Balsavimas

Ar Jurbarko ligoninė turėtų likti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Numerio tema

Numerio tema

Nakvynės namai glaudžia ir turinčius kur gyventi (1)

Prieš metus baigti įrengti Jurbarko socialinių paslaugų centro nakvynės namai tebekelia visuomenės, politikų ir net savivaldybės administracijos nepasitenkinimą. Stebėtis neverta – mokesčių mokėtojams brangiai kainuoja šios įstaigos išlaikymas, o socialiniai darbuotojai dar turi ir gerai pavargti, kad nakvynės namai nestovėtų tušti.

(Plačiau...)

Savivaldybę į kampą varo nepasitenkinimas algomis (0)

Šv. Velykas valdininkai šventė ilgiau – beveik visi savivaldybės administracijos, seniūnijų darbuotojai nedirbo dar ir antradienį. Savivaldybės administracijos vadovų sprendimas dėl lėšų stokos trumpinti darbo savaitę gal ir nekeltų pasipiktinimo, jei tuo pat metu nebūtų steigiami nauji etatai, keliami atlyginimai ir skirstomi priedai, kuriems mokėti kasmet skiriami šimtai tūkstančių litų.

(Plačiau...)

Euras rajono biudžetą užguls sunkia našta (0)

Paaiškėjo euro įvedimo kaina. Nors Vyriausybė tvirtina, kad euras nei valdžios institucijoms, nei gyventojams problemų nesukels, vien viešojo sektoriaus apskaitos programų pertvarkymas iš litų į eurus gali kainuoti milžiniškas sumas. Per pusę milijono litų gali tekti sumokėti ir Jurbarko savivaldybei.

(Plačiau...)

Valdiška mašina – pagunda ir valdžiai, ir vairuotojams (10)

Blogi pavyzdžiai užkrečia. Valdiškais automobiliais asmeninius reikalus tvarkantys valdininkai turi pasekėjų – vieno iš rajono vadovų pareiginiu automobiliu po darbo važiuojant į namus Kalnėnuose kovo mėn. užfiksuotas rajono mero vairuotojas Jaronimas Aleksa.

(Plačiau...)

Margučiai pražydo kaip žemė (0)

Be margučių Velykos – ne Velykos. Net ir tiems, kuriems Kristaus prisikėlimo šventė tėra tik graži tradicija, perimta iš senelių ir tėvų. Prieššventinę savaitę seminarą apie tradicinį kiaušinių marginimą surengė Jurbarko kultūros centro folkloristė Birutė Bartkutė, o mokytojomis pakvietė  jurbarkietę Rasą Miliūnienę ir viešvilietes Danutę Sabienę ir Sniežaną Šašienę.

(Plačiau...)

Prisikėlimo džiaugsmas skleidžiasi artimo meile (0)

Per gavėnios rimtį ir šuoliais lekiančią kasdienybę skubame į Velykų džiaugsmą. Rytoj nubusime ir suskambus Prisikėlimo varpams jau būsime sulaukę. Ir pamatysime, kad saulė šviečia tokia pati ir aplinkui šypsosi tie patys mus mylintys žmonės. Dalyti meilę – tai juk ir yra pats didysis Prisiklėlimo džiaugsmas.

(Plačiau...)

Kelionės lauknešėlyje – tik sausainis ir obuolys (4)

Nemokamus pietus mokykloje gaunantys mažai uždirbančių šeimų vaikai ne visada namo grįžta sotūs. Atvirkščiai – išvykę į renginius, ekskursijas, sportines varžybas jie būna priversti badauti, nes vietoj pietų dažniausiai gauna tik jokio sotumo nesuteikiančių saldėsių.

(Plačiau...)

Viešvilė išvaduota nuo siaubą kėlusių griuvėsių (0)

Žmonių noras gyventi saugioje ir švarioje aplinkoje įpareigoja savivaldybę rūpintis praeityje užterštų teritorijų tvarkymu. Brangiai kainuojantys aplinkosauginiai projektai taptų didžiule našta rajono biudžetui, jei jų nefinansuotų Europos Sąjungos struktūriniai fondai. Geriausias pavyzdys – likviduoti dešimtmečius Viešvilės miestelio centre stūksoję buvusios profesinės technikos mokyklos bendrabučio griuvėsiai.

(Plačiau...)

Durys į savivaldybę atsidaro ištikimiausiems (1)

Balandžio 1-ąją savivaldybės administracijos Dokumentų ir viešųjų ryšių skyrius pranešė, kad rajono mero priimamajame sekretore referente pradeda dirbti Jolita Matulienė. Žinia nebūtų panaši į melagių dienos pokštą, jei rajono vadovai referentės nebūtų rinkęsi aštuonis mėnesius ir į šias pareigas nebūtų pateikta kelios dešimtys prašymų.

(Plačiau...)

Brangus auditas politikams apsispręsti nepadėjo (0)

Iš juodo audros debesies – vos keli lietaus lašai. Tokių apgailėtinų rezultatų sulaukė savivaldybės administracija, praėjusią vasarą viešųjų pirkimų konkurse už 14 tūkst. Lt nupirkusi socialinių įstaigų veiklos auditą. Kaunietė auditorė net nesiteikė pateikti išvadų, nes tai nebuvo numatyta savivaldybės parengtoje užduotyje.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook