Balsavimas

Ar miesto gatvės žiemą prižiūrimos tinkamai?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Numerio tema

Numerio tema

Startavo garsiai, baigė – po tylos skraiste (2)

Važiuojant pro Smalininkus Antšvenčių kaime nebematyti per aštuonerius metus kraštovaizdžio dalimi tapusios vėjo jėgainės. Į redakciją pasipylė skambučiai – žmonės teiravosi, kas atsitiko Smalininkų bendruomenės centro pastatytai jėgainei, kodėl jos nebeliko. Ne vienas prisiminė, kad šiam projektui pinigų skyrė ir Jurbarko r. savivaldybė, todėl prašė pasidomėti, ar tikslingai buvo panaudotos lėšos.

(Plačiau...)

Pažinimo kelyje – iššūkiai mokiniams ir mokytojams (nuotraukos) (1)

Daugiau kaip 4 tūkst. mokinių, keturi šimtai pedagogų vakar šventė Rugsėjo 1-ąją, ir visi jiems linkėjome įdomios ir sėkmingos pažinimo kelionės. Tradiciniame ugdymo įstaigų vadovų susirinkime, kurį savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyrius antradienį surengė Raudonėje, kalbėta apie ugdymo proceso naujoves ir naujus iššūkius mokyklų bendruomenėms.

(Plačiau...)

Naktinių tarpgalaktinių kelionių startas – Jurbarke (0)

Net visai nesidomintys astronomija žino, kad rugpjūčio dangaus žvaigždės – nuostabios ir jų labai daug, o mėgėjams į dangų pasižvalgyti pro teleskopus prasideda nemigo naktys. Drauge patyrinėti visatą Jakaičių kaime, sodyboje „Pas Kipšiuką“, rinkosi astronomai-mėgėjai, kuriuos subūrė jurbarkietis Marius Mikalainis.

(Plačiau...)

Direktorės pavaduotojas traukiasi iš pareigų (6)

Rugsėjo 1-oji driokstelėjo galimomis permainomis rajono valdžios koridoriuose – iš pareigų traukiasi savivaldybės administracijos direktorės pavaduotojas Viktoras Ganusauskas. 

(Plačiau...)

Valdantieji liberalui neįkirto – tyrimas nepradėtas (11)

Jurbarko r. tarybos etikos komisija neeiliniame posėdyje svarstė penkių valdančiajai daugumai atstovaujančių tarybos narių pareiškimą, kuriuo jie liberalą Vidmantą Juzėną kaltino nusižengus etikos normoms ir taisyklėms. Tačiau Etikos komisija nebuvo vieninga – kas vieniems atrodė šiurkštus pažeidimus, kiti vertino kaip pagirtiną tarybos nario poziciją. 

(Plačiau...)

Mažytė, bet didelė japonų ambasadoriaus misija Jurbarke (0)

Ketvirtadienį Jurbarke viešėjusio Jo Ekscelencijos Japonijos ambasadoriaus Lietuvoje Toyoei Shigeeda viešnagė mūsų krašte užsitęsė – svečias ne tik susitiko su savivaldybės vadovais, bet ir apžiūrėjo Panemunės ir Raudonės pilis, lankėsi „Medaus slėnio“ kempinge. Turistiniams objektams apžiūrėti jis skyrė daugiau laiko nei planavo. 

(Plačiau...)

Į šventę kvies broliai milžinai Juras ir Barkas (2)

Į Jurbarko stadiono atidarymo šventę rytoj, rugpjūčio 24-ąją, kviečia broliai milžinai Juras ir Barkas. Padavimo apie Jurbarko įkūrimą veikėjų kostiumus pasigamino rajono Kūno kultūros ir sporto centras, o šie simboliniai personažai nuo šiol galės pristatyti mūsų mieste vyksiančius ne tik sporto renginius.

(Plačiau...)

Tinkamiausias sezonas gatvėms tiesti – be darbų (4)

Savivaldybės vadovų darbą gyventojai greičiausiai įvertina pagal gatves ir kelius. Jurbarkiečiai, kaip ir visa Lietuva, dūsauja žiūrėdami į gražėjantį Kauną. Kaip nedūsauti, jei asfalto klojimo mašinų šiemet Jurbarke nematyti, o neišvažiuojamų gatvių gyventojai į pagalbos prašymus sulaukia tik tylos ar net patyčių.

(Plačiau...)

Ukrainiečiai Jurbarke ieškojo partnerių (2)

Praėjusį ketvirtadienį Jurbarke viešėjo delegacija iš Ukrainos Ternopilio srities, vadovaujama gubernatoriaus Stepano Barnos. Ne vienus metus su Tauragės savivaldybe bendradarbiaujantys ukrainiečiai partnerių ieško ir aplinkinėse savivaldybėse.

(Plačiau...)

Darbai vandenvietėse: geras vanduo ir daugiau klientų (0)

UAB „Jurbarko vandenys“ ir Aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūra pavasarį pasirašė sutartį, pagal kurią bus finansuojamas „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtros Jurbarko rajone“ projektas. Pagal šį projektą darbai vyks Jurbarke, Smalininkuose ir Veliuonoje. 

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook