Balsavimas

Ar tinkamai prižiūrimos gatvės Jurbarke?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Numerio tema

Numerio tema

Politikai apraudojo uždarytą Gricių biblioteką (9)

Ketvirtadienį savivaldybės tarybos nariai priėmė sprendimą uždaryti Jurbarko viešosios bibliotekos Gricių filialą. Nei rajono vadovai, nei viešosios bibliotekos direktorė Nijolė Masiulienė neieškojo galimybių išsaugoti Griciuose paskutinį civilizacijos židinį.

(Plačiau...)

Parama turės tapti naudą nešančiomis investicijomis (0)

Spalio 24 d. Jurbarke lankėsi finansų ministras Rimantas Šadžius. Europos Sąjungos (ES) paramos lėšomis surengtoje diskusijoje Finansų ministerijos specialistai kvietė verslininkus ir savivaldybės vadovus diskutuoti apie ES investicijų efektyvumą ir euro įvedimo naudą.

(Plačiau...)

Ausinės – skirstingų tipų ausinių apžvalga ir patarimai perkantiems (0)

Planuojate įsigyti naujas ausines? Didelė tikimybė, jog tai padaryti bus sunkiau nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgnsio. Tam yra kelios priežastys, visų pirma, didžiulis skirtingų tipų ausinių pasirinkimas, kurių kainos gali svyruoti nuo 10 iki 1000 Lt. Kita problema – neišbandžius sunku „pamatuoti“ ausinių parametrus. Ausinių įsigijimą gali palengvinti tik tikslus prioritetų nusistatymas.

(Plačiau...)

Reido rezultatai pribloškė pareigūnus (0)

Trečiadienį Jurbarko r. policijos komisariato pareigūnai ir ugniagesiai surengė reidą, per kurį tikrino gesintuvus automobiliuose.

(Plačiau...)

Skurstantiems nupirkta daugiau produktų (0)

Dvi praėjusio savaitgalio dienas prekybos centruose vyko rudeninė „Maisto banko“ akcija – paaukoti skurstantiems jurbarkiečių šįkart prašė net trys organizacijos. Aukas rinkusius savanorius nustebino ne tik žmonių dosnumas, bet ir geranoriškas požiūris į labdarą.

(Plačiau...)

Šventė būrin sukvietė krizių užgrūdintus ūkininkus (0)

Praėjusį šeštadienį Jurbarko kultūros centras duris atvėrė ūkininkams – kasmetinė „Metų ūkio“ šventė sukvietė pieno krizių ir Rusijos embargų neišgąsdintus, darbštumu ir atkaklumu visas kliūtis įveikiančius rajono žemdirbius. Tradicija pagerbti sėkmingiausiai ūkininkaujančius gyvuoja jau trečią dešimtmetį.

(Plačiau...)

Valdininkų malonė šypsosi ne visiems miestiečiams (5)

Daug metų girdėję rajono vadovų patikinimus, kad daugiabučių kiemams tvarkyti pinigų nėra, jurbarkiečiai jau prarado viltį sulaukti geresnių laikų, todėl žinia, kad savivaldybė asfaltuoja daugiabučių kiemus, šį rudenį nuskambėjo lyg griausmas iš giedro dangaus. Bemaž tuo pat metu pasipylė klausimai, kur galima rasti sudarytą eilę ir kokie dar kiemai artimiausiu metu bus išasfaltuoti.

(Plačiau...)

Imsrės brūzgynai virto laisvalaikio rojumi (0)

Prieš keletą metų panaudojus Europos Sąjungos struktūrinių fondų paramą jaukia laisvalaikio erdve paversti Imsrės slėnio brūzgynai tapo viena patraukliausių Jurbarko viešųjų erdvių. Veiklos čia randa ir aktyvaus, ir ramaus laisvalaikio gerbėjai, nusibodusį sėdėjimą prie televizoriaus iškeitę į poilsį gamtoje.

(Plačiau...)

Šylančio klimato padariniai keičia mūsų aplinką (0)

Susitikti su Jurbarko rajono jaunaisiais miško bičiuliais į Raudonės pagrindinę mokyklą atvyko klimatologė dr. Audronė Galvonaitė, Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos Klimatologijos skyriaus vedėja. Pasiklausyti fizinių mokslų daktarės, meteorologijos mokslo populiarintojos paskaitos apie klimatą ir orus susirinko ir miškininkai, pedagogai, gamtosaugininkai. Viešnia konstatavo, kad klimatas tikrai šyla, o permainingus orus ir gamtos stichijas dažnai prisišaukia patys žmonės.

(Plačiau...)

Nostalgija prarastai tautai paskatino bendradarbiauti (0)

Ketvirtadienį Jurbarko kultūros centras pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Sovetsko miesto (Kaliningrado sritis) istorijos muziejumi. Draugiški ryšiai užsimezgė jurbarkiečiams panorus surengti lietuvių kilmės menininko Levo Šerstenojaus grafikos darbų ciklo „Prūsiškoji elegija“ parodą. Tai ne tik nostalgiškas prisilietimas prie istorijos vingiuose išnykusios tautos, bet ir jos paliktų kultūros ženklų įamžinimas.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook