Balsavimas

Ar STT įtarimų sulaukę ir nuo pareigų nušalinti savivaldybės administracijos vadovai turėtų atsistatydinti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Numerio tema

Numerio tema

Rugsėjo 1-osios „dovana“ – sunykusios mokyklos (balsavimas) (7)

Dar pavasarį, tęsiant Jurbarko r. švietimo įstaigų tinklo pertvarką, buvo nuspręsta Gausantiškių Antano Valaičio pagrindinę mokyklą kaip skyrių prijungti prie Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos paliekant joje ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo grupes, o Girdžių pagrindinė mokykla turėjo tapti Naujamiesčio pagrindinės mokyklos skyriumi. Likus porai dienų iki rugsėjo 1-osios paaiškėjo, kad Gausantiškiuose nesimokys niekas, o Girdžių mokykla tampa pradine.

(Plačiau...)

Švietimo darbuotojai ruošiasi naujiems iššūkiams (0)

Likus kelioms dienoms iki rugsėjo 1-osios į pasitarimą rinkosi Jurbarko rajono švietimo įstaigų direktoriai ir pavaduotojai, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus ir Jurbarko švietimo centro darbuotojai. Darbinio pasitarimo tema – 2016–2017 mokslo metų veiklos aktualijos.

(Plačiau...)

Prie Rotulių – galingas vėjo jėgainių parkas (0)

Ketvirtadienį šalia Rotulių oficialiai atidarytas UAB „Lietuvos energijai“ priklausantis vėjo jėgainių parkas. Aštuonių vėjo jėgainių kompleksas pajėgus generuoti tiek elektros energijos, kad jos užtektų visam Jurbarko rajonui.

(Plačiau...)

Neprižiūrimoje aikštelėje supleškėjo padangos (0)

Rugpjūčio 20-osios vakare Skirsnemunę nutvieskė gaisro pašvaistė. Apie 22.30 val. Sodų gatvėje degė senos padangos ir kitokios atliekos. Nelaimės priežastis aiškinasi ugniagesių ekspertai, tačiau beveik neabejojama, kad atliekos padegtos tyčia.

(Plačiau...)

Jurbarke skamba Laiko varpai (1)

Jau gerą savaitę jurbarkiečiai girdi skambant Kristijono Donelaičio evangelikų liuteronų bažnyčios varpus. Jurbarkas tampa panašus į senuosius Europos miestus, kur aukštai iškilusių varpinių laikrodžiai ne tik muša valandas, bet ir primena apie greitai prabėgantį laiką.

(Plačiau...)

Konkuruos aštuoni kandidatai (4)

Varžytuvės į Seimą prasideda visu smarkumu – rugpjūčio 5 d. baigėsi terminas, iki kurio politinės partijos galėjo teikti pareiškinius dokumentus. Spalio 9-ąją Jurbarko–Pagėgių vienmandatėje rinkimų apygardoje konkuruos aštuoni pretendentai į Seimo narius.

(Plačiau...)

Jaunimo parko kaimynystėje – neramios nemigo naktys (0)

Prie Jaunimo parko gyvenantys žmonės nusprendė nebekentėti naktinėjančių jaunuolių keliamo triukšmo ir raštais kreipėsi į Jurbarko r. policijos komisariato viršininką, merą ir administracijos direktorę.

(Plačiau...)

Kamuolinis žaibas įvarė baimės ir sudraskė klevus (0)

Penktadienio pavakare, apie 17 val., vakarinėje rajono dalyje siautė neilgas, bet stiprus uraganas. Atrodo, kad, išskyrus išvartytus medžius, didesnės žalos jis nepadarė. Kaip ir kamuolinis žaibas, sprogęs Antupių kaime, pusiaukelėje tarp Smalininkų ir Viešvilės, ir stipriai išgąsdinęs sodybos gyventojus.

(Plačiau...)

Pasitikėjimą žlugdo lendantys partiniai interesai (7)

Savivaldybei nesiseka su konkursais laisvoms darbo  vietoms užimti – vienus reikia stabdyti dėl įstatymų neatitinkančių dokumentų, kiti nesulaukia tinkamų kandidatų, o blogiausia, kad konkursų rezultatai tapatinami su partiniais valdančiosios koalicijos interesais.

(Plačiau...)

Jaunystėn sugrąžina mokyklos atminimo šventė (2)

Bėgant metams didėja noras sugrįžti į savo mokyklą, net jeigu jos jau nebėra. Rugpjūčio 13-ąją sugrįžtančiųjų laukia Vytėnų mokykla. Šventę „Sugrįžimai“ organizuoja buvusios mokytojos ir mokinės. Susirinkusios jos klegėjo prisiminimais, ir galima tik įsivaizduoti, kaip suklegs senieji buvusio saleziečių vienuolyno, o paskui – mokyklos, mūrai, kai sugrįš visi, kuriems brangūs jaunystės metai.

(Plačiau...)

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook