Balsavimas

Ar pasitikite savivaldybės konkursais įvairioms pareigybėms užimti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Numerio tema

Numerio tema

Savivaldybės biudžeto trupinių ūkininkai atsisakė (5)

Ruduo ūkininkus užgriuvo ne derliaus gausa, o bėdomis dėl skęstančių laukų, lūžtančios technikos, nekokybiškų grūdų ir nebaigtų ar net nepradėtų sėjos darbų. Spalio pradžioje dėl meteorologinių reiškinių padarytos žalos žemės ūkiui paskelbus valstybės lygio ekstremaliąją situaciją žemdirbiams atsirado viltis sulaukti paramos. Tačiau centrinė valdžia vis dar svarsto apie pagalbą, o vietinė pasiūlė paramą, kuri sukėlė ūkininkų pasipiktinimą.

(Plačiau...)

„Maisto bankui“ žmonės aukojo daugiau (0)

„Maisto banko“ akcijos organizatoriai skelbia džiugią naujieną: per dvi dienas visoje šalyje nepasiturintiems gyventojams paaukota maisto už 421 tūkst. eurų. Tai didžiausia „Maisto banko“ akcijoje paaukoto maisto vertė.

(Plačiau...)

Savivaldybė smuko žemyn (16)

Lietuvos laisvosios rinkos institutas paskelbė savivaldybių reitingą. Deja, Jurbarko r. savivaldybė pagal atliktą įvertinimą smuko žemyn – iš 39 vietos atsidūrė tarp užimančiųjų 44–46 vietą. Lygiai kaip Jurbarkas, įvertintos Kelmės ir Šalčininkų r. savivaldybės. 

(Plačiau...)

Konstitucijos dieną – sveikinimai mokytojui Jonui Laurinaičiui (0)

Spalio 25-oji – ypatinga diena. Šiandien Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Konstitucijos egzamino nugalėtojus. Tarp jų – ir jurbarkietį, Antano Giedraičio–Giedriaus gimnazijos istorijos  mokytoją Joną Laurinaitį.

(Plačiau...)

Smalininkų seniūnija lieka konservatorių rankose (6)

Nerašytus įstatymus dažnai aplenkia partiniai susitarimai. Spalio 25 d. paaiškėjo, kad Smalininkų seniūnija lieka konservatorių įtakoje, mat konkursą seniūno pareigoms užimti laimėjo vienas aktyvesnių Tėvynės sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų partijos Jurbarko skyriaus narių Ramūnas Alminas. 

(Plačiau...)

Planai perkelti mokyklą perša graudžias mintis (5)

Mokyklą iš pilies į seniūnijos pastatą, o seniūniją – į pilį. Tai sukėlė nerimą raudoniškių bendruomenei, kuri apie tokius valdžios svarstymus sužinojo atsitiktinai. Aplink pilį ir pilyje sukasi beveik visas Raudonės gyvenimas, žmonės stebisi, kad tokios diskusijos pradėtos be jų. Valdžia savo ruožtu gyventojus ramina – niekas nebus sprendžiama be jų, tačiau būtina ieškoti išeities iš dabartinės padėties.

(Plačiau...)

Ministras priminė socialinę atsakomybę (0)

Spalio 13 d. rajone apsilankęs socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis pristatė ministerijos prioritetus ir išklausė socialinius darbuotojus. Išgirsti, kas ką veikia, išgirdo, bet ar po pokalbio pajudės svarbiausios problemos – lieka didelis klaustukas.

(Plačiau...)

Viešvilės ugniagesiai – pasitikėjimą kelianti komanda (0)

Viešvilės savanorių ugniagesių rinktinė – vienintelė rajone. Tik šiemet susibūrusiems savanoriams jau teko gesinti gaisrų savo miestelyje, o kad jų būtų išvengta, viešviliečiai įsijungė į akciją „Kūrenkime saugiai“ – savanoriai lanko gyventojus ir pataria jiems, kaip pasirengti saugiam kūrenimo sezonui. 

(Plačiau...)

Neįgalių vaikų tėvai pasigenda valdžios žingsnių (6)

Prabėgo daugiau nei metai, kai rajono valdžia ir politikai buvo pakviesti į akciją „Mes esame“. 2016-ųjų rugsėjo 14 d. negalią turintys žmonės norėjo sveikiesiems ir už neįgaliųjų gyvenimo kokybę atsakingai rajono valdžiai parodyti, su kokiomis problemomis susiduria kasdien. Politikai išklausė ir žadėjo permainas. Deja, kol kas problemų sprendimo nematyti.

(Plačiau...)

Į šventę pakvietė senjorus (0)

Spalio 1-oji – Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena. Jos išvakarėse Jurbarko kultūros centre surengta šventė, į kurią visus pensinio amžiaus sulaukusiuosius kvietė pagyvenusių žmonių klubas „Feniksas“. Pažiūrėti ir paklausyti koncerto, pasivaišinti ir pabendrauti – tokia buvo senjorų dieną praskaidrinusi ir praturtinusi šventės programa. 

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook