Balsavimas

Ar pajutote, kad labai padidėjo žemės mokestis?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Numerio tema

Numerio tema

Kiaulių augintojai pasiryžo naikinti žudančią smarvę (8)

Trečiadienį Jurbarko rajono meras Ričardas Juška Kauno regiono aplinkos apsaugos departamente pasirašė bendradarbiavimo sutartį dėl nemalonių kvapų mažinimo Dainių kiaulių komplekse. Įmonė pasiryžo smarvę naikinti naujausiomis biotechnologijomis – įterpti į gyvulių pašarą ir purkšti tvartus probiotinėmis kompozicijomis.

(Plačiau...)

Reorganizacijos siekis – atsikratyti politinių oponentų (6)

Kelinti metai sklandęs gandas apie rajono vadovų norą atsikratyti dviejų neparankių viešųjų įstaigų direktorių tampa realybe.

(Plačiau...)

Politikai apraudojo uždarytą Gricių biblioteką (9)

Ketvirtadienį savivaldybės tarybos nariai priėmė sprendimą uždaryti Jurbarko viešosios bibliotekos Gricių filialą. Nei rajono vadovai, nei viešosios bibliotekos direktorė Nijolė Masiulienė neieškojo galimybių išsaugoti Griciuose paskutinį civilizacijos židinį.

(Plačiau...)

Parama turės tapti naudą nešančiomis investicijomis (0)

Spalio 24 d. Jurbarke lankėsi finansų ministras Rimantas Šadžius. Europos Sąjungos (ES) paramos lėšomis surengtoje diskusijoje Finansų ministerijos specialistai kvietė verslininkus ir savivaldybės vadovus diskutuoti apie ES investicijų efektyvumą ir euro įvedimo naudą.

(Plačiau...)

Ausinės – skirstingų tipų ausinių apžvalga ir patarimai perkantiems (0)

Planuojate įsigyti naujas ausines? Didelė tikimybė, jog tai padaryti bus sunkiau nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgnsio. Tam yra kelios priežastys, visų pirma, didžiulis skirtingų tipų ausinių pasirinkimas, kurių kainos gali svyruoti nuo 10 iki 1000 Lt. Kita problema – neišbandžius sunku „pamatuoti“ ausinių parametrus. Ausinių įsigijimą gali palengvinti tik tikslus prioritetų nusistatymas.

(Plačiau...)

Reido rezultatai pribloškė pareigūnus (0)

Trečiadienį Jurbarko r. policijos komisariato pareigūnai ir ugniagesiai surengė reidą, per kurį tikrino gesintuvus automobiliuose.

(Plačiau...)

Skurstantiems nupirkta daugiau produktų (0)

Dvi praėjusio savaitgalio dienas prekybos centruose vyko rudeninė „Maisto banko“ akcija – paaukoti skurstantiems jurbarkiečių šįkart prašė net trys organizacijos. Aukas rinkusius savanorius nustebino ne tik žmonių dosnumas, bet ir geranoriškas požiūris į labdarą.

(Plačiau...)

Šventė būrin sukvietė krizių užgrūdintus ūkininkus (0)

Praėjusį šeštadienį Jurbarko kultūros centras duris atvėrė ūkininkams – kasmetinė „Metų ūkio“ šventė sukvietė pieno krizių ir Rusijos embargų neišgąsdintus, darbštumu ir atkaklumu visas kliūtis įveikiančius rajono žemdirbius. Tradicija pagerbti sėkmingiausiai ūkininkaujančius gyvuoja jau trečią dešimtmetį.

(Plačiau...)

Valdininkų malonė šypsosi ne visiems miestiečiams (5)

Daug metų girdėję rajono vadovų patikinimus, kad daugiabučių kiemams tvarkyti pinigų nėra, jurbarkiečiai jau prarado viltį sulaukti geresnių laikų, todėl žinia, kad savivaldybė asfaltuoja daugiabučių kiemus, šį rudenį nuskambėjo lyg griausmas iš giedro dangaus. Bemaž tuo pat metu pasipylė klausimai, kur galima rasti sudarytą eilę ir kokie dar kiemai artimiausiu metu bus išasfaltuoti.

(Plačiau...)

Imsrės brūzgynai virto laisvalaikio rojumi (0)

Prieš keletą metų panaudojus Europos Sąjungos struktūrinių fondų paramą jaukia laisvalaikio erdve paversti Imsrės slėnio brūzgynai tapo viena patraukliausių Jurbarko viešųjų erdvių. Veiklos čia randa ir aktyvaus, ir ramaus laisvalaikio gerbėjai, nusibodusį sėdėjimą prie televizoriaus iškeitę į poilsį gamtoje.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook