Balsavimas

Ar patiko miesto šventė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Numerio tema

Numerio tema

Išsikovojo: Jurbarkų aikštė turi pavadinimą (4)

Vasario 22 d. Jurbarko r. savivaldybės tarybos posėdyje be diskusijų buvo pritarta sprendimui suteikti Jurbarkų gyvenvietės centre esančiai aikštei Lietuvos 100-mečio pavadinimą. Tokio sprendimo seniūnijos gyventojams teko palaukti, nes pirmas bandymas prieš mėnesį buvo nesėkmingas.

(Plačiau...)

Į muziejų – pasklaidyti šimtamečių spaudinių (0)

Vasario 14 d. Jurbarko krašto muziejuje atidaryta parodų ciklo „Laiko ženklai spaudiniuose“ pirmoji dalis „Spaudiniai ir leidiniai 1918-1940 m.“

(Plačiau...)

Vertimų gyventojų vargams pabaigos nematyti (7)

Dešimtmečiais asfalto laukiantiems Vertimų gyventojams kantrybės dar prireiks. Nors nuo plento iki gyvenvietės vedantis žvyrkelis įtrauktas į planuojamų 2018–2020 m. asfaltuoti sąrašą, gerų žinių šiemet niekas nežada.

(Plačiau...)

Sugedęs automobilis trikdo įstaigos darbą (0)

Pirmadienis VšĮ „Jurbarko socialinės paslaugos“ prasidėjo blogai. Ne kartą „reanimuotas“ įstaigos automobilis „Peugeot Boxer“, turė- jęs į hemodializės procedūras atvežti klientus, iš garažo nepajudėjo – jo užvesti nepavyko jokiomis priemonėmis. Tą pačią dieną įstaigos direktorė Audronė Balčiūnienė kreipėsi į Jurbarko r. savivaldybės tarybą dėl leidimo įsigyti naują transporto priemonę.

(Plačiau...)

Girdžių Trispalvės – valstybingumo šimtmečiui (0)

Vakar Girdžiuose pabaigta beveik metus trukusi akcija „312 Trispalvių valstybingumo šimtmečiui“. Finišą pasiekė visos seniūnijos gatvės, o apdovanota buvo Naujoji, kurioje per valstybines šventes prie kiekvieno namo keliama valstybės vėliava. 

(Plačiau...)

Veliuona nusilenkė istorijai ir krašto šviesuoliams (0)

Lietuvos Valstybės atkūrimo 100-mečio išvakarėse didelė šventė surengta Veliuonoje. Pasitinkant Valstybės jubiliejų veliuoniškiai pagerbė į Nemuną žvelgiančiame miestelyje gilius pėdsakus palikusį Lietuvos kunigaikštį Vytautą Didįjį ir šokiais bei dainomis sveikino apdovanojimo „Veliuonos krašto žmogus 2018“ nominantus. 

(Plačiau...)

Švęskime atkurtos Lietuvos valstybės šimtmetį! (0)

Vasario 16-ąją minėsime reikšmingą ir išskirtinę Lietuvos istorijos datą – šimtąsias Lietuvos valstybės atkūrimo metines. 1918 m. šalies gyventojai, apsisprendę būti laisvi, tapo savo valstybės kūrėjais, jos tradicijų saugotojais. Iškovoję šalies nepriklausomybę, jie žengė pirmąjį žingsnį modernios valstybės kūrimo link.

(Plačiau...)

Rūtos estetinis suvokimas – pasauliui gražinti (0)

Skirsnemuniškė Rūta Lendraitytė – vos dvidešimt penkerių, bet jau sukasi lietuviškos mados virtuvėje. Gruodį pelnyta pergalė konkurse „Injekcija“ atvėrė kelią į svarbiausią Lietuvos mados renginį „Mados infekcija“, o tai reiškia, kad jaunoji dizainerė rado vietą tarp mados profesionalų.

(Plačiau...)

Direktorių nušalino nuo pareigų (16)

Vasario 8-oji Jurbarko šilumos tinklų filiale prasidėjo skandalu – nelaukiant kovo 1-osios, Jurbarko šilumos tinklų filialo paskutinės gyvavimo dienos, buvo nušalintas ir atleistas filialo direktorius Darius Virvilas. Jo įgaliojimus perėmė į Jurbarką iš pat ryto atvykęs AB „Kauno energija“ Teisės ir pirkimų departamento direktorius Vytautas Macionis.

(Plačiau...)

Viešviliečiai liko be nuolatinio gydytojo (0)

Viešvilės ambulatorija nuo vasario 1 d. liko be nuolatinio gydytojo. Kaip toliau bus užtikrinta paslauga, įstaigos steigėjui  – rajono  tarybai – atstovaujanti savivaldybė kol kas nieko konkretaus gyventojams nei pasakyti, nei pažadėti negali.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook