Balsavimas

Ar turite savo favoritą tarp septynių kandidatų į Jurbarko r. savivaldybės merus kovo 3 d. rinkimuose?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Numerio tema

Numerio tema

Eržvilke aptiktas nelegalus laužynas (0)

Birželio 3 d. policijos kriminalistai ir aplinkosaugininkai per bendrą reidą Eržvilke aptiko nelegalų laužyną. Saulėtekio alėjoje gyvenantis eržvilkiškis nelegalaus verslo net nebandė slėpti – automobilių dalis ir kitokias atliekas kaupė ir ardė nuosavo namo kieme.

(Plačiau...)

Vaikinai tarnybos nevengia (0)

Grąžinus privalomąją karo tarnybą viešąją erdvę užplūdusios jaunuolių aimanos ir „verktinių“ etiketė jurbarkiečiams netinka. Į karo prievolės centrą kasdien atvyksta 70 proc. ar net daugiau šauktinių. Keblesnė padėtis su emigrantais ir apskritai į šaukimą neatsiliepusiais asmenimis.

(Plačiau...)

Neįgaliųjų dienos centro šventėje – džiaugsmas ir rūpesčio gaidelės (0)

Birželio 4 d. paminėta Jurbarko žmonių su proto negalia dienos centro 15-os metų sukaktis. Sulaukta daugybės svečių ir sveikinimų, centro lankytojai dalyvavo meninėje-kūrybinėje veikloje, o darbuotojai konferencijoje dalijosi patirtimi apie negalią turinčių žmonių gebėjimų ir savarankiškumo ugdymą.

(Plačiau...)

Rekonstruotas stadionas tinka tik ožkoms ganyti (nuotraukos) (30)

Kreivas, šleivas ir užsėtas pievų žole, o ne specialia veja. Tokius kaltinimus miesto stadioną rekonstravusiai įmonei ir atnaujinimą prižiūrėjusiems valdininkams meta sportininkai. Nors stadioną numatyta užbaigti birželio 15 d., tiek rajono, tiek apskrities futbolininkus vienijančios organizacijos kategoriškos – po beveik tris milijonus eurų kainavusios rekonstrukcijos aikštėje tebus galima ganyti ožkas.

(Plačiau...)

Rajono biudžeto paramos „Nemunėlis“ nesulaukė (17)

Šį penktadienį į tarptautinį konkursą Ispanijoje išvykstanti Jurbarko kultūros centro šiuolaikinių šokių studijos „Šypsena“ ir liaudiškų šokių kolektyvo „Nemunėlis“ paauglių grupė liko be rajono biudžeto paramos. Nuriję nuoskaudą šokėjų tėvai nutarė planų nekeisti ir į konkursą vaikus išleidžia visas išlaidas padengę patys.

(Plačiau...)

Konservatoriai užsimojo paleisti stebėtojų tarybą (10)

Iš pirmo žvilgsnio atrodęs nekaltas reikalas dėl gydymo įstaigų stebėtojų tarybos papildymo naujais nariais aplipo politinėmis intrigomis. Gegužės 28 d. svarstydama šį klausimą rajono taryba nepriėmė sprendimo, nes valdančioji dauguma užsispyrė pakeisti ne tik du po rinkimų mandatų negavusius politikus, kurie buvo deleguoti į stebėtojų tarybą, bet ir anksčiau laiko nutraukti šios tarybos kadenciją.

(Plačiau...)

Įprastus vaikų darželių vasaros planus griauna politikai (8)

Gegužės 28-ąją posėdžiavusi rajono taryba nepatvirtino Švietimo skyriaus pateikto sprendimo projekto dėl ikimokyklinio ugdymo paslaugų teikimo vasaros laikotarpiu. Politikai nepritarė ne vienus metus galiojančiai tvarkai vasarą palikti tik vieną veikiantį vaikų darželį – esą krizė seniai baigėsi, o toks sprendimas siūlomas vien dėl valdininkų įpročio.

(Plačiau...)

Besaikį kelininkų vadovų apetitą tramdo STT (nuotraukos) (48)

Jurbarko kelių tarnybos vadovai pakliuvo į bėdą dėl piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi. Panašu, kad vadovai visiškai susipainiojo ir senokai nebeskiria, kas yra jų asmeninis turtas, o kas – priklauso įmonei. Išaugusį kelininkų apetitą ėmėsi stabdyti pilietiški jurbarkiečiai ir Specialiųjų tyrimų tarnybos pareigūnai.

(Plačiau...)

Komiteto pirmininko rinkimai patyrė nesėkmę (8)

Į pirmuosius komitetų posėdžius susirinkę tarybos nariai balsavo už mero pateiktas komitetų pirmininkų ir jų pavaduotojų kandidatūras. Be jokios abejonės, į šias pareigas nusitaikė vien valdančiajai daugumai priklausantys politikai. Deja, išrinkti tik dviejų komitetų vadovai. Ūkio, verslo, ekologijos ir kaimo reikalų komiteto pirmininku pasiūlytam Egidijui Giedraičiui šio posto dar teks palaukti, nes politinei daugumai pritrūko balsų.

(Plačiau...)

Muziejų ir parką pakeitę projektai įvertinti jonvabaliu (0)

Prieš penkerius metus Jurbarko krašto muziejuje baigti įgyvendinti Europos Sąjungos lėšomis finansuoti projektai sulaukė įvertinimo. Į Jurbarką atvykę ir muziejuje apsilankę skaidrumo iniciatyvos „Jonvabaliai“ atstovai įteikė jonvabalio statulėlę, simbolizuojančią geruosius atsakingo ir skaidraus ES lėšų naudojimo pavyzdžius.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook