Balsavimas

Ar tinkamai prižiūrimos gatvės Jurbarke?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Numerio tema

Numerio tema

Ministrės vizitas pranašauja artėjančius rinkimus (3)

Antradienį Jurbarke viešėjo Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė. Vizitui ministrė skyrė beveik visą dieną, tačiau jos įvardytas tikslas – aplankyti ministerijos kuruojamą Smalininkų technologijų ir verslo mokyklą (TVM), pasidomėti ruošiamomis strategijomis ir veiklos planais, tuo pačiu susitikti su Jurbarko r. savivaldybės vadovais bei švietimo sistemos darbuotojais, nebuvo vienintelis.

(Plačiau...)

Prie biuro vairo – nauja direktorė (10)

Baigiantis 2015 metams Jurbarko visuomenės sveikatos biuras ne tik persikėlė į naujas patalpas Dariaus ir Girėno g. 120A, bet pagaliau sulaukė direktorės. Metų pabaigoje paskelbtą konkursą laimėjo Diana Griškuvienė. Iš keturių pretendentų ji vienintelė atitiko konkurso reikalavimus.

(Plačiau...)

Politikų pučiamą miglą išsklaidė VRK sprendimas (17)

Sausio 19 d. Vyriausioji rinkimų komisija panaikino tarybos narės Genės Gudaitienės mandatą. Toks sprendimas priimtas pačiai politikei prašant, nes nuo sausio 26-osios ji turėtų užimti politinio pasitikėjimo postą naujai įsteigtame tarybos ir mero sekretoriate. Šios pareigos ir tarybos nario mandatas – nesuderinami.

(Plačiau...)

Rajono gyventojų statistika konstatuoja nykimą (6)

Pagal gyventojų skaičių Jurbarko rajono savivaldybė kasmet traukiasi – praėjusiais metais sumažėjo geru puse tūkstančio žmonių. Pasiguosti galime nebent tuo, kad mąžta visur po truputį, ir visur dar lieka, antraip jau neturėtume kokio miestelio ar net ir visos seniūnijos.

(Plačiau...)

Prie nakvynės namų speigas eilių neišrikiavo (0)

Speigas verčia susigūžti ir veja po stogu. Benamiams šiltą prieglobstį gali pasiūlyti nakvynės namai. Jurbarke, Barkūnų gatvėje, nakvynės namai atidaryti 2012 m., bet, ko gero, dar niekada juose nebuvo užimtos visos vietos.

(Plačiau...)

Politinių sandorių verslininkai nepateisina (15)

Į viešumą iškilus valdančiosios daugumos politiniams siekiams Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centrą „atriekti“ visuomeniniam rinkimų komitetui „Jaunoji karta“, rajono verslo bendruomenė atvirai išsakė savo poziciją: nei politiniai sandoriai, nei metodai, kuriais pastumiant į šoną įstatymus siekiama įtakos koalicijos partneriams, nepriimtini.

(Plačiau...)

Padorumas ar postai? Valdantieji renkasi postus (25)

Valdančioji dauguma įkliuvo į politinių susitarimų pinkles. Po rinkimų išsidalijus pagrindinius valdžios postus, du koalicijos partneriai – partija Tvarka ir teisingumas bei visuomeninis rinkimų komitetas „Jaunoji karta“ liko be nieko, tačiau nusileisti neketina. Todėl norint išsaugoti kėdes po savo užpakaliais, reikia tų kėdžių surasti kitiems. Ir daroma tai su neregėtu politiniu cinizmu.

(Plačiau...)

Metų gale savivaldybę kausčiusi įtampa atslūgo (0)

Kaip rašė „Šviesa“, Jurbarko r. savivaldybės vadovai praėjusių metų rugsėjo mėnesį sužinojo, kad savivaldybė Skirsnemunės valymo įrenginių statybų rangovui A. Žilinskio ir Ko UAB skolinga 774,5 tūkst. eurų. Tokio dydžio sąskaita už darbus savivaldybei buvo pateikta dar 2014 m. rugpjūtį. Nepadengus skolos iki metų galo grėsė netekti projekto finansavimui skirtų lėšų iš Lenkijos regionų ministerijos arba skolos biudžetinėms įstaigoms.

(Plačiau...)

Naujametė šventė – įprastas darbas budinčiai pamainai (0)

Užbaigę šios dienos darbus, užbaigsime ir metus, o vidurnaktį jau sveikinsime Naujuosius ir triukšmingai švęsime kartu su artimaisiais ir draugais namie, svečiuose, gatvėse ir aikštėse. Šventės nekeičia tik skubios pagalbos tarnybų darbo ritmo: ugniagesiai gelbėtojai ir greitosios pagalbos medikai budės, kaip visada,  pasirengę skubėti į nelaimės šauksmą, ir linkės visiems – ir sau – laimingos šventinės nakties ir laimingų metų.

(Plačiau...)

Sėkmingas projektas virto valdžios galvos skausmu (6)

Gruodžio 8 d. savivaldybėje vykusiai konferencijai kaip niekad tiko šventinė nuotaika – pristatytas tarptautinis projektas, pagal kurį Skirsnemunėje pastatyti nuotekų surinkimo ir valymo įrenginiai. Nors darbas baigtas ir, atrodo, būtų galima dėti paskutinį tašką, tačiau rajono vadovai nenuveja nerimo – rangovams savivaldybė liko skolinga per pusę milijono eurų ir sulaukė reikalavimo sumokėti ne tik skolą, bet ir beveik 60 tūkst. eurų delspinigių.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook