Balsavimas

Ar STT įtarimų sulaukę ir nuo pareigų nušalinti savivaldybės administracijos vadovai turėtų atsistatydinti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Numerio tema

Numerio tema

Jaunieji ūkininkai žengia tėvų pramintu keliu (0)

Gamtai išdalijus dosnias dovanas ir kaimo gyvenimo ritmui sulėtėjus, ūkininkus iš visų rajono pakraščių sukviečia tradicinis konkursas „Metų ūkis“ – pasidžiaugti geru derliumi ir veiklos rezultatais, pasidalyti pasiekimais ir pagerbti geriausius. Be šio renginio, atrodo, ir žiema nebeateis, nes jau 23 metus ūkininkai savo darbymetį užbaigia šioje šventėje.

(Plačiau...)

Pertvarka prasideda bandymais ir netikrumu (0)

Spalio viduryje Jurbarko rajono savivaldybėje lankėsi institucinės globos pertvarkos ekspertė Tauragės regione Marijona Janavičienė. Viešnia pristatė institucinės globos pertvarkos projektą. Susitikime dalyvavę savivaldybės vadovai, seniūnijų socialiniai darbuotojai, socialines paslaugas administruojantys darbuotojai bei paslaugas teikiančių įstaigų ir nevyriausybinių organizacijų atstovai turėjo daug klausimų, tačiau atsakymų į juos ekspertė neturėjo.

(Plačiau...)

Izraelio dieną – tolerancijos ir santarvės pamokos (0)

Trečiadienį Jurbarke surengta Izraelio diena. Šiai šventei pradžią davė dar birželį Jurbarke viešėjusio Izraelio valstybės nepaprastojo ir įgaliotojo ambasadoriaus Lietuvoje Amiro Maimono ir Jurbarko r. savivaldybės mero Skirmanto Mockevičius susitarimas dėl tolimes- nio bendradarbiavimo. Į Izraelio dienos renginius atvyko ne tik pats ambasadorius, bet ir kiti žinomi žydų bendruomenės atstovai.

(Plačiau...)

Rinkimų aistros: rezultatai vis dar kelia abejonių (4)

Po pirmojo rinkimų turo spalio 9 d. paaiškėję Jurbarko–Pagėgių vienmandatės rinkimų apygardos lyderiai visiškai ramūs dar negali būti. Į antrąjį turą pateko konservatorius Daivaras Rybakovas ir liberalas Ričardas Juška, tačiau net ir perskaičiavus balsus abejonių liko, o Vyriausiąją rinkimų komisiją pasiekė net du kandidatų skundai dėl rinkimų teisėtumo.

(Plačiau...)

Mokytojų dieną pedagogai džiaugėsi kasdienos šventėmis (nuotraukos) (0)

Spalio 5-ąją rajono pedagogų bendruomenė Jurbarko kultūros centre paminėjo profesinę šventę – Tarptautinę mokytojų dieną. Šventė buvo puiki – sveikinimai, linkėjimai, padėkos, koncertas. O tie, kurių pašaukimas – būti mokytoju, mažų ir didelių švenčių patiria kasdien.

(Plačiau...)

Policijos dieną pagerbė geriausius pareigūnus (nuotraukos) (1)

Penktadienį Jurbarko r. policijos komisariato pareigūnai kartu su miestiečiais šventė Angelų sargų dieną. Tradicinė šventė prasidėjo Mišiomis bažnyčioje, o vėliau komisariate iškilmingai buvo pagerbti ir apdovanoti geriausi pareigūnai bei aktyvūs piliečiai.

(Plačiau...)

Neįgaliuosius įkalina sveikųjų nepastebimos smulkmenos (video) (2)

Ne negalia žmogų daro neįgaliu, o aplinka. Tokiu šūkiu rugsėjo 14 d. prasidėjo visą savaitę vykusi kampanija „Mes esame“. Jos tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į žmonių su negalia problemas ir paskatinti jas spręsti. Todėl VšĮ „Jurbarko socialinės paslaugos“ kartu su neįgaliaisiais pakvietė rajono politikus ir valdininkus pasivaikščioti kartu su jais po miestą ir pamatyti kaip jie gyvena.

(Plačiau...)

Nuo vilkų antpuolių ūkininkai ginasi laužais (0)

Gausėjančios vilkų atakos rajono ūkininkus varo į neviltį. Žmonės skėsčioja rankomis – grobuonys galvijus pjauna beveik kiemuose, o apsiginti nuo jų nėra kaip. Kol vilkus griežtai saugo įstatymas, ūkininkams belieka skaičiuoti pribaigtus gyvulius, o savivaldybei kompensuoti nuostolius.

(Plačiau...)

Žuvienės čempionate – net dvi viešviliečių komandos (0)

Rugsėjo 3 d. Šilutės mažųjų laivų prieplaukoje vyko VIII tarptautinis žuvienės virimo čempionatas. Į jau spėjusį išgarsėti renginį suvažiavo 44 komandos ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Latvijos, Lenkijos, Rusijos, Ukrainos bei Turkijos. Jurbarko rajonui atstovavo dvi Viešvilės seniūnijos komandos.

(Plačiau...)

Savivaldybės būstų skolų maišas – be dugno (0)

Gaunantieji mažas pajamas ir neturintys kur gyventi gali būti įrašyti į eilę ir būstą gauti iš savivaldybės. Bėda ta, kad dažnai savivaldybės ar socialinio būsto nuomininkai neturi pakankamai pajamų arba paprasčiausiai nenori mokėti už nuomą ir kitas paslaugas, o jų skolos savivaldybei ir įmonėms nepaliaujamai didėja.

(Plačiau...)

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook