Balsavimas

Ar palaikote sprendimą savavališkai įjungti apšvietimą Imsrės pėsčiųjų take?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Numerio tema

Numerio tema

Moksleiviams siūlo sezoninius darbus (0)

Vasara yra tas metas, kai besimokantis jaunimas nori padirbėti – ir išbandyti save, ir užsidirbti pinigų, ir prasmingai praleisti bent dalį atostogų. Apie įsidarbinimo galimybes moksleivius ir studentus informuoja Jaunimo darbo centras, jau gegužę pradėjęs akciją „Atvirų durų dienos mokiniams“.

(Plačiau...)

Opozicija neįtikino Reglamento komisijos (0)

Jurbarko r. savivaldybės tarybos daugumai nepriklausantys politikai kreipėsi į Tarybos veiklos reglamento rengimo komisiją, siūlydami papildyti reglamentą nuostata, įpareigojančia merą ir savivaldybės administracijos direktorę prieš tarybos posėdį susitikti su valdančiajai koalicijai nepriklausančiais tarybos nariais ir atsakyti į jų klausimus. 

(Plačiau...)

Miškuose tarpsta žmonių palikti šiukšlynai (1)

Įvairios  akcijos, pavasarinės talkos, socialiniai projektai ir nuolat girdimi raginimai tausoti aplinką sunkiai pasiekia dalį gyventojų, nusprendusių kad tuo, kas yra už jų namų tvoros, rūpintis nereikia. Dar blogiau – ten jie veža ir savo šiukšles. Taip gražiausi Jurbarką supantys miškai pamažu tampa sąvartynais.

(Plačiau...)

Slaptos poilsiavietės kaitina aistras (nuotraukos) (5)

267 tūkstančiai eurų. Tiek Europos Sąjungos fondų paramos lėšų buvo skirta trims rajone įrengtoms poilsio zonoms. Visas jas vienija liūdna realybė – apie privačiuose sklypuose įrengtas didžiules teritorijas beveik niekas nežino, o apleistos poilsiavietės baigia sunykti.

(Plačiau...)

Konkurso laimėtojas kelia abejonių jo konkurentui (4)

Nors konkursas UAB „Jurbarko autobusų parko“ direktoriaus pareigoms užimti įvyko dar gegužės 8 d., o laimėtojas Arvydas Štulas pradėjo dirbti prieš gerą savaitę, pralaimėjęs pretendentas Arūnas Čepulis rankų dar nenuleidžia – grasina kreiptis į įvairias institucijas dėl, jo manymu, neobjektyvaus pretendentų vertinimo.

(Plačiau...)

Iš Darbo partijos frakcijos liko tik šnipštas (balsavimas) (14)

Tris vietas rajono taryboje turėjusios Darbo partijos frakcija subiro – ją paliko vicemeras Saulius Lapėnas ir buvęs ilgametis partijos Jurbarko skyriaus pirmininkas Romansas Dragūnavičius. Valdančiosios koalicijos užkulisiuose aptarta žinia gegužės 25-ąją vykusiame rajono tarybos posėdyje tapo oficialiu faktu.

(Plačiau...)

Per ketvirtį šimtmečio išdalyto gerumo nepamatuosi (0)

Šeštadienį Lietuvos samariečių Jurbarko krašto bendrija surengė konferenciją organizacijos 25-mečiui paminėti. Tuo pačiu į kasmetinį Vaikų dienos centrų sąskrydį sukviesti samariečių globojami vaikai. Šventė buvo šviesi, jauki, paprasta ir širdinga, kaip ir šios bendrijos atliekamas darbas.

(Plačiau...)

Ūkininkai su valdžia kalbasi per advokatus (0)

Ketvirtadienį į visuotinį susirinkimą suvažiavę rajono ūkininkai diskutavo jiems svarbiais klausimais, daugiausia nepasitenkinimo išreiškė naująja atliekų surinkimo tvarka. Nerasdami supratimo į savivaldybės vadovus ūkininkai kreipėsi teisininkų parengtais raštais.

(Plačiau...)

Mažoje bendruomenėje dėmesio užtenka kiekvienam (0)

Jurbarkų darželiui-mokyklai balandžio pabaigoje sukako 40 metų. Prisiminusi šią sukaktį ir paminėjusi ją smagiais renginiais klasėse ir grupėse įstaigos bendruomenė į šventę sukvietė ir tėvelius, bičiulius bei partnerius. Jaukioje darželio-mokyklos salėje skambėjo vaikų klegesys, padėkos žodžiai ir sveikinimai.

(Plačiau...)

Savivaldybė planuoja naujųjų kapinių plėtrą (0)

Naujosiomis vis dar tebevadinamos Jurbarko kapinės anaiptol ne naujos, o jas įrengiant laidoti paruoštas plotas sumažėjo bene iki kritinės ribos. Laidojimo paslaugomis užsiimantys verslininkai tikina, kad delsiant plėsti teritoriją vėliau kils rimtų problemų.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook