Balsavimas

Ar tinkamai prižiūrimos gatvės Jurbarke?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Numerio tema

Numerio tema

Lengvata ūkininkams virto menkaverte pašalpa (4)

Vos mėnesį pasidžiaugę žinia apie savivaldybės tarybos skirtą paramą, rajono ūkininkai jos taip ir negavo. Rugpjūčio mėnesį priimtą sprendimą dėl žemės mokesčio lengvatos rugsėjį politikai panaikino, o naujasis labiau panašus į socialinę pašalpą nei į pagalbą nuo sausros nukentėjusiems ūkininkams.

(Plačiau...)

Seimo pirmininkas pažadų nedalijo (2)

Pirmadienį rajone apsilankęs Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis Raudonės pilyje su savivaldybės vadovais aptarė darbinius reikalus, užsuko į Senovinės technikos muziejų Smalininkuose, apžiūrėjo UAB „Dainius“ ir kuriamo Sinagogų aikštės memorialo pastatymo vietą Jurbarke.

(Plačiau...)

Varganai autobusų stočiai nušvito šiokia tokia viltis (16)

Galima drąsiai teigti: Jurbarko autobusų stotis – viena prasčiausių šalyje. Nežinia kokiuose stalčiuose nugulė planai ją atnaujinti, rasti investuotoją ar kitu būdu išsigelbėti nuo gėdos. Valdžiai, jei ji į tą stotį neužsuka, gal ir ne gėda. Atrodo, kad niekam nerūpi nei čia dirbantys žmonės, nei keleiviai, o juo labiau miesto prestižas. 

(Plačiau...)

Miestą stebinčios kameros nusikaltimo nematė (14)

Rugpjūčio 23-osios įvykis Jurbarko r. savivaldybės aikštėje priminė veiksmo filmo scenarijų. Vidur baltos dienos galimai buvo užpultas, sumuštas ir išsivežtas žmogus. Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą, tačiau darbą pareigūnams itin apsunkino tai, kad įvykio nenufilmavo nė viena savivaldybės aikštę ir jos prieigas fiksuojanti vaizdo stebėjimo kamera. Netrukus paaiškėjo skandalingas faktas – dalį nusikaltimo galėjusi įrašyti kamera buvo nusukta į tiltą per Nemuną.

(Plačiau...)

Kelių direkcijos sprendimai bendruomenės neįtikino (2)

Kriterijais, lemiančiais, kuris kelias bus išasfaltuotas, galima manipuliuoti. Vertimų kaimo bendruomenė, vėl likusi prie duobėto žvyrkelio, ir Lietuvos automobilių kelių direkcijai, ir rajono savivaldybei siunčia žinią – čia gyvenantys žmonės netiki, kad sprendimas buvo priimtas skaidriai, ir reikalauja atsakomybės už dešimtmečiais besitęsiantį vargą. 

(Plačiau...)

Artojai nuskynė prizines vietas (0)

Rugsėjo 13 d. Dotnuvos eksperimentinio ūkio laukuose Liepų kaime Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba (LŽŪKT) ir Lietuvos artojų asociacija surengė Lietuvos artojų varžybas ir Kukurūzų dieną. Kaip ir kasmet, išbandyti save verčiant kuo gražesnę vagą išvyko ir Jurbarko atstovai – juodaitiškiai tėvas ir sūnus Stanislovas ir Tadas Marcinkai.

(Plačiau...)

Verslo rėmimo fondo tarybos sprendimai – su pažeidimais (4)

Rugsėjo 21 d. Kontrolės komiteto posėdyje tyrimą dėl Jurbarko r. savivaldybės smulkiojo verslo rėmimo fondo lėšų panaudojimo teisėtumo pristatęs savivaldybės kontrolierius Saulius Jakštys konstatavo, kad fondo pinigai skirstyti ne visai tinkamai. Posėdyje dalyvavęs fondo tarybos pirmininkas Saulius Meškauskas su kontrolieriaus išvadomis kategoriškai nesutiko ir apibėrė jį ne tik klausimais, bet ir kaltinimais.

(Plačiau...)

Atminties keliu grįžta žydų bendruomenės istorija (1)

Jurbarke iki Antrojo pasaulinio karo kone pusė gyventojų buvo žydai, panašiai ir kituose miesteliuose. O dabar rugsėjo 23-iąją minime Lietuvos žydų genocido dieną, po kurios viskas pasikeitė – 1943 m. tą dieną buvo likviduotas Vilniaus žydų getas. Gerai, kad nors nebebijome atsiminimų apie buvusius savo kaimynus, o istorijos audrose išlikę žydai sugrįžta į savo gyventas vietas ir stato atminties ženklus žuvusiems savo tautiečiams.

(Plačiau...)

Į Ispaniją vyks septyni savivaldybės valdininkai (6)

Į saulėtąją Ispaniją skris septyni Jurbarko r. savivaldybės valdininkai ir politikai. Su jais į mokymus populiarioje turistinėje šalyje vyks po tiek pat atstovų iš Tauragės, Pagėgių ir Šilalės. Gausi delegacija Ispanijoje mokysis, kaip geriau įgyvendinti vieno langelio principą, nors Jurbarke ši sistema puikiai veikia jau aštuonerius metus.

(Plačiau...)

Prasidėjo „Vaivorykštės“ festivalis (0)

Rugsėjo 20-21 d. Jurbarko kultūros centre vyksta XV tarptautinis vaikų ir jaunimo teatrų festivalis-kūrybinės dirbtuvės „Vaivorykštė“. 10 val. atidarytas įspūdingu režisierės Birutės Šneiderienės vadovaujamo teatro pasirodymu, festivalis žada daugybę spektaklių įvairaus amžiaus ir skonio žiūrovams. 

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook