Balsavimas

Ar pritartumėte, kad Dainių pelkėje būtų kasamos durpės?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Numerio tema

Numerio tema

Jaunimo parke trykšta fontanų ir idėjų versmė (0)

Jaunimo parkas Jurbarko Naujamiestyje jaukinasi lankytojus. Dar visai neseniai šią teritoriją juosė UAB „Jurmelsta“ darbininkų sumontuotos tvoros, o jas nuėmus jurbarkiečiai kiek nedrąsiai žvalgėsi ir vertino naująją erdvę. Tačiau trečiadienį Jaunimo parkas tarsi atgijo – žmonės čia pasipylė kartu su įjungto fontano versme.

(Plačiau...)

Tarp pastangų ir rezultatų – atotrūkis (2)

Birželio pabaigoje Bendruomenės vaiko teisių apsaugos taryba išklausė Jurbarko rajono savivaldybės administracijos vaiko teisių apsaugos skyriaus ataskaitą apie 2014 metų veiklą.

(Plačiau...)

„Šviesa“ keliauja į atokiausius vienkiemius (0)

Nors vasara, atrodytų, keičia daugelio įpročius ir darbų ar pramogų tėkmę kreipia kita linkme, kai kurių dalykų atsisakyti neįmanoma. Zitai Grabauskienei iš Veliuonos seniūnijos Gervėnų kaimo sunku būtų įsivaizduoti savo namus be „Šviesos“. Laiškininko su rajono laikraščiu laukia ne tik ji – į redakciją prenumeratos loterijos prizų atsiimti užsukę „Šviesos“ skaitytojai džiaugiasi ne tik savo sėkme. Pasak jų, smagu, kad nešdama naujienas „Šviesa“ pasiekia atokiausius rajono vienkiemius.

(Plačiau...)

Žaliųjų atliekų konteineris – tik lėšų švaistymas? (0)

Miesto privačių namų savininkams dar pavasarį išdalytais žaliųjų atliekų konteineriais džiaugiasi ne visi. Net keli į „Šviesos“ redakciją skambinę skaitytojai tvirtino, kad nedidelės plastiko dėžės jiems nereikalingos, bet ir atsisakyti jų negalima.

(Plačiau...)

Savanorių tikslas – sutvarkyti žmonių širdis (nuotraukos) (15)

„Tvarkau Jurbarko kraštą“ pasivadinęs visuomeninis judėjimas pasišovė padėti žmonėms spręsti valdininkų dėmesio nesulaukiančias bėdas. Tiesa, su viena sąlyga – norintys padaryti savo kraštą tvarkingesniu ir kreipęsi pagalbos, turi prisidėti patys.

(Plačiau...)

Liberalai ketina būti konstruktyvia opozicija (12)

Tarp politinių ambicijų ir konstruktyvaus darbo lygybės ženklą galima dėti ne visada. Tą puikiai demonstruoja rajono savivaldybės taryba, brėždama storą liniją tarp dabartinės valdančiosios daugumos ir buvusios rajono valdžios. Kaip niekad demonstruojamas didelis politikų priešiškumas rajonui nieko gero nežada – patirtis ir žinios kol kas paliekami užribyje, o valdantieji vis suklumpa ir ant menkų grumstelių.

(Plačiau...)

Paparčio žiedas laimę žada ne tik Jonams (0)

Trumpiausią metų naktį degs Joninių laužai ir žaižaruojančios kibirkštys susilies su dangaus žvaigždėmis. Jauni ir seni pasklis po pievas ieškoti stebuklingojo paparčio žiedo. Smagu tikėti, kad žiedą suradęs, surasi ir savo laimę. Vadžgiriškiai Janina Juodienė ir Jonas Chmieliauskas irgi surado laimę – kiekvienas savo ir savaip.

(Plačiau...)

Senelių globos namuose – smagi įkurtuvių šventė (nuotraukos) (0)

Tikslo siekimas, kantrybė ir susikalbėjimas Seredžiaus senelių globos namų gyventojams ir darbuotojams leidžia džiaugtis rezultatu – po pusketvirtų metų nepatogaus gyvenimo, statybininkų keliamo triukšmo, galvosopio dėl įvairių ūkinių reikalų rekonstruojant pastatą galima pasidžiaugti šviesiu erdviu ir patogiu gyvenimu.

(Plačiau...)

Eržvilke aptiktas nelegalus laužynas (0)

Birželio 3 d. policijos kriminalistai ir aplinkosaugininkai per bendrą reidą Eržvilke aptiko nelegalų laužyną. Saulėtekio alėjoje gyvenantis eržvilkiškis nelegalaus verslo net nebandė slėpti – automobilių dalis ir kitokias atliekas kaupė ir ardė nuosavo namo kieme.

(Plačiau...)

Vaikinai tarnybos nevengia (0)

Grąžinus privalomąją karo tarnybą viešąją erdvę užplūdusios jaunuolių aimanos ir „verktinių“ etiketė jurbarkiečiams netinka. Į karo prievolės centrą kasdien atvyksta 70 proc. ar net daugiau šauktinių. Keblesnė padėtis su emigrantais ir apskritai į šaukimą neatsiliepusiais asmenimis.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook