Balsavimas

Ar Jurbarko ligoninė turėtų likti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Numerio tema

Numerio tema

Per socialines įstaigas – valdžios buldozeriu (0)

Trejus metus virš socialinių paslaugų įstaigų kabojęs audros debesis prapliupo. Dar vasarą skaudžiau už žaibo kirtį vaikus su proto negalia auginančioms šeimoms nuskambėjo žinia, kad savivaldybė ieško pensionato, į kurį galėtų išvežti Sutrikusio intelekto jaunuolių darbo centro gyventojus. Kad tai nėra laužta iš piršto, įtikina rugsėjo 25 d. savivaldybės tarybos valdančiosios daugumos narių patvirtintos darbo grupės išvados ir siūlymai.

(Plačiau...)

Angelai sargai gyvena gerų permainų viltimi (0)

Paskutinį rugsėjo savaitgalį Jurbarko Švč. Trejybės bažnyčios aikštelėje pašventinti ne tik parapijiečių, bet ir du patruliniai policijos automobiliai. Atlikdamas apeigas dekanas kun. Kęstutis Grabauskas vairuotojams linkėjo sėkmės ir gero kelio. Palaiminimo ypač gali prireikti pareigūnų transporto priemonėms, nes jos keliuose praleis vis daugiau laiko. Planuojama, kad artimiausiu metu gatvėse visuomenę saugos daugiau policininkų.

(Plačiau...)

Pasikeitęs gyvenimas įkvepia geriems darbams (0)

Sakoma, kad meilė trunka trejus metus, tačiau skirsnemuniečiams šis posakis negalioja. 2011 m. panaudojant Europos Sąjungos struktūrinių fondų paramą sutvarkytas miestelio centras su sporto ir poilsio zonomis ir prabėgus trejiems metams džiugina vietos bendruomenę ir Skirsnemunės svečius.

(Plačiau...)

Miškas mieste – poilsis ir pažintis su gamta (0)

Šiandien minima Miškininkų diena. Su profesine švente Jurbarko miškų urėdijos darbuotojus turėtume sveikinti visi, nes miškininkai ne tik svetingai įsileidžia mus į savo valdas, bet ir gražina mūsų aplinką, kuria poilsiui ir sveikatingumui pritaikytas erdves. Vasarą urėdija sutvarkė vakarinėje miesto dalyje esantį mišką ir įrengė jame rekreacinę zoną.

(Plačiau...)

Pasninkas baigiasi ne visiems biudžetininkams (0)

Nuo spalio nei rajono vadovams, nei savivaldybės administracijos darbuotojams darbo savaitė nebebus trumpinama – savivaldybės administracijos vadovai nusprendė, kad lėšų šiųmečiams atlyginimams pakaks. Tačiau tai nereiškia, kad pasninkas baigiasi visiems biudžetinių įstaigų darbuotojams.

(Plačiau...)

Kolūkinis palikimas – tikras prakeiksmas kaimui (0)

Daugiau nei prieš du dešimtmečius panaikintų kolūkių ir tarybinių ūkių palikimas – seni pesticidai ir kitos cheminės medžiagos – vis dar nuodija aplinką, nes pastatus paveldėję gyventojai neturi galimybių utilizuoti pavojingų medžiagų, o savivaldybė jų kratosi kaip velnias kryžiaus. Į tokią nepavydėtiną padėtį pateko Pikelių kaime gyvenanti Arūno ir Virginijos Jašinskų šeima.

(Plačiau...)

Stogo remontas direktoriui vos neuždirbo nuobaudos (0)

Sporto komplekso stogas – tikra nelaimė Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos vadovams. Trejus metus karstęsi stogais, dėl drėgmę praleidžiančio švieslangio rašę raštus sporto kompleksą stačiusios įmonės vadovams, reikalavę, kad darbuotojai sugautų kiekvieną ant sporto salės grindų krintantį lašą, šią vasarą gimnazijos vadovai vos nebuvo nubausti už tai, ką turėjo padaryti, bet nepadarė savivaldybė.

(Plačiau...)

Medžiotojai užsitraukė kiaulių augintojų rūstybę (0)

Rugpjūčio 20 d. Žemės ūkio ministerijai ir Valstybinei maisto ir veterinarijos tarnybai paskelbus privalomą kiaulių registravimą, afrikiniam kiaulių marui ruoštis sukrusta ir Jurbarke. Kol seniūnai ir veterinarijos gydytojai klampoja į pamiškių vienkiemius ieškoti kiaulių, valdžia dėlioja planus, kur ir kaip užkas kiaulių ir šernų gaišenas.

(Plačiau...)

Iššūkis medžiotojams: sustabdyti šernų trichineliozę (0)

Net ir gresiant afrikiniam kiaulių marui didžiausia Jurbarko valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos specialistų galvos skausmo priežastis – išplitusi šernų trichineliozė. Pasikvietę medžiotojus veterinarai svarstė, ką daryti, kad užkrečiama ir žmonėms labai pavojinga liga neplistų.

(Plačiau...)

Karolis Mileris – ugniagesių dešimtuke (0)

Geriausių šalies ugniagesių dešimtuke šiemet įrašyta ir jurbarkiečio Karolio Milerio pavardė. Vidaus tarnybos jaunesnysis puskarininkis tradiciniame Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūno konkurse užėmė septintą vietą.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook