Balsavimas

Ar pritariate valdininkų išvykai į mokymus Ispanijoje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Numerio tema

Numerio tema

Besaikį kelininkų vadovų apetitą tramdo STT (nuotraukos) (48)

Jurbarko kelių tarnybos vadovai pakliuvo į bėdą dėl piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi. Panašu, kad vadovai visiškai susipainiojo ir senokai nebeskiria, kas yra jų asmeninis turtas, o kas – priklauso įmonei. Išaugusį kelininkų apetitą ėmėsi stabdyti pilietiški jurbarkiečiai ir Specialiųjų tyrimų tarnybos pareigūnai.

(Plačiau...)

Komiteto pirmininko rinkimai patyrė nesėkmę (8)

Į pirmuosius komitetų posėdžius susirinkę tarybos nariai balsavo už mero pateiktas komitetų pirmininkų ir jų pavaduotojų kandidatūras. Be jokios abejonės, į šias pareigas nusitaikė vien valdančiajai daugumai priklausantys politikai. Deja, išrinkti tik dviejų komitetų vadovai. Ūkio, verslo, ekologijos ir kaimo reikalų komiteto pirmininku pasiūlytam Egidijui Giedraičiui šio posto dar teks palaukti, nes politinei daugumai pritrūko balsų.

(Plačiau...)

Muziejų ir parką pakeitę projektai įvertinti jonvabaliu (0)

Prieš penkerius metus Jurbarko krašto muziejuje baigti įgyvendinti Europos Sąjungos lėšomis finansuoti projektai sulaukė įvertinimo. Į Jurbarką atvykę ir muziejuje apsilankę skaidrumo iniciatyvos „Jonvabaliai“ atstovai įteikė jonvabalio statulėlę, simbolizuojančią geruosius atsakingo ir skaidraus ES lėšų naudojimo pavyzdžius.

(Plačiau...)

Verslininkai ir naujoji valdžia surengė žvalgytuves (6)

Pirmadienį su rajono vadovais susitikę verslininkai surengė savotiškas žvalgytuves. Ir vieni, ir antri norėjo išgirsti nuomones įvairiais klausimais, rasti bendrų sąlyčio taškų, įvertinti norus ir galimybes.

(Plačiau...)

Į karo tarnybą pašaukta apie 400 jurbarkiečių (2)

Trečiadienį Krašto apsaugos ministerija (KAM) savo internetinėje svetainėje paskelbė karo prievolininkų sąrašus. Šaukimo lapelius netrukus gaus beveik 37 tūkst. 19-26 metų amžiaus jaunuolių, kurie vėliau bus siunčiami į Karinę medicinos ekspertizės komisiją įvertinti sveikatą. Jurbarko rajone pašaukta apie 400 karo prievolininkų. Kiek tiksliai jų dėl sveikatos ar kitų priežasčių netaps kariais, kol kas neaišku.(Plačiau...)

Pasivaikščiojimas su botanikais – kaip atversta gamtos enciklopedija (0)

Pavasaris traukte traukia į gamtą – pamankštinti aptingusį kūną, įkvėpti gaivaus oro, paganyti akis po žalumą. Pasivaikščiojimas po mišką su botanikais, Viešvilės valstybinio gamtinio rezervato specialistais Asta ir Vytautu Useliais – ne tik malonus, bet ir nepaprastai informatyvus.

(Plačiau...)

Direktorės pavaduotoją teko skirti iš naujo (3)

Vakar rajono taryba rinkosi į neeilinį posėdį taisyti padarytų klaidų. Posėdžio darbotvarkėje įrašyti vos keli klausimai, kuriuos kadenciją pradėję politikai kartą jau svarstė, tačiau paaiškėjo, kad valdančiosios daugumos norai grubiai prasilenkė su įstatymais. Pirmiausia teko iš naujo slaptu balsavimu rinkti savivaldybės administracijos direktorės pavaduotoją Viktorą Ganusauską.

(Plačiau...)

Į nuvažiuojantį europinės paramos traukinį nesuspėjo (6)

Keletą metų vandentvarkos projekto laukę Raudonės gyventojai liko nieko nepešę – besibaigiantis 2007–2013 m. europinės paramos laikotarpis iš tiesų reiškia pabaigą: nėra pinigų, nėra ir projekto.

(Plačiau...)

Taryba pasiskirstė pareigomis (2)

Paskutinę balandžio dieną vykusiame rajono tarybos posėdyje paskelbtos frakcijos, sudaryti komitetai ir išsidalyti jų vadovų postai.

(Plačiau...)

Augantis miškas – rūpestingų specialistų nuopelnas (0)

Pavasaris – miškų sodinimo metas. Jurbarko miškų urėdijos specialistai šiemet pasodino per 300 hektarų miškų. Didžioji dalis medelių pasodinti kirtimų vietose, dar apie 20 hektarų įveista naujų miškų.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook