Balsavimas

Ar pritartumėte, kad Dainių pelkėje būtų kasamos durpės?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Numerio tema

Numerio tema

Siūloma šilumos ūkio pertvarka – nepriimtina (2)

Kovo 30 d. vykusiame AB „Kauno energija“ stebėtojų tarybos posėdyje aptarta bendrovės veiklos ataskaita, sudėlioti praėjusių metų pliusai ir minusai. Jurbarkui buvo pasiųstas signalas, privertęs suklusti ne vien didelius darbus suplanavusius šilumininkus. Besiklostanti situacija pareikalaus rimto politikų požiūrio, nes skubotas sprendimas jurbarkiečiams reikštų tik viena – didesnes šildymo kainas. Stebėtojų tarybos posėdyje dalyvavęs rajono meras Ričardas Juška neslepia, kad „Kauno energijos“ naujienos Jurbarkui nepalankios.

(Plačiau...)

Naujoji koalicija pabandė trinktelėti durimis (3)

Praėjusį ketvirtadienį Jurbarko r. savivaldybės 2011-2015 m. kadencijos taryba rinkosi į paskutinį posėdį. 38 sprendimus priėmę tarybos nariai posėdžiui pasibaigus kėlė vyno taures, tačiau baigdami darbą be akibrokštų neapsiėjo. Svarstant sprendimo projektą dėl banko paskolos iš savo vietų pašoko naujoji valdančioji dauguma ir paliko salę.

(Plačiau...)

Renovuotų daugiabučių gyventojai įvertino ES paramą (0)

Besibaigiantis šildymo sezonas šiemet jurbarkiečiams buvo kiek draugiškesnis, tačiau sąskaitų už šilumą ramiai laukė tik renovuotų daugiabučių gyventojai. Net ir tokią šiltą žiemą vienodų namų kvadratinio metro šildymo kaina skyrėsi keletą kartų, o butų savininkai seniai suprato, ko verti sutvarkyti namai.

(Plačiau...)

Po valdišku stogu – gyvenimas be rūpesčių (6)

Socialinio būsto eilėje laukia keli šimtai rajono gyventojų, tačiau dalis socialinių būstų senų seniausiai stovi tušti, o už jų šildymą ir priežiūrą moka rajono mokesčių mokėtojai. Kas trečias socialinio būsto nuomotojas  skolingas už nuomą ir komunalinius patarnavimus, bet blogiausia, kad mirus nuomininkui savivaldybė paveldi jo paliktas skolas.

(Plačiau...)

Gimnazijos pedagogui nustatytas vidutinis girtumas (video, nuotraukos) (0)

Penktadienį, apie 13.30 val., į Antano Giedraičio–Giedriaus gimnaziją iškviesta policija. Jurbarko r. policijos komisariato pareigūnai skubiai vyko tikrinti pranešimo dėl galimai girto mokytojo.

(Plačiau...)

Pareigūnai tebenarplioja balsų pirkimo istoriją (9)

Per savivaldos ir merų rinkimus kilęs skandalas dėl galimo rinkėjų papirkinėjimo vis dar laukia atomazgos. Ikiteisminį tyrimą atliekantys Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai nekalbūs, tačiau ir glausta informacija patvirtina, kad įtarimai – ne iš piršto laužti.

(Plačiau...)

Turizmo klasteris suvienijo paslaugų teikėjus (0)

Prieš pat Naujuosius įregistruotas turizmo klasteris „Jurbarko turai“ imasi iniciatyvos burti ne tik turizmo paslaugų teikėjus, bet visus, kurių gaminiai, amatai, kūryba, meninė veikla daro mūsų kraštą unikalių ir gali sudominti į rajoną atvykstančius svečius. Jau šį pavasarį klasteris „Jurbarko turai“ nusiteikęs pasiūlyti turistams net keletą paslaugų paketų.

(Plačiau...)

Lazerių fizikas jaunimui linki svajoti ir klausti (0)

Vasario 27 d. Jurbarke paskaitą apie lazerius skaitė fizikas doc. dr. Andrius Melninkaitis. Nors jaunasis mokslininkas yra jurbarkietis, į savo jaunystės miestą atvažiuoja nedažnai. Tad pasisekė visiems, kurie tą vasario popietę atėjo į biblioteką: paskaita buvo įdomi ir besidomintiems fizika, ir tik atėjusiems pasmalsauti, kokie gi tie visame pasaulyje garsūs lietuviški lazeriai ir jų kūrėjai.

(Plačiau...)

Biudžetininkai švenčia užsitęsusio sunkmečio pabaigą (6)

Vasario 19 d. savivaldybės taryba patvirtino 2015 metų Jurbarko rajono biudžetą. Po ketverius metus trukusios bado dietos šiemet užteko pinigų ne tik biudžetininkų atlyginimams, socialinėms pašalpoms ir būtiniausioms įstaigų išlaikymo išlaidoms. Planuojama įsigyti ir nemažai pirkinių, tačiau jiems teks imti milijoninę paskolą.

(Plačiau...)

Rinkimų rezultatai aiškūs, valdžios – dar palauksime (9)

Sekmadienį baigėsi pirmas savivaldos rinkimų etapas – išrinkta rajono taryba, o partijos suskubo ieškoti sąjungininkų buriant galimą valdančiąją daugumą. Įtampos užteks iki pirmojo tarybos posėdžio, juo labiau kad kovo 15-ąją laukia antras merų rinkimų turas.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook