Balsavimas

Ar pasitikite savivaldybės konkursais įvairioms pareigybėms užimti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Numerio tema

Numerio tema

Didesni turto mokesčiai – bausmė apsileidėliams (0)

Gegužei baigiantis savivaldybės taryba patvirtino šių metų valstybinės žemės nuomos mokesčio bei 2015 m. nekilnojamojo turto bei žemės mokesčių tarifus. Nors Jurbarko rajono verslininkų organizacija ir prašė sumažinti nekilnojamojo turto mokesčius, politikai nutarė juos dar labiau padidinti, bet tik apleistų ir nenaudojamų pastatų savininkams.

(Plačiau...)

Namą renovuojantis darbininkas užmigo balkone (1)

Štai tokį vaizdą birželio 4 d. renovuojamo namo balkone išvydo jurbarkietė Vaida. Likus porai valandų iki darbo pabaigos buto balkone saldžiai miegojo namą tvarkyti turintis darbininkas.

(Plačiau...)

Savivaldybė nedraus vaikams rinktis mokyklą (0)

Baigiantis mokslo metams valdininkai nusprendė parengti naują Mokinių vežimo keleiviniu transportu ir išlaidų kompensavimo tvarkos aprašą ir dar kartą pasiūlyti politikams apriboti jaunesniųjų klasių moksleivių keliones iki artimiausios mokyklos. Nors kartą politikai jau buvo užlipę ant šio grėblio, vėl atsirado manančių, kad vaikų kelionė į mokyklą – tėvų reikalas.

(Plačiau...)

Sraunus savivaldybės paskolų šaltinėlis nuseko (1)

Savivaldybė dar 5 mln. Lt padidino paskolų bagažą. Balandį leidusi skolintis 190 tūkst. Lt, gegužę rajono taryba pritarė net dviem sprendimams skolintis. Tačiau paskolų šaltinėlis nuseko: savivaldybė išnaudojo Biudžeto sandaros įstatyme nustatytą metinį paskolų limitą.

(Plačiau...)

Švaraus vandens miestiečiams teks palaukti (9)

Šią savaitę rajono taryba svarstė savivaldybės valdomos UAB „Jurbarko vandenys“ 2013 m. veiklos ataskaitą. Nors didžiojoje dalyje rajono vandenviečių geriamojo vandens kokybė neatitinka higienos normų reikalavimų, politikai įmonės vadovo ilgai neklausinėjo. Klausk neklausęs – ir taip aišku, kad 4 mln. Lt metinę apyvartą vykdanti įmonė investicijoms į vandens gerinimą pinigų neturi, o skolų smaugiama savivaldybė laukia 2014–2020 m. Europos Sąjungos paramos.

(Plačiau...)

Stebėtojai susirūpino gydytojų darbo užmokesčiu (0)

Praėjusią savaitę Jurbarko ligoninėje posėdžiavo sveikatos priežiūros viešųjų įstaigų stebėtojų taryba. Domėtis ligoninės problemomis ją privertė praėjusių metų pabaigoje priimtas sprendimas pusmečiui dešimtadaliu sumažinti gydytojų atlyginimą. Tokių taupymo priemonių ligoninės administracija ėmėsi dėl niekaip nesuvaldomos skolos už šildymą.

(Plačiau...)

Krizių centras – atokvėpio vieta patyrusiems nuopuolį (0)

Socialinei padėčiai prastėjant kiekviename rajone labai svarbu turėti namus, kuriuose galėtų laikinai prisiglausti krizę patyrusios šeimos. Jurbarko socialinių paslaugų centro Eržvilko socialinės globos filiale nuo pat įsikūrimo veikia Moterų krizių centras, tačiau tik pernai, baigus įgyvendinti Europos Sąjungos 2007–2013 metų Struktūrinių fondų Sanglaudos veiksmų programos finansuojamą projektą, atsirado namai, kuriuose moterys ir jų vaikai iš tiesų gali atsikvėpti nuo gyvenimo negandų.

(Plačiau...)

Salomėja norėtų sugrįžti namo (1)

Žydinčiame sode sėdi žila kaip obelis moteris. Jos žvilgsnis įsmeigtas į kelią, o mintys klajoja toli, savo namų kieme. Ten taip pat žydi obelys, kvepia alyvos, o vakarais suokia lakštingalos. Ten mielas būtų kiekvienas žingsnis, bet už keliasdešimt kilometrų esantys namai šiai moteriai dabar nepasiekiami.

(Plačiau...)

Reikalaujama taisyti žemės įsigijimą ribojantį įstatymą (0)

Žemės ūkio paskirties žemė nėra turtas, su kuriuo galima daryti ką nori. Tai šalies teritorijos dalis, todėl jos negalima pardavinėti kaip pastatų ar baldų. Tokios mintys nuskambėjo penktadienį Jurbarkuose surengtoje žemdirbių diskusijoje apie žemės įsigijimą ribojantį įstatymą. Nors ūkininkai mano, kad jis galėtų būti ir dar griežtesnis, šiame įstatyme mato ir su sveika logika prasilenkiančių dalykų.

(Plačiau...)

Direktorei per sprangi kultūros darbuotojų duona (10)

Jurbarko kultūros centras vėl liko be vadovo – šią savaitę metus įstaigai vadovavusi Jūratė Mosunovienė jau rinkosi savo daiktus. Gegužės 6-ąją  pareiškimą savivaldybei su trenksmu įteikusi biudžetinės įstaigos vadovė tvirtina norėjusi atkreipti visuomenės dėmesį į kultūros įstaigas varginančias problemas, tačiau tik įskaudino savo kolektyvą ir nuvylė kultūros darbuotojus.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook