužės 10-ąją buvo apdovanoti kaimo turizmo sodyboje „Dvaras Bebirva“. Už rūpinimąsi savo krašto istorija ir etnine kultūra padėkota ir Eržvilko seniūnui Gintarui Kaspučiui.

(Plačiau...)

Šiukšlių tvarkytojams savivaldybė pralaimėjo (10)

Jurbarko r. savivaldybės administracija pralaimėjo teisminį ginčą Tauragės regiono atliekų tvarkymo centrui. Gegužės 9-ąją įsigaliojo Kauno apygardos teismo sprendimas, įpareigojantis savivaldybę atliekas tvarkančiai bendrovei sumokėti ne tik per 94 tūkst. eurų, bet ir dar „užsidirbtus“ beveik 9 tūkstančius – ieškovo bylinėjimosi išlaidas ir priteistas palūkanas.

(Plačiau...)

Svarbiausia verslo forumo nata – turizmas (9)

Gegužės 4 d., prasidedant Jurbarko miesto ir verslo dienoms, buvo surengtas verslo forumas, į kurį pakviestas gausus būrys pranešėjų. Nors daugiausia buvo kalbama apie savivaldybės potencialą turizmo srityje, iškelta ir kitų įdomių idėjų – net ir apie geležinkelio vėžę per Jurbarką.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook