Balsavimas

Ar pritartumėte, kad Dainių pelkėje būtų kasamos durpės?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Numerio tema

Numerio tema

Liepsnas kaminuose keičia ugnis pievose (0)

Per šildymo sezoną apsileidusių gyventojų namų kaminuose kilusias liepsnas gesinę ugniagesiai pavasarį turi kitokio darbo. Atšilus orams tradiciškai keičiasi populiariausių nelaimių sąrašas. Į lentelės viršų pakyla pievų gaisrai. Tačiau šiemet liepsnojančios atviros teritorijos tapo ne tik ugniagesių, bet ir rimtu ūkininkų galvos skausmu.

(Plačiau...)

Girtas avariją padaręs Antanas Domeika nebedirbs (19)

Antradienį Kūno kultūros ir sporto centro direktorius Antanas Domeika išgirdo verdiktą dėl sausį nutikusios istorijos, kai girtas važiuodamas į Smalininkus pakliuvo į avariją ir sudaužė įstaigos automobilį.

(Plačiau...)

Mokyklų tinklo pertvarka įplieskė nesantaiką (7)

Vasarį Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktorės Vidos Rekešienės vadovaujama darbo grupė visuomenei svarstyti pateikė mokyklų tinklo pertvarkymo 2016-2020 metais bendrojo plano projektą. Po mėnesio atsirado ir antrasis pertvarkos variantas, o bendruomenių ir politikų diskusijose išsirutuliojo ir trečiasis variantas.

(Plačiau...)

Ūkininkus į neviltį varo laukus knisantys šernai (0)

Raudonės apylinkių ūkius siaubia šernai – išknisa ne tik laukus, pasėlius, bet ir kaimiečių kiemus. Nebežinodami, kaip gintis nuo gyvūnų, vietiniai pirštais bado į medžiotojų klubą „Girios“, skaičiuoja nuostolius ir su baime laukia afrikinio kiaulių maro protrūkio.

(Plačiau...)

Iš vaikų globos namų – į jaukesnius būstus (1)

Pernai per šalį nusiritę pedofilijos ir seksualinio išnaudojimo skandalai pagreitino vaikų globos namų pertvarką, kurios tikslas – vaikus auginti šeimose ir bendruomenėje. Tam teks atsisakyti didelių globos namų ir auklėtinius apgyvendinti mažomis grupėmis, skatinti vaikų globą ir įvaikinimą.

(Plačiau...)

Velykų varpai skelbia didžiąją džiaugsmo šventę (0)

Didžioji savaitė baigiasi, sulaukėme šventų Velykų! Tai didžiausio džiaugsmo šventė – pirmiausia krikščionims, švenčiantiems Dievo sūnaus pergalę prieš mirtį, ir visiems, kurių gyvenimus gaivina vėl sugrįžusi saulė ir pavasaris. 

(Plačiau...)

Lietaus detektyvas: kas kaltas dėl sušlapusio balkono? (1)

AB „Lietuvos draudimas“ iš jurbarkietės pensininkės Onos Naciutės reikalauja 269,56 Eur esą už kaimynei padarytą žalą. Tačiau Kęstučio gatvės daugiabutyje nutikusi istorija labiau primena pasityčiojimą iš garbingo amžiaus moters nei draudimo bendrovės rūpestį savo klientės turtu. Per namo ir balkono sujungimą lietaus vanduo nubėgo į apačioje esantį įstiklintą kaimynės balkoną ir apgadino sienas.

(Plačiau...)

Didieji darbdaviai vertina motyvuotus darbuotojus (4)

Darbo birža turi daugybę galimybių suteikti bedarbiams užimtumą, tačiau nedarbą realiai sumažina tik galimybė įsidarbinti. Tauragės teritorinės darbo biržos Jurbarko skyrius įmones, kurios įdarbina daugiausia biržos klientų, vadina strateginiais darbdaviais. Tarp tokių kasmet minimos uždaroji akcinė bendrovė „Manvesta“, A. Žilinskio ir Ko UAB, o pernai daugiausia darbo vietų pasiūlė UAB „Eglėšakis“.

(Plačiau...)

Futbolo padangėje – netikėtas perversmas? (22)

Penktadienį Jurbarke lankėsi Tauragės apskrities futbolo federacijos (TAFF) prezidentas Arūnas Pukelis ir viceprezidentas Robertas Jurkšaitis. Svečiai rajono valdžiai rėžė atvirai: siūlė perversmą rajono futbole – į šoną nustumti „Vulkano“ klubą, VšĮ „Jurbarko futbolas“ ir viską pradėti nuo nulio.

(Plačiau...)

Į gimnazijos klasę – apgaule tiestais keliais? (balsavimas) (7)

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnaziją purto įstaigos vadovų ir moksleivių tėvų konfliktas, per kurį labiausiai nukenčia ne kas kitas, o vaikai. Ir tėvai, ir savivaldybės administracijos direktorės sudaryta komisija aiškinosi, kodėl į laisvas vietas priimti ne gerai besimokantys ir savo eilės patekti į vienintelę mieste gimnaziją laukiantys moksleiviai, o prastesnius mokslo rezultatus rodę pretendentai? Komisija išvadas pateikė, o netrukus iš atostogų grįšiančio direktoriaus greičiausiai laukia drausminė nuobauda.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook