Balsavimas

Ar tinkamai prižiūrimos gatvės Jurbarke?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Numerio tema

Numerio tema

Televizijos debatų rengėjai pasityčiojo iš kandidatų? (video) (3)

Pirmą kartą rengiamiems tiesioginiams merų rinkimams Vyriausioji rinkimų komisija sumanė naują politinės reklamos formą – už valstybės pinigus nupirko kandidatams galimybę televizijoje paskelbti savo nuostatas ir padiskutuoti su konkurentais. Sausio 25 d. į TV3 televiziją filmuotis buvo pakviesti ir aštuoni jurbarkiečių kandidatai. Deja, jų pastangos įtikinti rinkėjus nuėjo niekais, nes laida buvo parodyta tuomet, kai niekas to nesitikėjo.

(Plačiau...)

Valdžia būstus stato brangiai, parduoda – kone dykai (6)

Daug diskusijų ketverius metus kėlusio socialinio būsto plėtros projekto, įgyvendinamo buvusioje savivaldybės tarybos nario Romanso Dragūnavičiaus siuvykloje, šios kadencijos savivaldybės taryba nebaigs. Nors įkurtuvės turėjo vykti jau šį pavasarį, naujuose būstuose socialiai remtinos šeimos geriausiu atveju įsikurs tik rudenį. Įsibėgėjus statybos darbams paaiškėjo, kad siuvyklos pastatui rekonstruoti į butus prireiks kur kas daugiau pertvarkymų ir biudžeto lėšų, nei buvo galima tikėtis.

(Plačiau...)

Jurbarko šilumos tinklai statys biokuro katilinę (1)

Vos prieš metus rajono tarybai ir gyventojams ekspertų išvadas pateikę Jurbarko šilumos tinklų vadovai įrodė, kad miestui ekonomiškai naudingiausias kuras – gamtinės dujos. Tokią poziciją nepajudinamai rėmė gaminamos šilumos energijos kaina, tad ir privatininkų peršamas biokuras tuomet neatrodė viliojantis. Tačiau pasikeitusios aplinkybės šilumininkų planus apvertė aukštyn kojomis ir iki metų pabaigos, vėliausiai 2016-ųjų žiemą, Jurbarke jau turėtų veikti biokuro katilinė. Kas lėmė tokias permainas ir pakeitė abejonių nekėlusius sprendimus, klausiame AB „Kauno energija“ Jurbarko šilumos tinklų direktoriaus Petro Butkaus.

(Plačiau...)

Etikos sargai politikams išdalijo įspėjimus ir baudas (0)

Baigianti kadenciją savivaldybės taryba išsiskyrė iš visų iki šiol buvusiųjų tarnybinės etikos pažeidimų gausumu. Pastarąjį pusmetį Vyriausioji tarnybinės etikos komisija kone kiekviename posėdyje kedeno Jurbarko politikų plunksnas – ir nustatė, kad iš kas trečio užančio kyšo nuslėptų privačių interesų ausys. Balandį šios kadencijos taryba baigs darbą, tačiau didžioji dauguma Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos įspėjimus pelniusių politikų ir vėl dalyvauja savivaldos rinkimuose.

(Plačiau...)

Socialinės įstaigos įveikė kokybės egzaminą (0)

Nuo sausio 1 d. socialines paslaugas gali teikti tik licencijas turinčios įstaigos. Visos penkios rajone tokias paslaugas teikiančios įstaigos Socialinių paslaugų priežiūros departamento egzaminą išlaikė, todėl naujuosius metus sutiko jau turėdamos licencijas.

(Plačiau...)

Modernus priėmimo skyrius – viltis išsaugoti gyvybę (23)

Išsaugoti viltį ir gyvybę – net tada, kai su gyvenimu, rodos, besieja plonytė gija, padeda medikų profesionalumas, bet ne mažiau – ir medicininė įranga, leidžianti greitai apžiūrėti, ištirti ir nedelsiant pagelbėti. Jurbarko ligoninės Priėmimo-skubios pagalbos skyrius, kuriame pirmiausia atsiduria visi, kuriems padėti reikia tuoj pat, atnaujintas ir modernizuotas įgyvendinus Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos valstybės biudžeto lėšomis finansuotą projektą. Jo nauda džiaugiasi ir medikai, ir pacientai.

(Plačiau...)

Kalėdinės premijos sukėlė policininkų nepasitenkinimą (8)

Prieš didžiąsias metų šventes skirtos premijos supriešino Jurbarko r. policijos komisariato pareigūnus. Vieni džiaugėsi pamaloninti keliais šimtais litų, kiti liko it musę kandę. Iš maždaug šešiasdešimties šio komisariato darbuotojų solidžiomis sumomis paskatinti 21. Kai kuriuos nustebino faktas, kad nuo 217 iki 289 Eur premijomis paskatinti ne tik vadovybės išskirti pareigūnai, bet ir administracijos darbuotojos, kabinetuose kilnojančios popierėlius.

(Plačiau...)

Miesto gatvių apšvietimas – pagal valdžios užgaidas (3)

Jau bene dešimtmetis į kiekvieną gyventojų skundą savivaldybės valdininkai atsako priminimu taupyti. Susitaikyti su kasdieniais nepatogumais būtų kur kas lengviau, jei taupymo pavyzdį gyventojams rodytų valdžia, ji kažkodėl linkusi išlaidauti būtent ten, kur žmonėms mažiausiai naudos.

(Plačiau...)

Euras didelės panikos nesukėlė (0)

Trečiadienio vidurnaktį stoję akistaton su metų sandūra kėlėme taures ne tik už prasidedančius 2015-uosius, bet ir už lietuviškus litus pakeičiantį eurą. Ne vienas jurbarkietis, naujuosius sutikęs prie miesto eglės, iškart suko prie bankomatų. Dabar jau galime drąsiai teigti, kad nauja valiuta rūpesčių sukėlė tik daliai vyresnio amžiaus žmonių – tuo buvo galima įsitikinti penktadienio rytą apsilankius sausakimšame Lietuvos pašto skyriuje Jurbarke.

(Plačiau...)

Kultūros centrų auditas parodė valdžios bejėgiškumą (5)

Rudenį pradėtas kaimo kultūros centrų auditas jau davė pirmuosius rezultatus – gruodžio viduryje rajono tarybos Kontrolės komiteto nariams pristatytos Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centro patikrinimo išvados. Paaiškėjo, kad penkti metai veikiantys kultūros centrai dirba kaip išmano, nes rajono kultūros strategijos nėra, o ją kurti turintys savivaldybės valdininkai nežino, net nuo ko pradėti.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook