Balsavimas

Ar Jurbarko ligoninė turėtų likti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Numerio tema

Numerio tema

Miestas kol kas pralaimi nevaldomiems chuliganams (8)

Pastarosiomis dienomis Jurbarko seniūnas ir bendruomenė griebiasi už galvos. Vandalai kraupiai niokoja miestą – laužo medžius gatvėse, nulupa pavė- sinių stalus, netgi sulaužė tiltelį per Imsrę.

(Plačiau...)

Žemaičių šviesuoliai sugužėjo Bebirvos dvaran (0)

Žemaitijos etninės kultūros globos taryba regiono puoselėtojų pagerbimo šventę šiemet surengė Jurbarko krašte. Žemaičių šviesuoliai gegužės 10-ąją buvo apdovanoti kaimo turizmo sodyboje „Dvaras Bebirva“. Už rūpinimąsi savo krašto istorija ir etnine kultūra padėkota ir Eržvilko seniūnui Gintarui Kaspučiui.

(Plačiau...)

Šiukšlių tvarkytojams savivaldybė pralaimėjo (10)

Jurbarko r. savivaldybės administracija pralaimėjo teisminį ginčą Tauragės regiono atliekų tvarkymo centrui. Gegužės 9-ąją įsigaliojo Kauno apygardos teismo sprendimas, įpareigojantis savivaldybę atliekas tvarkančiai bendrovei sumokėti ne tik per 94 tūkst. eurų, bet ir dar „užsidirbtus“ beveik 9 tūkstančius – ieškovo bylinėjimosi išlaidas ir priteistas palūkanas.

(Plačiau...)

Svarbiausia verslo forumo nata – turizmas (9)

Gegužės 4 d., prasidedant Jurbarko miesto ir verslo dienoms, buvo surengtas verslo forumas, į kurį pakviestas gausus būrys pranešėjų. Nors daugiausia buvo kalbama apie savivaldybės potencialą turizmo srityje, iškelta ir kitų įdomių idėjų – net ir apie geležinkelio vėžę per Jurbarką.

(Plačiau...)

Įkurtuvės po vienu stogu – ir savanoriškai, ir prievarta (0)

Pernai prasidėję remonto darbai buvusioje Girdžių mokykloje artėja prie pabaigos – čia jau persikėlė biblioteka, tuoj įkurtuves švęs ir seniūnija. Jurbarko r. savivaldybės administracija nusiteikusi į šį pastatą perkelti ir Girdžių medicinos punktą, tik dar nenutarta, kas turėtų finansuoti jo įrengimą.

(Plačiau...)

Vytauto Didžiojo mokyklų susitikimas (0)

Gegužės 11 d. Jurbarke vyko respublikinis Vytauto Didžiojo vardą turinčių mokyklų susitikimas.  Lietuvoje tokių bendrojo lavinimo mokyklų yra keturios – Jurbarko pagrindinė mokykla bei Vilniaus, Klaipėdos ir Trakų gimnazijos, taip pat Vytauto Didžiojo universitetas Kaune.

(Plačiau...)

Partneriai iš Vokietijos padeda įveikti socialinius iššūkius (2)

Jurbarko rajone lankosi Vokietijos Šlėzvigo-Holšteino žemės (Schleswig-Holstein) evangelikų liuteronų diakonijų atstovai – diakonijos „Jurbarko sandora“ ilgamečiai partneriai ir rėmėjai. Pirmadienį kun. Mindaugas Kairys atlydėjo svečius į priėmimą pas savivaldybės merą Skirmantą Mockevičių.

(Plačiau...)

Darbas Vokietijoje: mitus laužo kantrybe ir sąžiningumu (1)

Smalininkų senjorų namai, kuriuose ramiai ir turiningai dienas leidžia senoliai iš visos Lietuvos, įkurti dar 2010 m. Viešajai įstaigai vadovaujantys Milda ir Darius Vasiliauskai, pasitelkę profesionalų kolektyvą, savo klientams kuria lengvą senatvę, o sukauptą patirtį naudoja plėsdami veiklą – siūlo legalų darbą slaugos srityje Vokietijoje. 

(Plačiau...)

Savivaldybėje pasveikinta delegacija iš Moldovos (0)

Į savaitgalį vykstančias Jurbarko miesto ir verslo dienas atvyko gausi delegacija iš Moldovos, Kriuleni (Criuleni) miesto. Kol Kriuleni miesto meno mokyklos moksleiviai pramogavo Jurbarko muziejuose, savivaldybės vadovai priėmė oficialią Kriuleni delegaciją bei kitus svečius iš Moldovos.

(Plačiau...)

Senąją Kauno gatvę įtraukė mugės šurmulys (nuotraukos, video) (2)

Jurbarkiečiai jau įprato – tikrasis pavasaris į miestą ateina drauge su Jurbarko miesto ir verslo dienomis, kurios Motinos dienos išvakarėse į gimtinę sukviečia po Lietuvą ir svetur išsibarsčiusius kraštiečius. Neatsiejama šventės dalimi tapo visą Kauno gatvę užpildanti mugė, kurioje savo prekes siūlo ir vietiniai smulkieji verslininkai.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook