Balsavimas

Ar pritariate mokytojų reikalavimams ir streikams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Numerio tema

Numerio tema

Centrinė miesto gatvė paskendo piktžolėse (6)

Gyventojai tampa nepakantūs netvarkai. Redakcijoje netyla skambučiai apie netvarką, o artėjant miesto šventei kai kurie jurbarkiečiai taikosi patys ateiti su kauptukais į miesto centrą – ką tik sutvarkytame kvartale akis bado kelius siekiančios piktžolės ir nešienauta veja.

(Plačiau...)

Parduoti butų savivaldybei gyventojai neskuba (0)

Jurbarko r. savivaldybės administracija plečia socialinių būstų fondą – panaudodama Europos Sąjungos struktūrinių fondų pinigus perka būstus mieste, o už lėšas, gautas pardavus savivaldybės būstus ir pagalbinio ūkio paskirties pastatus – butus seniūnijose. Iš viso planuojama įsigyti 21 įvairaus dydžio butą.

(Plačiau...)

Viešvilės lurdas – susitelkimo ir meilės ženklas (0)

Praėjusį sekmadienį gausus būrys maldininkų ir svečių Viešvilėje šventė šio miestelio bažnyčios titulinius Kristaus Atsimainymo atlaidus ir dalyvavo ką tik pastatytos lurdo grotos pašventinimo iškilmėse. 

(Plačiau...)

Konkurso rezultatai visuomenės nenustebino (21)

Rugpjūčio 8 d. vykusį konkursą UAB „Jurbarko vandenys“ direktoriaus pareigoms užimti laimėjo Darius Dragūnavičius. Komisija, kuriai vadovavo savivaldybės administracijos direktorė Vida Rekešienė, jam skyrė 46 balus, antrasis pretendentas surinko 40 balų.

(Plačiau...)

Naujam ligoninės stogui skubiai reikia remonto (8)

Nors Jurbarko ligoninės stogas uždengtas naujai, bėdų kelia bene tiek pat kaip ir iki renovacijos. Problemą mato ir savivaldybės valdininkai, ir stogą dengusios UAB „Medlera“ atsakingi darbuotojai, tačiau sprendimo kaip nėra – taip nėra. Kol vieni ir kiti braižo atsakomybės ribas, ant stogo niekas nesikeičia – pūpso vandens pilnos pūslės.

(Plačiau...)

Vaistinė lauks patalpų nuomos sąlygų (0)

Dešimtmetį Jurbarko r. pirminės sveikatos priežiūros centre įsikūrusi BENU vaistinė patalpų nuomos sutartį bandė pratęsti per teismus. Tačiau Kauno apygardos teismas pirmos instancijos teismo sprendimo nekeitė, o vaistinei belieka laukti, kol savivaldybė paskelbs naują patalpų nuomos konkursą ir tikėtis sėkmės. 

(Plačiau...)

Įtarimų gyventojams kelia atliekų rūšiavimas (0)

Redakciją nuolat pasiekia signalai dėl netinkamo atliekų rūšiavimo. Surūšiuotas atliekas jų tvarkytojai – UAB „Jurbarko komunalininkas“ suverčia į tą pačią mašiną. Gal atliekų rūšiuoti nė neverta?

(Plačiau...)

Istorinė Seimo „Audi“ atkeliavo į Jurbarką (0)

Seimo automobilių aukcione įsigyta 1994 m. juoda „Audi“ šeštadienį atvežta į Jurbarką. Naujoji jos savininkė Rasa džiaugiasi istoriniu automobiliu ir viliasi, kad visuomenei jis bus įdomus. 

(Plačiau...)

Vizitas: ministras atvažiavo išgirsti ir spręsti (5)

Liepos 27 d. Jurbarke visą dieną praleido Lietuvos Respublikos ūkio ministras Virginijus Sinkevičius su patarėju Egidijumi Jurgelioniu. Svečiui buvo parengta intensyvi programa, tačiau ministras nesulaukė tiek dėmesio, o ir kritikos, kiek prieš kurį laiką Jurbarke viešėjęs sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga.

(Plačiau...)

Kontrolieriui – Valstybės kontrolės patikra (6)

Jurbarko r. savivaldybės tarybos birželio posėdyje nebuvo patvirtinta savivaldybės audito ir kontrolės tarnybos 2017 m. veiklos ataskaita, o kontrolierius Saulius Jakštys sulaukė nemenkos politikų kritikos. Dar daugiau – kontrolieriui ramiai atostogaujant į Valstybės kontrolę su prašymu atlikti Jurbarko r. savivaldybės išorinę priežiūrą ir įvertinti kontrolieriaus darbą kreipėsi tarybos narys Daivaras Rybakovas.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook