Balsavimas

Ar pasitikite savivaldybės konkursais įvairioms pareigybėms užimti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Numerio tema

Numerio tema

Svarbus konkursas – ne savivaldybės įmonės nosiai (3)

Kovą baigiasi 2012 m. pasirašyta trišalė sutartis tarp Jurbarko r. savivaldybės administracijos, Tauragės regiono atliekų tvarkymo centro (TRATC) ir UAB „Jurbarko komunalininkas“, pagal kurią savivaldybės įmonė rajono gyventojams teikė mišrių komunalinių atliekų surinkimo paslaugą. Jau dabar aišku, kad greit šią paslaugą teiks kita įmonė, nes „Jurbarko komunalininkas“ paskelbtame konkurse net nebandė dalyvauti.

(Plačiau...)

Remiamųjų ratas plečiamas: ar išbrisime iš skurdo? (0)

Socialinės paramos gavėjų šiais metais bus daugiau, nes nuo sausio 1 d. padidintas valstybės remiamų pajamų dydis nuo 102 iki 122 eurų, o Piniginės paramos nepasiturintiems gyventojams įstatymo pakeitimai numato, kad į pajamas nebus skaičiuojama išmoka vaikui bei dalis, nuo 15 iki 35 proc., darbo užmokesčio.

(Plačiau...)

Emigracijos problema perduodama savivaldybėms (6)

Sausio 10 d. Prezidentūroje savivaldybių merams ir žiniasklaidai Tarptautinės migracijos organizacija pristatė tyrimą „Grįžtamoji migracija: regionų perspektyva“, o merai iš Prezidentės Dalios Grybauskaitės išgirdo, kad emigracijos problemas pirmiausia privalo spręsti savivaldybės.

(Plačiau...)

Jurbarko šilumos tinklų darbuotojai filialą gina raštais (8)

Kol rajono valdžia laukia oficialių žinių iš AB „Kauno energija“, Jurbarko šilumos tinklų darbuotojai filialą bando apginti raštais. Ne tik bijodami prarasti darbą, bet ir signalizuodami apie jurbarkiečiams galimai kilsiančias problemas, sausio 2 d. jie kreipėsi į Seimo narį Ričardą Jušką ir savivaldybės merą Skirmantą Mockevičių.

(Plačiau...)

Plastikos chirurgas: operacija dėl mados laimės nesuteiks (0)

Jurbarkietis Tomas Budrius mediciną rinkosi įkvėptas mamos, irgi medikės. Studijuodamas linko į chirurgiją, o plastinė ir rekonstrukcinė chirurgija atsirado tarsi laimingo atsitiktinumo dėka. Tačiau ne – Tomui reikėjo dvigubai daugiau mokytis ir praktikuotis, kad šiandien galėtų dirbti vienoje garsiausių plastinės ir estetinės chirurgijos klinikų.

Susisiekti su kraštiečiu nebuvo sudėtinga, bet rasti laiko pokalbiui – ne taip ir paprasta: Tomo darbotvarkė – labai įtempta, o laisvalaikis skirtas pirmus metukus bebaigiančiam sūnui.

(Plačiau...)

Seniūnijos verčia naujųjų metų kalendorių (4)

Nauji metai – nauji darbai, džiaugsmai ir rūpesčiai. Skirsnemunės, Juodaičių, Seredžiaus ir Viešvilės seniūnų klausėme, kas liko įrašyta senųjų metų kalendoriaus lapeliuose ir kuo bus pripildytos šių metų dienos. Seniūnai pasakojo apie jau pradėtus ir planuojamus darbus, dalijosi svajonėmis ir viltimis, kad Lietuvos šimtmečio metai ir seniūnijose nepraeis pro šalį.

(Plačiau...)

Mažuose miesteliuose tarpsta gerumas ir atjauta (0)

Prieš didžiąsias metų šventes bene kiekviename kaime, miestelyje, seniūnijoje aktyvūs ir atjautūs žmonės kuria kalėdinį stebuklą. Prisimenami vieniši senoliai, dovanomis apipilami nepasiturinčių šeimų vaikai. Ne išimtis ir veliuoniškiai, pasidaliję tuo, ką turi. 

(Plačiau...)

Senas atvirukas – nostalgiškas šventės ženklas (0)

Kalėdinis atvirukas nebėra labai populiarus. Nors jų pasirinkimas didžiulis, dažniausiai renkamės tai, kas paprasčiau – paspaudei mygtuką ir pasveikinai iškart visus. Todėl Girdžių bibliotekoje eksponuojami kalėdiniai atvirukai iš vargonininkės Irenos Jasiulytės asmeninio archyvo – jau tikra istorija, įdomi ir šiek tiek nostalgiška. 

(Plačiau...)

Kultūrininkai nebenori dirbti staliais ir valytojais (0)

Lapkritį Jurbarko r. savivaldybės tarybos posėdyje buvo svarstomas kultūros centrų darbuotojų skaičiaus padidinimo klausimas. Septintus savarankiško darbo metus baigiantys Eržvilko ir Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centrai nusprendė, kad laikas prašyti etatų ūkio darbininkams, o Jurbarko kultūros centras pabandė gauti pinigų meno vadovams, tačiau politikai dosnumu nepasižymėjo. 

(Plačiau...)

Taryba pritarė konservatorių kandidatui (19)

Šiandien rajono tarybos posėdyje pritarta konservatorių siūlytai ir mero teiktai savivaldybės administracijos direktorės pavaduotojo kandidatūrai. Juo tapo Girdžių seniūnas Darius Juodaitis.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook