Balsavimas

Ar tinkamai prižiūrimos gatvės Jurbarke?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Numerio tema

Numerio tema

Direktorės pavaduotoją teko skirti iš naujo (3)

Vakar rajono taryba rinkosi į neeilinį posėdį taisyti padarytų klaidų. Posėdžio darbotvarkėje įrašyti vos keli klausimai, kuriuos kadenciją pradėję politikai kartą jau svarstė, tačiau paaiškėjo, kad valdančiosios daugumos norai grubiai prasilenkė su įstatymais. Pirmiausia teko iš naujo slaptu balsavimu rinkti savivaldybės administracijos direktorės pavaduotoją Viktorą Ganusauską.

(Plačiau...)

Į nuvažiuojantį europinės paramos traukinį nesuspėjo (6)

Keletą metų vandentvarkos projekto laukę Raudonės gyventojai liko nieko nepešę – besibaigiantis 2007–2013 m. europinės paramos laikotarpis iš tiesų reiškia pabaigą: nėra pinigų, nėra ir projekto.

(Plačiau...)

Taryba pasiskirstė pareigomis (2)

Paskutinę balandžio dieną vykusiame rajono tarybos posėdyje paskelbtos frakcijos, sudaryti komitetai ir išsidalyti jų vadovų postai.

(Plačiau...)

Augantis miškas – rūpestingų specialistų nuopelnas (0)

Pavasaris – miškų sodinimo metas. Jurbarko miškų urėdijos specialistai šiemet pasodino per 300 hektarų miškų. Didžioji dalis medelių pasodinti kirtimų vietose, dar apie 20 hektarų įveista naujų miškų.

(Plačiau...)

Ligoninės slaugytojos kyla prieš varganus atlyginimus (19)

Jurbarko ligoninės bendrosios praktikos slaugytojos viešai prabilo apie nelengvą savo darbą ir gaunamą vos kelių šimtų eurų uždarbį. Toks atlyginimas ne tik žemina šią profesiją – moterys ir politikų, ir valdžios, ir ligoninės vadovų klausia, kaip už tuos pinigus išgyventi?

(Plačiau...)

Gimnazijos jubiliejus – susitikimas su jaunyste (2)

Eržvilko gimnazija ruošiasi ypatingai šventei – balandžio 24-ąją bus minimas mokyklos 150 metų jubiliejus. Laukiama daugybės svečių – visų, kurių gyvenimuose mokykla paliko šviesią žymę – pakeliauti po istoriją, prisiminti savo mokyklinius metus, susitikti gimnazijos ir savo jaunystę.

(Plačiau...)

Valdžios dalybos su balsų pirkimo prieskoniu (video) (0)

Vakar vykusiame pirmajame posėdyje prisiekė naujai išrinktos savivaldybės tarybos nariai ir rajono meras Skirmantas Mockevičius. Startavusios 2015-2019 metų kadencijos savivaldybės taryboje dirbs Liberalų sąjūdžio, socialdemokratų, Darbo partijos, konservatorių, partijos Tvarka ir teisingumas, Lietuvos liaudies partijos ir visuomeninio rinkimų komiteto „Jaunoji karta“ atstovai.

(Plačiau...)

Komisija panaikino tarybos narės mandatą (video) (2)

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) trečiadienį panaikino į Jurbarko rajono savivaldybės tarybą išrinktos Darbo partijos narės Vilmos Venslauskienės mandatą ir iš kandidatų sąrašo išbraukė kitą „darbietę“ – Laurą Icikevičienę. Griežtą sprendimą VRK vienbalsiai priėmė įvertinusi surinktą medžiagą, kad šių politikių naudai buvo perkami rinkėjų balsai.

(Plačiau...)

Socialdemokratus apėmė partinis šaltkrėtis (10)

Balandžio 1-ąją devyni socialdemokratų partijos Viešvilės grupės bičiuliai parašė pareiškimą, kuriuo atsisako narystės partijoje, apie tai raštu informavo Jurbarko skyriaus pirmininką ir tarybą. Po savivaldos ir merų rinkimų skirtingų požiūrių kurstomi vidiniai partiečių nesutarimai prasiveržė į viešumą, tačiau menka paslaptis, kad skyriuje nesantaikos žiežirbos kibirkščiuoja ne pirmą kartą.

(Plačiau...)

Siūloma šilumos ūkio pertvarka – nepriimtina (2)

Kovo 30 d. vykusiame AB „Kauno energija“ stebėtojų tarybos posėdyje aptarta bendrovės veiklos ataskaita, sudėlioti praėjusių metų pliusai ir minusai. Jurbarkui buvo pasiųstas signalas, privertęs suklusti ne vien didelius darbus suplanavusius šilumininkus. Besiklostanti situacija pareikalaus rimto politikų požiūrio, nes skubotas sprendimas jurbarkiečiams reikštų tik viena – didesnes šildymo kainas. Stebėtojų tarybos posėdyje dalyvavęs rajono meras Ričardas Juška neslepia, kad „Kauno energijos“ naujienos Jurbarkui nepalankios.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook