Balsavimas

Ar pajutote, kad labai padidėjo žemės mokestis?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Numerio tema

Numerio tema

Šylančio klimato padariniai keičia mūsų aplinką (0)

Susitikti su Jurbarko rajono jaunaisiais miško bičiuliais į Raudonės pagrindinę mokyklą atvyko klimatologė dr. Audronė Galvonaitė, Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos Klimatologijos skyriaus vedėja. Pasiklausyti fizinių mokslų daktarės, meteorologijos mokslo populiarintojos paskaitos apie klimatą ir orus susirinko ir miškininkai, pedagogai, gamtosaugininkai. Viešnia konstatavo, kad klimatas tikrai šyla, o permainingus orus ir gamtos stichijas dažnai prisišaukia patys žmonės.

(Plačiau...)

Nostalgija prarastai tautai paskatino bendradarbiauti (0)

Ketvirtadienį Jurbarko kultūros centras pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Sovetsko miesto (Kaliningrado sritis) istorijos muziejumi. Draugiški ryšiai užsimezgė jurbarkiečiams panorus surengti lietuvių kilmės menininko Levo Šerstenojaus grafikos darbų ciklo „Prūsiškoji elegija“ parodą. Tai ne tik nostalgiškas prisilietimas prie istorijos vingiuose išnykusios tautos, bet ir jos paliktų kultūros ženklų įamžinimas.

(Plačiau...)

Administracijos darbuotojams valdžia linkėjo stiprių nervų (0)

Penktadienį Lietuvoje buvo minima Vietos savivaldos diena. Visuomenės informavimo priemonėse ir savivaldybės interneto puslapyje pasveikinę savivaldybės tarybos narius, administracijos darbuotojus, seniūnus, seniūnaičius, bendruomenių atstovus ir gyventojus, rajono vadovai šiemet išskirtinai pasigerino tik valdininkams – baigiantis darbo dienai pakvietė juos pabendrauti prie kavos.

(Plačiau...)

Taryboje – ir milijonieriai, ir visiški beturčiai (0)

Baigiantis rugsėjui Valstybinė mokesčių inspekcija paskelbė gyventojų turto deklaracijų išrašus. Visuomenės savikontrolei, viešumui ir skaidrumui užtikrinti politikų ir kai kurių valstybės institucijų vadovų turto duomenys yra vieši – bet kuris pilietis gali peržiūrėti ir palyginti juos su ankstesnių metų duomenimis.

(Plačiau...)

Mokytojų rankose – jaunimo ir Lietuvos ateitis (2)

Pirmadienį savivaldybės Švietimo skyrius paminėti profesinę šventę – Tarptautinę mokytojų dieną – į Jurbarko kultūros centrą sukvietė rajono ugdymo įstaigose dirbančius pedagogus. Tradicija švęsti kartu gyvuoja jau daug metų, o šventėse visad būna daug sveikinimų, gražių žodžių ir gėlių, dovanų ir apdovanojimų.

(Plačiau...)

Per socialines įstaigas – valdžios buldozeriu (0)

Trejus metus virš socialinių paslaugų įstaigų kabojęs audros debesis prapliupo. Dar vasarą skaudžiau už žaibo kirtį vaikus su proto negalia auginančioms šeimoms nuskambėjo žinia, kad savivaldybė ieško pensionato, į kurį galėtų išvežti Sutrikusio intelekto jaunuolių darbo centro gyventojus. Kad tai nėra laužta iš piršto, įtikina rugsėjo 25 d. savivaldybės tarybos valdančiosios daugumos narių patvirtintos darbo grupės išvados ir siūlymai.

(Plačiau...)

Angelai sargai gyvena gerų permainų viltimi (0)

Paskutinį rugsėjo savaitgalį Jurbarko Švč. Trejybės bažnyčios aikštelėje pašventinti ne tik parapijiečių, bet ir du patruliniai policijos automobiliai. Atlikdamas apeigas dekanas kun. Kęstutis Grabauskas vairuotojams linkėjo sėkmės ir gero kelio. Palaiminimo ypač gali prireikti pareigūnų transporto priemonėms, nes jos keliuose praleis vis daugiau laiko. Planuojama, kad artimiausiu metu gatvėse visuomenę saugos daugiau policininkų.

(Plačiau...)

Pasikeitęs gyvenimas įkvepia geriems darbams (0)

Sakoma, kad meilė trunka trejus metus, tačiau skirsnemuniečiams šis posakis negalioja. 2011 m. panaudojant Europos Sąjungos struktūrinių fondų paramą sutvarkytas miestelio centras su sporto ir poilsio zonomis ir prabėgus trejiems metams džiugina vietos bendruomenę ir Skirsnemunės svečius.

(Plačiau...)

Miškas mieste – poilsis ir pažintis su gamta (0)

Šiandien minima Miškininkų diena. Su profesine švente Jurbarko miškų urėdijos darbuotojus turėtume sveikinti visi, nes miškininkai ne tik svetingai įsileidžia mus į savo valdas, bet ir gražina mūsų aplinką, kuria poilsiui ir sveikatingumui pritaikytas erdves. Vasarą urėdija sutvarkė vakarinėje miesto dalyje esantį mišką ir įrengė jame rekreacinę zoną.

(Plačiau...)

Pasninkas baigiasi ne visiems biudžetininkams (0)

Nuo spalio nei rajono vadovams, nei savivaldybės administracijos darbuotojams darbo savaitė nebebus trumpinama – savivaldybės administracijos vadovai nusprendė, kad lėšų šiųmečiams atlyginimams pakaks. Tačiau tai nereiškia, kad pasninkas baigiasi visiems biudžetinių įstaigų darbuotojams.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook