Balsavimas

Ar STT įtarimų sulaukę ir nuo pareigų nušalinti savivaldybės administracijos vadovai turėtų atsistatydinti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Numerio tema

Numerio tema

Išeinančiojo auka pasauliui – viltis gyventi (0)

Nuo tada, kai prieš 61 metus Bostone pirmą kartą buvo atlikta sėkminga inksto persodinimo operacija, tapo žinoma, kad mirties akivaizdoje vienas žmogus gali dovanoti gyvenimą kitam. Donorystė (lot. donare) – dovanoti, aukoti. Ar gali būti didesnė dovana už gyvybę? Lietuvoje pirma inkstų transplantacija atlikta 1970 m.

(Plačiau...)

Tvirtos miestų draugystės pagrindas – kaimynystė (0)

Prieš 15 metų pasirašyta Lenkijos Ryno miesto ir gminos bei Jurbarko rajono savivaldybės draugystės ir bendradarbiavimo sutartis. Mero Skirmanto Mockevičius pakviesta liepos 28–29 d. Jurbarke svečiavosi Ryno mero Jozefo Karpinskio vadovaujama lenkų delegacija.

(Plačiau...)

Jurbarko dvaro parke renkasi žygeiviai (nuotraukos) (0)

Šiandien Jurbarke prasideda penktasis „sidabrinis“ LIETUVOS ŽYGEIVIŲ FESTIVALIS. Nuo 2015 m. šis festivalis yra įskaitinis Tarptautinės žygių lygos žygis. Tai dviejų dienų pėsčiųjų žygis, kurį organizuoja Pėsčiųjų žygių asociacija ir LK GV Kęstučio MPB. Festivalyje laukiama apie 500 užsienio žygeivių ir dar tiek pat lietuvaičių.

(Plačiau...)

Treniruoklių takas per mišką – urėdijos dovana miestelėnams (4)

Miškas miškui nelygu, kaip skirtinga ir tai, ko einame į mišką. Grybų ir uogų ieškantį eilinį pilietį mažai tedomina kirtavietės ir jaunuolynai – miškininkų darbo ir rūpesčio svarbiausi objektai. O ramybės gamtos prieglobstyje išsiilgę, akims ir sielai peno trokštantieji suka pasivaikščioti į gražų, parką primenantį mišką. Tokį jau turime ir Jurbarke – vakarinėje miesto dalyje Jurbarko miškų urėdijos miškininkų įrengtą rekreacinį mišką.

(Plačiau...)

Užtvankos ir V. Kudirkos gatvės laukia darbų pabaigos (4)

Besibaigiantis ES paramos 2007–2013 m. laikotarpis ne tik džiugina įgyvendintais projektais. Nerimą kelia nebaigti darbai ir nenumaldomai senkantis jiems skirtas laikas. Jurbarke niekaip neįstengiama pabaigti V. Kudirkos gatvės rekonstrukcijos, Jurbarkų seniūnijoje darbų pabaigos laukia Užtvankos gatvės gyventojai. Gerus planus nesunkiai gali sužlugdyti rangovai, laimėję darbų konkursus, tačiau nepajėgiantys vykdyti įsipareigojimų.

(Plačiau...)

Gyventojų mažėja, valdininkų skaičius pučiasi (7)

Jurbarko rajono savivaldybė patenka tarp tų šalies savivaldybių, kuriose valdininkų skaičius didėja, nors gyventojų kasmet mažiau. Kaip plečiasi savivaldybių administracijos mažėjant gyventojų skaičiui, pagal atliktą tyrimą duomenis paskelbė Lietuvos laisvosios rinkos institutas.

(Plačiau...)

Dainavimo studija repetuoja pirmąjį koncertą (0)

Ištuštėjo repeticijų klasės – meno mėgėjų kolektyvai vasarą paprastai atostogauja. Bet Jurbarko kultūros centro dainavimo studija, vadovaujama Rūtos Šličkutės, intensyviai repetuoja ir rengiasi pirmajam koncertui.

(Plačiau...)

Neturi dokumento – nesulauksi ir pagalbos? (35)

Su sergančiu vaiku į Jurbarko ligoninės priėmimo skyrių atskubėjusi jurbarkietė Neringa Pekautaitė  pasijuto tarsi siaubo filme. Stomatitu susirgusią devynių mėnesių dukrelę atvežusiai ir vaiko gimimo liudijimą per skubėjimą namuose pamiršusiai mamai teko apsisukti ir važiuoti namo dokumentų.

(Plačiau...)

Namo gyventojai tapo šiluminės trasos įkaitais (3)

Beveik trejus metus Kranto g. 2 namo gyventojai mina savivaldybės ir šilumos tiekėjų slenksčius. Penkiaaukščio gyventojai tapo tikrais šiluminės trasos vamzdynų įkaitais, tačiau jų skundų niekas girdėti nenori. Nors dėl rūsyje išvedžiotų vamzdžių žmonės patiria didelių nepatogumų, atrodo, kad tai niekam nerūpi. Kur besikreiptų, ten atrėžia – vamzdžiai jūsų, o ne mūsų, bet jei juos išmontuosite – lauks teismai ir baudos.

(Plačiau...)

Abiturientų darbas ir žinios įvertintos brandos atestatais (0)

Šiandien miestas švenčia – būrys puikaus jaunimo, lydimas tėvelių, seserų ir brolių, senelių bei draugų renkasi į paskutinę mokyklinę šventę – brandos atestatų įteikimą. Jaunuoliai įveikė vieną svarbiausių gyvenimo etapų – įgijo vidurinį išsilavinimą.

(Plačiau...)

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook