Balsavimas

Ar pritartumėte, kad Dainių pelkėje būtų kasamos durpės?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Numerio tema

Numerio tema

Į gimnazijos klasę – apgaule tiestais keliais? (balsavimas) (7)

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnaziją purto įstaigos vadovų ir moksleivių tėvų konfliktas, per kurį labiausiai nukenčia ne kas kitas, o vaikai. Ir tėvai, ir savivaldybės administracijos direktorės sudaryta komisija aiškinosi, kodėl į laisvas vietas priimti ne gerai besimokantys ir savo eilės patekti į vienintelę mieste gimnaziją laukiantys moksleiviai, o prastesnius mokslo rezultatus rodę pretendentai? Komisija išvadas pateikė, o netrukus iš atostogų grįšiančio direktoriaus greičiausiai laukia drausminė nuobauda.

(Plačiau...)

Sprendimas: mokytojai laikinai nutraukia streiką (0)

Antradienį trijų miesto mokyklų pedagogai laikinai nutraukė streiką. Jurbarko Naujamiesčio ir Vytauto Didžiojo pagrindinėse mokyklose bei Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijoje pamokos vyko įprasta tvarka.

(Plačiau...)

Smalininkiečiai atnaujino ir pagražino savo ambulatoriją (0)

Jaukesnė ir gražesnė Smalininkų ambulatorija neliko nepastebėta žmonių. Paremontuoti sveikatos priežiūros įstaigą, kurioje tenka apsilankyti daugeliui gyventojų, pasirūpino Smalininkų seniūnija ir bendruomenė ir padarė tai visų bendrai gerovei neabejingų piliečių dėka.

(Plačiau...)

Sumušto vaikino tėvai gimnaziją padavė į teismą (0)

Po konflikto su klasiokais sumuštas vaikinas atsidūrė Kauno klinikose. Kol tokios Eržvilko gimnazijoje įvykusios istorijos aplinkybes nagrinėja policija, nukentėjusio vaiko tėvai ieško atsakymų į klausimus, ar vienuoliktokas sūnus galės saugiai baigti mokyklą.

(Plačiau...)

Susitikimai su europarlamentare – įdomūs ir nuotaikingi (0)

Praėjusią savaitę Jurbarke lankėsi Europos Parlamento narė Vilija Blinkevičiūtė. Politikė atvyko skaityti paskaitą Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) klausytojams, bet prieš tai savivaldybėje susitiko su rajono vadovais.

(Plačiau...)

Įkurtuvės: eiliuotos padėkos ir prarasti tūkstančiai (0)

Nusprendę vienu šūviu nušauti du zuikius vasario 15-ąją kartupiškiai pasikvietė gausybę svečių ir paminėjo Lietuvos valstybės atkūrimo dieną bei Jurbarko viešosios bibliotekos Kartupių filialo ir Eržvilko kultūros centro Kartupių skyriaus įkurtuves rekonstruotame buvusio darželio, o vėliau mokyklos pastate.

(Plačiau...)

Pirmą streiko dieną – grasinimai pedagogams (6)

Pirmadienį prasidėjęs pedagogų streikas tęsis mažiausiai iki trečiadienio. Per pirmadienį vykusias derybas su Vyriausybės atstovais jokių reikšmingų rezultatų nepasiekta. Pedagogų profsąjungos su valdžia susitarė dėl keleto neesminių dalykų, bet ne dėl pagrindinio klausimo – atlyginimų didinimo.

(Plačiau...)

Miesto perspektyvą brėžia vietos veiklos grupė (1)

Praėjusią savaitę vietos veiklos grupė „Jurbarkas“ miesto bendruomenei pristatė 2016-2022 m. vietos plėtros strategiją. Tame pačiame susirinkime strategiją patvirtino VVG „Jurbarkas“ asociacijos nariai. Anksčiau strategijai pritarė ir rajono politikai bei Tauragės regiono plėtros taryba.

(Plačiau...)

Į streiką pedagogai vyks su lagaminais ir vaikais (5)

Vyriausybės vykdoma švietimo politika nepatenkinti pedagogai pirmadienį rengia mitingą Vilniuje. Reikalaujama atkurti mokinio krepšelį iki ikikrizinio lygio, kelti darželių auklėtojų ir mokytojų atlyginimus bei sumažinti mokinių skaičių klasėse. Švietimo darbuotojus vienijančių profesinių sąjungų mitinge ketina dalyvauti apie du tūkstančius pedagogų, tarp jų – apie 120 trijų Jurbarko mokyklų mokytojų.

(Plačiau...)

Apie naujus reikalavimus girdėjo ne visi vadovai (0)

Sausio 1 d. įsigaliojo vaikų maitinimo ugdymo įstaigose tvarkos pakeitimai. Maitinimo paslaugų teikėjai tvirtina prie naujų reikalavimų jau prisitaikę, o ugdymo įstaigų vadovai savo darbo atlikti nespėjo arba apie naujus reikalavimus nė negirdėjo.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook