Balsavimas

Ar Jurbarko ligoninė turėtų likti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Numerio tema

Numerio tema

Senąją Kauno gatvę įtraukė mugės šurmulys (nuotraukos, video) (2)

Jurbarkiečiai jau įprato – tikrasis pavasaris į miestą ateina drauge su Jurbarko miesto ir verslo dienomis, kurios Motinos dienos išvakarėse į gimtinę sukviečia po Lietuvą ir svetur išsibarsčiusius kraštiečius. Neatsiejama šventės dalimi tapo visą Kauno gatvę užpildanti mugė, kurioje savo prekes siūlo ir vietiniai smulkieji verslininkai.

(Plačiau...)

Sumažėję nuostoliai pertvarkos neatitolins (4)

Medicinos darbuotojų dieną gydymo įstaigos pasitiko pateikdamos Jurbarko r. savivaldybės tarybai savo veiklos ataskaitas. Balandžio 26 d. buvo patvirtinta ir VšĮ Jurbarko ligoninė ataskaita, kurioje naujienų – nedaug. Įstaiga dirba nuostolingai, ir permainos joje – neišvengiamos.

(Plačiau...)

Radinys miške ant kojų sukėlė veterinarijos tarnybą (nuotraukos, video) (4)

Kol vieni drastiškomis biosaugos priemonėmis kovoja su afrikiniu kiaulių maru, kitiems tai – nė motais. Panašu, kad tiems, kam nesvarbūs reikalavimai ir elementari tvarka, būtų galima priskirti „Girių“ medžiotojų klubą arba bent jau jam priklausančią teritoriją Stakių miške.

(Plačiau...)

Planas jungti Smalininkų mokyklas sutiktas priešiškai (1)

Balandžio 17 d. Smalininkų technologijų ir verslo mokykloje (TVM) rajono vadovai ir svečias iš Švietimo ir mokslo ministerijos (ŠMM) pristatė, kas laukia šios ir Smalininkų Lidijos Meš- kaitytės pagrindinės mokyklos. Numatoma pertvarka sukėlė karštas diskusijas.

(Plačiau...)

Naujasis Girdžių seniūnas dirbti pradėjo dainuodamas (0)

Balandžio 11 d. darbą pradėjo naujasis Girdžių seniūnas Mindaugas Dilys. Konkursą laimėjusį skirsnemuniškį gyventojams pristatyti atvyko visi aukščiausi savivaldybės vadovai, o pats seniūnas prisistatymą pradėjo daina. 

(Plačiau...)

Pratybos: savaitgalį miestas virto mūšio lauku (3)

Savaitgalį Jurbarko ir Šakių rajonuose vyko karinės pratybos „Piktas šernas 2018“. Mokymuose dalyvavo Krašto apsaugos savanorių ir Šaulių sąjungos pajėgos. Kariai ir šauliai mokėsi kovoti mieste – surasti priešą, surinkti informaciją ir sunaikinti taikinius.

(Plačiau...)

Ligoninės gelbėjimas – dar tik planuose (7)

Antradienį savivaldybės tarybos nariams ir medikams pristatytos į sunkiai įveikiamus nuostolius įklimpusios Jurbarko ligoninės gelbėjimo gairės. Optimizavimo plano rengėjų išvada aiški – jei ligoninė nori išlikti, privalo persitvarkyti.

(Plačiau...)

Kelionėse – lietuviško paveldo ir savo šaknų ieškojimas (0)

Eržvilke apsilankę Aistė ir Augustinas Žemaičiai gimnazistams ir miestelio bendruomenei pasakojo apie kelionėse atrastus Lietuvos gabalėlius, apie sukurtą lietuviškų vietų Amerikoje žemėlapį ir interneto svetainę tikslasamerika.lt. O po susitikimo važiavo link Vertimų – ieškoti savo šeimos šaknų.

(Plačiau...)

Klampyne virtęs kelias atkirto gyvenvietes (6)

Nepasiekiama sala tapo Meškininkų, Antkalnių ir keleto kitų Jurbarkų seniūnijos kaimų gyventojų namai. Sodų, kur nemažai žmonių gyvena nuolat, o nuo pavasario pasipila visas srautas, taip pat neįmanoma pasiekti, nes neįveikiama kliūtimi tapo kelias.

(Plačiau...)

Viešviliečių klausimuose valdžia įžvelgė sąmokslą (0)

Kovo 29 d. Jurbarko r. tarybos posėdyje valdančiosios daugumos balsais savivaldybė perėmė Viešvilės Skalvijos vaikų globos namus. Klausimas sukėlė nemažai ginčų – tarybos nariams trūko informacijos, jie pasigedo tvirtesnių nei žodinės Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos garantijų. Ne mažiau karštos diskusijos rajono vadovų laukė ir povelykinį antradienį susitikus su perimamos įstaigos darbuotojais.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook