Balsavimas

Ar STT įtarimų sulaukę ir nuo pareigų nušalinti savivaldybės administracijos vadovai turėtų atsistatydinti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Numerio tema

Numerio tema

Rutkiškių gyventojai sulaukė asfaltuoto kelio (0)

Lapkričio 6-ąją oficialiai atidarytas nauju asfaltu blizgantis kelias Eržvilkas–Rutkiškiai. Penkių kilometrų kelio atkarpa Rutkiškių kaimų bendruomenei atnešė didelę šventę – smagu, kad tądien sulaukė daug garbių svečių, tačiau dar svarbiau, kad išspręsta dešimtmečiais žmones varginusi problema.

(Plačiau...)

Įsiaudrinę politikai verslo liudijimų nepabrangino (0)

Svarstydami, kokios ateinančiais metais turėtų būti verslo liudijimų kainos, susikibo ir darbo grupės nariai, ir rajono politikai. Audringas sprendimo projekto svarstymas baigėsi palankiai dirbantiems pagal verslo liudijimus – fiksuoto pajamų mokesčio dydžiai liko nepakeisti, tačiau kai kuriems tarybos nariams teks aiškintis Vyriausiajai tarnybinės etikos komisijai.

(Plačiau...)

Kapinių padalijimas senų tradicijų nepakeis (0)

Lapkričio pabaigoje vyksiančiame posėdyje savivaldybės taryba svarstys Urbanistikos skyriaus rengiamo sprendimo projektą dėl Jurbarko miesto senųjų kapinių padalijimo. Kapinės turėtų skilti į du sklypus: vienam numatoma palikti riboto laidojimo, kitam – suteikti veikiančių konfesinių evangelikų liuteronų kapinių statusą.

(Plačiau...)

Savivaldybės lėktuvas pavirto beverčio laužo krūva (14)

2008-ieji į Jurbarko aviacijos istoriją įėjo kaip vilties metai. Krašto aviatoriai ir sklandytojai savivaldybės pastangomis iš kariškių gavo neįprastą dovaną – sklandytuvams pakelti reikalingą lėktuvą „Wilga“. Dar po poros metų savivaldybė vėl parodė didelį dosnumą – skyrė 25 tūkst. litų lėktuvui sutvarkyti. Tuomet atrodė, kad mėgėjiškas aviacijos sportas rajone gyvens aukso laikus. Deja, paaiškėjo, kad savivaldybės lėktuvo istorija tebuvo pinigų švaistymas. Netrukus suniokotas ir apvogtas lėktuvas bus parduotas aukcione.

(Plačiau...)

Sekretoriatas – būtinybė ar politiniai įsipareigojimai? (11)

Ketvirtadienį posėdžiavusi rajono taryba valdančiosios daugumos balsais rajono savivaldybėje įsteigė naują darinį – savivaldybės tarybos ir mero sekretoriatą. Nors valdantieji su meru priešakyje atkakliai tvirtino, kad sekretoriato reikia dėl padidėjusio darbo krūvio, abejonių, jog šis sumanymas tėra tik rinkiminių įsipareigojimų vykdymas, neišsklaidė.

(Plačiau...)

Vienišai senatvei duris atveria Seredžius (0)

Lietuvoje vis daugėja senyvo amžiaus žmonių, kuriems reikalinga slauga ir priežiūra. Statistikos departamento duomenimis, 58 proc. senjorų nori būti slaugomi giminaičių savo namuose, 12 proc. pageidauja ten pat būti globojami profesionalių slaugytojų ir tik mažiau nei 5 proc. pageidautų senatvę praleisti globos namuose. Tikrovė dažnai būna žiauresnė – seneliai lieka vieniši, o savuose namuose šilumos ir globos mažiau nei valdiškuose.

(Plačiau...)

Valdžia pradėjo diskusijas su verslininkų organizacijomis (1)

Aptarti galimų investicijų rajone savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius pakvietė Jurbarko krašto verslininkų sąjungą. Toks susitikimas pirmadienį surengtas savivaldybėje – verslininkams pristatyti nuveikti darbai ir užduotas politikams bei valdininkams ramybės neduodantis klausimas: kaip į Jurbarką pritraukti investicijų?

(Plačiau...)

Lėšas būreliams vaikai suneš „krepšeliais“ (0)

Rugpjūtį Vyriausybė patvirtino Mokinio krepšelio lėšų apskaičiavimo ir paskirstymo metodikos pakeitimus, kuriais nustatoma neformaliojo ugdymo krepšelio lėšų skyrimo ir naudojimo tvarka. Nuo spalio 1 d. švietimo teikėjai finansuojami iš neformaliojo ugdymo krepšelio lėšų. Iš Valstybės biudžeto šiais metais tam skirta 3 mln. 240 tūkst. eurų.

(Plačiau...)

Už lifto šachtoje žuvusią motiną – 5500 eurų (7)

Pernai vasarą Eržvilko socialinių paslaugų centre prasivėrusios lifto šachtos durys prarijo dvi moteris. Iš antro aukšto žemyn nugarmėjo 58-erių metų centro darbuotoja ir neįgaliųjų vežimėlyje sėdėjusi 69-erių metų pacientė Adolfina Albina Diksienė.

(Plačiau...)

Mūšyje dėl skalbyklos gyventojai pralaimi valdžiai (8)

Jurbarko gyventojus ir nuvylė, ir papiktino savivaldybės administracijos sprendimas vienintelę mieste skalbyklą ir dušus iškelti į miesto pakraštį. Nors Barkūnų gatvė – dar tas pats Jurbarkas, tačiau savo transporto neturintiems žmonėms pasiekti šią vietą labai nepatogu, o prie skalbimo kainos reikės pridėti ir miesto autobuso bilietėlį – šis irgi kainuoja.

(Plačiau...)

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook