Balsavimas

Ar miesto gatvės žiemą prižiūrimos tinkamai?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Numerio tema

Numerio tema

Šventę miestui padovanojo laisvę branginantis jaunimas (0)

Kovo 11-oji Jurbarke jau turi savo tradicijas. Vieną gražiausių Nepriklausomybės atkūrimo dienos akcentų – šventinę eiseną miesto gatvėmis antri metai iš eilės rengia Jurbarko jaunimo organizacijų sąjunga, o iškilmingame minėjime labiausiai nusipelniusius jurbarkiečius rajono meras apdovanoja savivaldybės ženklu „Už nuopelnus Jurbarko kraštui“.

(Plačiau...)

Bausmė už narkotikus – po ilgo laukimo (0)

Penkeri metai. Teisėsaugai už grotų pasiųsti su rekordiniu Jurbarkui narkotiko ekstazio kiekiu įkliuvusius nusikaltėlius prireikė penkerių metų. 2009 metais trys jurbarkiečiai narkotikus bandė parduoti slaptą operaciją atlikusiems kriminalistams ir iškart įkliuvo. Nuo laisvės atėmimo bausmės nusikaltėlius saugojo skundžiami teismų nuosprendžiai, tačiau skundų odisėja baigėsi. Kovo 4 d. Kauno apygardos teismas ankstesniais nuosprendžiais nepatenkintą prekeivį narkotikais už grotų pasiuntė dvejiems metams ir šešiems mėnesiams.

(Plačiau...)

Kūdikio mirtis gydytojai užkrovė įtarimų naštą (0)

Savivaldybės tarybos narę Vilmą Karaliūnaitę prislėgė įtarimai. Kovo pradžioje Marijampolės apylinkės prokuratūros prokuroras Linas Frančekas gydytojai įteikė pranešimą apie įtarimus neatlikus tarnybos pareigų. Tarybos narė tvirtina, kad dėl 2009 m. gegužę Jurbarko ligoninėje nesėkme pasibaigusio gimdymo kalta nesijaučia.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook