Balsavimas

Ar pasitikite savivaldybės konkursais įvairioms pareigybėms užimti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Numerio tema

Numerio tema

Politikai balsavo dėl nepasitikėjimo vicemeru (15)

Visą gruodį tvyrojusi politinė įtampa sklaidėsi tik šį ketvirtadienį paskelbus balsavimo rezultatus dėl mero pavaduotojo Sauliaus Lapėno likimo. Tarybos posėdyje politikai turėjo apsispręsti, ar dar nori vicemerą matyti šiame poste, ar vis dėlto juo nebepasitiki. 

(Plačiau...)

Dvidešimtieji LIONS metai paženklinti dosnumu (0)

Šiemet tarptautinis LIONS judėjimas mini 100-metį, o Jurbarko LIONS klubas švenčia 20-mečio jubiliejų. Prasmingi skaičiai tik dar labiau nuteikia dosnumui – gruodžio 2 d. tradiciniame labdaros vakare aukojančiųjų netrūko, o kitą dieną pas nepasiturinčias rajono šeimas išvykęs Kalėdinis karavanas buvo gausus ir šventiškas.

(Plačiau...)

Samariečių lėkštėje – šiltas maistas ir geras žodis (0)

Gruodžio 4-osios pietūs Lietuvos samariečių Jurbarko krašto bendrijos labdaros valgykloje buvo neįprasti – ankštoje patalpoje vos tilpo net tik nuolatiniai lankytojai, bet ir gausus būrys svečių ir sveikintojų. Minėtas valgyklos 20-metis, ir šventinius pietus jurbarkiškiams dovanojo samariečių draugai iš Norvegijos.

(Plačiau...)

Įstatymų įkaitais tapę žmonės prašytojais būti nenori (0)

Lapkritį Jurbarko r. savivaldybės tarybai pateiktas svarstyti sprendimo projektas dėl žemės mokesčio lengvatų netikėtai atskleidė kai kurių tarybos narių požiūrį į gyventojus, kuriems jie ir turėtų atstovauti. Neapsikentę kylančių mokesčių ir į politikus pagalbos kreipęsi jurbarkiečiai pasijuto prašytojais, norinčiais pasipelnyti sukčiais ir biudžeto tuštintojais.

(Plačiau...)

Keičiasi Darbo partijos Jurbarko skyriaus pirmininkai (7)

Gruodžio 4 d. vykusiame Darbo partijos Jurbarko skyriaus tarybos posėdyje Arūnas Čepulis pasitraukė iš skyriaus pirmininko pareigų. Laikinai skyriui vadovaus pirmoji pavaduotoja Vilma Venslauskienė. 

(Plačiau...)

Vicemerui Sauliui Lapėnui pareikštas nepasitikėjimas (25)

Dešimt savivaldybės tarybos narių dėl nepasitikėjimo vicemeru Sauliumi Lapėnu raštu kreipėsi į savivaldybės merą Skirmantą Mockevičių. Toks dokumentas užregistruotas prieš lapkričio 30 d. vykusį savivaldybės tarybos posėdį.

(Plačiau...)

Užduotys seniūnui: nuo geležinkelio iki lemputės (0)

Antradienį Smalininkų gyventojams prisistatė prieš mėnesį išrinktas naujasis seniūnas Ramūnas Alminas. Žengęs pirmą žingsnį seniūnas kluptelėjo – žmonės negailėjo kritikos už darbo metu surengtą susitikimą, į kurį negalėjo atvykti dirbantieji. Tačiau seniūno entuziazmas ir ryžtas smalininkiečius nuteikė optimistiškai.

(Plačiau...)

Socialdemokratai darbo ieško pas partijos bičiulius (36)

Įdarbindami savus Jurbarko socialdemokratai nemano, kad ant jų krenta nepotizmo šešėlis ir, atrodo, ramia sąžine gina bedarbe likusios partinės bičiulės teisę įsidarbinti socialdemokrato vadovaujamoje Jurbarko ligoninėje. Šioje gydymo įstaigoje nuo gruodžio 1 d. savivaldybės tarybos narė Ilona Pocienė ketina pradėti darbinę karjerą.

(Plačiau...)

Svečiai iš sostinės kopė į Jurbarko krašto piliakalnius (0)

Minint Piliakalnių metus, lapkričio 24 d. Valstybinė kultūros paveldo komisija Kauno, Jurbarko ir Šakių rajonuose surengė išvažiuojamąjį posėdį. Keliolikos žmonių grupė iš įvairių kultūros institucijų stabtelėjo Seredžiuje, Veliuonoje, Šilinėje ir Panemunės pilyje.

(Plačiau...)

Problemoms aptarti susirinkime neliko laiko (0)

Trečiadienį Jurbarko rajono seniūnaičiai susitiko su savivaldybės vadovais, administracijos specialistais ir seniūnais. Nors seniūnaičiai renkami nuo 2009 m., ką jie privalo ar gali veikti, ne visada suprantama, o pareigybės svoris sprendžiant gyventojų reikalus labiausiai priklauso nuo paties seniūnaičio iniciatyvumo ir asmeninių savybių. 

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook