Balsavimas

Ar patiko miesto šventė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Numerio tema

Numerio tema

Jurbarko ligoninėje – modernūs gydymo būdai (0)

Operacijas, kurių nesiima aplinkinės gydymo įstaigos, pacientams siūlo Jurbarko ligoninė. Čia dirbantys jauni, tačiau patirties nestokojantys chirurgai, ortopedai-traumatologai ligonius gydo taip pat, kaip centrinės didmiesčių ligoninės. Skirtumas tik tas, kad nereikia niekur važiuoti.

(Plačiau...)

Kristaus Prisikėlimas – amžinojo gyvenimo pažadas (0)

Velykos šiemet ankstyvos, ir kuriems jos yra tik pirmoji pavasario šventė, tikro pavasario dar teks palūkėti. Kitiems Velykos – tai Kristaus Prisikėlimas, suteikiantis išganymo ir amžinojo gyvenimo viltį. Nors kam ta amžinybė dabarties žmogui, kuris ir šiame gyvenime nuolat stokoja laiko svarbiausiems dalykams? O svarbiausi, pasak kun. Lino Šipavičiaus, „Šviesos“ skaitytojus sveikinančio su Velykomis, yra žmogiškieji ryšiai.

(Plačiau...)

Nuo vagiančio paauglio kenčia bendruomenė ir šeima (7)

Vok, nes nebaus. Tokia taisykle, panašu, gali vadovautis nuolat jurbarkiečių namus akiplėšiškai švarinantis nepilnametis. Net ir penkiskart sučiupus vagiantį paauglį kelias toliau nusikalsti jam liko atviras.

(Plačiau...)

Abejonių sukėlė projektų finansavimas (0)

Ne kartą viešuose susitikimuose, taip pat ir savivaldybės vadovams teikiant veiklos ataskaitas, Klausučių bendruomenės centro pirmininkė, seniūnaitė Daivutė Gvildienė bandė išsiaiškinti, kaip savivaldybės biudžeto pinigai dalijami bendruomenių projektams. Nesulaukusi atsakymo ji kreipėsi į rajono tarybos narius. „Išsklaidykite abejones dėl skaidrumo“, – prašė D. Gvildienė.

(Plačiau...)

„Aukso paukštė“ – teatro stebuklą kuriančiam jaunimui (0)

Jurbarko kultūros centro vaikų ir jaunimo teatrui „Vaivorykštė“ vakar įteikta „Aukso paukštė“ – aukščiausias šalyje mėgėjų meno apdovanojimas. Teatro vadovė ir režisierė Birutė Šneiderienė tvirtina, kad aukso plunksnas šiai paukštei sunešė visi visų kartų vaivorykštukai. Tad ir apdovanojimo įteikimo iškilmėse kovo 16-ąją ryškiausi buvo jie – sveikinę, džiūgavę ir vėl scenoje kūrę teatro stebuklą.

(Plačiau...)

Veliuonos seniūnijos bendruomenė palankiai vertino pokyčius (0)

Tęsiasi Jurbarko rajono savivaldybės tarybos, mero ir administracijos direktorės 2017 metų veiklos ataskaitų pristatymas bendruomenėms.

(Plačiau...)

Prisiminimuose atgyja vaikystė Sibiro lageriuose (0)

Prieš 30 metų Jurbarke, kaip ir visoje Lietuvoje, Sibiro tremtį ir sovietinius lagerius išgyvenę žmonės išėjo į viešumą ir susibūrė į savo organizaciją. Nors skubantis laikas retina tremtinių gretas, likusieji rūpinasi istorinės atminties išsaugojimu ir vienas kitu. Apie Jurbarko tremtinių kasdieną ir šventes kalbėjomės jų organizacijos būstinėje, Kauno g. 25, kur kiekvieną trečiadienį laukiami likimo broliai ir visi, kuriems svarbus jų išgyventas laikas. 

(Plačiau...)

Knygnešio kelias per laiką ir Lietuvą (0)

Lybiškiuose gyvenanti Vida Švedaitė kaip brangiausią turtą tebesaugo ne tik ašarą spaudžiančius prisiminimus apie senelį knygnešį Juozą Švedą, bet ir 1920 m. jam išduotą lietuvišką pasą.

(Plačiau...)

Rajono vadovų turas startavo Viešvilėje (2)

Vasarį Jurbarko r. savivaldybės taryba patvirtino tarybos ir mero Skirmanto Mockevičiaus bei savivaldybės administracijos ir jos direktorės Vidos Rekešienės veiklos ataskaitas. Pagal susiklosčiusią tradiciją kovo pradžioje savivaldybės vadovai rengia susitikimus su seniūnijų gyventojais ir pristato pernai nuveiktus darbus. Pirmasis susitikimas įvyko Viešvilėje.

(Plačiau...)

Politikų taupumą pirmiausia pajuto ligoniai (5)

Vasario 21 d. „Šviesa“ rašė apie nepataisomai sugedusį VšĮ „Jurbarko socialinės paslaugos“ autobusą „Peugeot Boxer“, kuriuo į hemodializės procedūras buvo vežami pacientai. Įstaigos direktorė Audronė Balčiūnienė skubiai kreipėsi į Jurbarko r. savivaldybės tarybą, prašydama pinigų naujai transporto priemonei. Svarstant šį klausimą tarybos posėdyje įsiplieskė ugningos diskusijos, kuriose supleškėjo didelė dalis prašomų pinigų.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook