Balsavimas

Ar miesto gatvės žiemą prižiūrimos tinkamai?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Numerio tema

Numerio tema

Mokytojams su švente – padėkos, gėlės ir dovanos (0)

Tarptautinė mokytojų diena – tai šventė, kai dėmesys, gražiausi žodžiai, gėlės ir dovanos skiriamos žmonėms, kurie į jaunų protus sudeda savo išmintį, į širdis – meilę, padeda surasti tiesą ir gyvenimo kelią. Ketvirtadienį pedagogai buvo pasveikinti mokyklose, o po pamokų susirinkusius į šventę Jurbarke juos apdovanojo ir rajono, ir šalies valdžios atstovai.

(Plačiau...)

Autobusiukas neįgaliesiems uždavė daug klausimų (0)

Niekas neabejoja, kad neįgaliųjų poreikiams tenkinti būtina transporto priemonė, tačiau Jurbarko r. neįgaliųjų draugija, vienijanti per 500 narių, jos neturi iki šiol. Kad pagaliau draugijai autobusiukas būtų skirtas, rūpinasi net dvi neįgaliųjų organizacijos, Neįgaliųjų reikalų departamentas, Jurbarko r. savivaldybė ir net Seimo narys.

(Plačiau...)

Minti pedalus – smagu ir sveika! (0)

Saulėtas šeštadienis nudžiugino jurbarkiečius ir šventės „Riedėk Jurbarke“ organizatorius – Dvaro parke susirinko gražus būrys dviratininkų, o visą dieną vyko įvairūs renginiai, įtraukę ne tik dviračiais, bet ir triratukais, paspirtukais, riedžiais, riedlentėmis ar net vienračiais važinėjančiuosius.

(Plačiau...)

Direktorės pavaduotojas liko be pareigų (0)

Rugsėjo 28 d. tarybos posėdyje balsuojančiųjų „prieš“ savivaldybės administracijos direktorės pavaduotojo  Viktoro Ganusausko atleidimą iš pareigų nebuvo. Viešai buvo pakartota ir jo prašyme nurodyta priežastis – iš darbo atleisti savo noru.

(Plačiau...)

Turizmo dieną – dovanų lietus (0)

Minėti Pasaulinę turizmo dieną nutarta 1979 m. Tarptautinės turizmo organizacijos Generalinėje asamblėjoje. Rugsėjo 27-ąją ši diena pažymima įvairiais renginiais, ekskursijomis, akcijomis. Jurbarke šią dieną buvo apdovanoti su turizmu susijusių akcijų nugalėtojai. Atsiimti prizų buvo pakviesti renginio „Riedėk Jurbarke“ ir foto konkurso „Jurbarko rajonas pro objektyvą“ nugalėtojai.

(Plačiau...)

Istoriją „saugo“ dilgėlės ir nepravažiuojami keliai (1)

Praėjusią savaitę Lietuvoje 22 kartą vyko Europos paveldo dienų renginiai. Penktą kartą ši proga paminėta ir Jurbarke. Visi susidomėjusieji krašto istorija šįkart buvo pakviesti apžiūrėti piliakalnių ir piliaviečių. Deja, daug kur istorijos paminklus ir valdžios rūpestį jais praaugo dilgėlės.

(Plačiau...)

Nustatytos ribos palengvins sklypų formavimo darbus (0)

Rugpjūčio pabaigoje Lietuvos Respublikos vyriausybė nutarimu nustatė Jurbarko r. savivaldybės gyvenamąsias vietoves ir jų teritorijų ribas, suteikė bei pakeitė kai kurių gyvenamųjų vietovių pavadinimus, o kai kurias panaikino. Šiuo nutarimu užbaigtas dar 2008 m. pradėtas darbas.

(Plačiau...)

Pagerbti Panemunių regioninio parko darbuotojai (0)

Už ilgametį ir nepriekaištingą darbą Panemunių regioninio parko vyriausieji specialistai  Vaida Mozūraitienė ir Raimundas Giedraitis buvo apdovanoti  III laipsnio Nusipelniusio aplinkosaugininko ženklais.

(Plačiau...)

Konkursus lydi nesėkmės ir nepasitikėjimas (2)

Kai geros darbo vietos – aukso vertės, ypač mažesniuose miesteliuose, gyventojai atidžiai stebi, kokie specialistai laimi savivaldybės skelbiamus konkursus. Nenuostabu, kad laimėję ar pareigų negavę kandidatai vertinami skirtingai, tačiau tam ir yra konkursai – kad būtų išrinktas pats verčiausias. Deja, labai dažnai lieka įtarimų, kad vienos ar kitos pareigos atiteko iš anksto „suderintam“ pretendentui.

(Plačiau...)

Trys samarietės įvertintos garbės ženklais (0)

Praėjusį ketvirtadienį posėdžiavusi naujoji Jurbarko r. savivaldybės Apdovanojimų komisija vienbalsiai pritarė siūlymui ženklu „Už nuopelnus Jurbarko kraštui“ apdovanoti tris Lietuvos samariečių Jurbarko krašto bendrijos nares – Kristiną Vančienę, Bronę Jašinskienę ir Valę Šeršniovienę. 

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook