Balsavimas

Ar tinkamai prižiūrimos gatvės Jurbarke?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Numerio tema

Numerio tema

Socialinės įstaigos įveikė kokybės egzaminą (0)

Nuo sausio 1 d. socialines paslaugas gali teikti tik licencijas turinčios įstaigos. Visos penkios rajone tokias paslaugas teikiančios įstaigos Socialinių paslaugų priežiūros departamento egzaminą išlaikė, todėl naujuosius metus sutiko jau turėdamos licencijas.

(Plačiau...)

Modernus priėmimo skyrius – viltis išsaugoti gyvybę (23)

Išsaugoti viltį ir gyvybę – net tada, kai su gyvenimu, rodos, besieja plonytė gija, padeda medikų profesionalumas, bet ne mažiau – ir medicininė įranga, leidžianti greitai apžiūrėti, ištirti ir nedelsiant pagelbėti. Jurbarko ligoninės Priėmimo-skubios pagalbos skyrius, kuriame pirmiausia atsiduria visi, kuriems padėti reikia tuoj pat, atnaujintas ir modernizuotas įgyvendinus Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos valstybės biudžeto lėšomis finansuotą projektą. Jo nauda džiaugiasi ir medikai, ir pacientai.

(Plačiau...)

Kalėdinės premijos sukėlė policininkų nepasitenkinimą (8)

Prieš didžiąsias metų šventes skirtos premijos supriešino Jurbarko r. policijos komisariato pareigūnus. Vieni džiaugėsi pamaloninti keliais šimtais litų, kiti liko it musę kandę. Iš maždaug šešiasdešimties šio komisariato darbuotojų solidžiomis sumomis paskatinti 21. Kai kuriuos nustebino faktas, kad nuo 217 iki 289 Eur premijomis paskatinti ne tik vadovybės išskirti pareigūnai, bet ir administracijos darbuotojos, kabinetuose kilnojančios popierėlius.

(Plačiau...)

Miesto gatvių apšvietimas – pagal valdžios užgaidas (3)

Jau bene dešimtmetis į kiekvieną gyventojų skundą savivaldybės valdininkai atsako priminimu taupyti. Susitaikyti su kasdieniais nepatogumais būtų kur kas lengviau, jei taupymo pavyzdį gyventojams rodytų valdžia, ji kažkodėl linkusi išlaidauti būtent ten, kur žmonėms mažiausiai naudos.

(Plačiau...)

Euras didelės panikos nesukėlė (0)

Trečiadienio vidurnaktį stoję akistaton su metų sandūra kėlėme taures ne tik už prasidedančius 2015-uosius, bet ir už lietuviškus litus pakeičiantį eurą. Ne vienas jurbarkietis, naujuosius sutikęs prie miesto eglės, iškart suko prie bankomatų. Dabar jau galime drąsiai teigti, kad nauja valiuta rūpesčių sukėlė tik daliai vyresnio amžiaus žmonių – tuo buvo galima įsitikinti penktadienio rytą apsilankius sausakimšame Lietuvos pašto skyriuje Jurbarke.

(Plačiau...)

Kultūros centrų auditas parodė valdžios bejėgiškumą (5)

Rudenį pradėtas kaimo kultūros centrų auditas jau davė pirmuosius rezultatus – gruodžio viduryje rajono tarybos Kontrolės komiteto nariams pristatytos Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centro patikrinimo išvados. Paaiškėjo, kad penkti metai veikiantys kultūros centrai dirba kaip išmano, nes rajono kultūros strategijos nėra, o ją kurti turintys savivaldybės valdininkai nežino, net nuo ko pradėti.

(Plačiau...)

„Saugaus eismo centras“ – tarp geriausiųjų (0)

Susisiekimo ministerija paskelbė geriausias šalies vairavimo mokyklas. Pirmosios vietos šalyje nusipelnė Vilkaviškyje ir Kybartuose dirbanti V. Jalinsko individuali įmonė. Teorijos žinių egzaminus „Regitroje“ iš pirmo karto išlaikė beveik 90 proc., o praktinio vairavimo įgūdžių – per 65 proc. šios mokyklos mokinių. Į Tauragės apskrities geriausių vairavimo mokyklų trejetuką pateko Jurbarko „Saugaus eismo centras“, pagal reitingus nusileidęs tik Tauragės „Bicedai“.

(Plačiau...)

Biudžetininkų algos didina savivaldybės skolas (0)

Lapkričio pabaigoje posėdžiavusi savivaldybės taryba beveik be diskusijų perskirstė rajono biudžetą – iš visų eilučių „sukrapštė“ trūkstamas lėšas biudžetinių įstaigų darbuotojų gruodžio mėnesio algoms. Oficialiai teigiama, kad toks sprendimas priimtas siekiant palengvinti finansininkų darbą įvedant Lietuvoje eurą, tačiau pripažįstama, kad atlyginimų išmokėjimas dar labiau padidins savivaldybės kreditorinį įsiskolinimą.

(Plačiau...)

Permainų kaime organizatoriai šventė veiklos dešimtmetį (0)

Vietos veiklos grupės „Nemunas“ įkūrimo dešimtmetis tik menkai teprasikeitė su Kaimo plėtros programos finansuojamos vietos veiklos strategijos įgyvendinimo pabaiga, todėl į šventę susirinkę kaimo bendruomenių entuziastai turėjo puikią progą išsamiai apžvelgti savo darbo rezultatus, aptarti nueitą kelią ir prisiminti įveiktas kliūtis. Nors daugelis jautėsi tarsi įkopę į kalną, neslėpė, kad jų laukia kur kas aukštesnės viršukalnės, o joms įveikti neužteks gerų norų – teks keisti ne tik požiūrį į kaimą, bet ir į savo pačių galimybes.

(Plačiau...)

Politikai sukritikavo įtarimų sukėlusią sutartį (0)

Lapkritį Kauno regiono aplinkos apsaugos departamente pasirašyta  sutartis dėl nemalonių kvapų iš Dainių kiaulių fermų mažinimo neįtikino savivaldybės tarybos politikų. Opozicinei mažumai pasirodė, kad  tai tėra priešrinkiminis akių dūmimas, neturintis nieko bendra su kova prieš smarvę. Be to, politikai mano, kad be tarybos žinios pasirašydamas sutartį rajono meras Ričardas Juška pažeidė Vietos savivaldos įstatymą ir viršijo merui suteiktus įgaliojimus.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook