Balsavimas

Ar miesto gatvės žiemą prižiūrimos tinkamai?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Numerio tema

Numerio tema

Rūpesčiai ministrei išsakyti bėgte (0)

Vakar lankydama mažąsias kultūros sostines Raudonvarį, Vilkyškius ir Priekulę, į Jurbarko rajoną užsuko Lietuvos Respublikos kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonnson. Ministrės darbotvarkėje buvo numatyta aplankyti Veliuoną ir Panemunės pilį.

(Plačiau...)

Ūkininkai dairosi į dangų ir pasaulines biržas (0)

Ant vasaros slenksčio stojus rugpjūčiui rankoves pasiraitoja ūkininkai – į laukus rieda kombainai, elevatorių link suka pirmojo derliaus pilni traktoriai ir sunkvežimiai. Javapjūtė vainikuoja visų metų darbą – tada paaiškėja, ar sotus bus ūkininko stalas, ar liks vien problemos.

(Plačiau...)

Daugiabučių renovacija pagreičio neįgauna (0)

Aplinkos ministerijos dar pernai paskelbtas III daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) etapas niekaip neįsisiūbuoja – renovuoti savo namų neskuba gyventojai visoje Lietuvoje, o Jurbarke renovaciją stabdė dar ir problemos dėl investicinių planų rengėjo kvalifikacijos ir parengtų planų kokybės. Tačiau ir VšĮ Būsto energijos taupymo agentūrai (BETA) patvirtinus investicinius planus paaiškėjo, kad gyventojai namų renovuoti nesiveržia.

(Plačiau...)

Girdžių seniūnija ėmėsi naikinti Sosnovskio barščius (2)

Šią savaitę Girdžiuose buvo naikinami žmonėms itin pavojingi Sosnovskio barščiai. Seniūnijoje yra maždaug keturi su puse hektaro šiais invaziniais augalais užkrėstų plotų. Šiemet sutvarkyta arčiausiai miestelio esanti teritorija, kitais metais bus imtasi maždaug pusketvirto hektaro prie Miliušių kaimo.

(Plačiau...)

Ministras ūkininkams gerų žinių neatvežė (0)

Praėjusį penktadienį į Jurbarką atvykęs žemės ūkio ministras  Bronius Markauskas rajono ūkininkams atvežė didesnes išlaidas žadančių naujienų. Svečias pristatė numatomus mokesčių pakeitimus ir  didėsiančius ūkininkų įsipareigojimus.

(Plačiau...)

Verslininkai vėl kyla į kovą prieš smarvę (23)

Neapsikentusi bene nuolatinių miestą ir jo apylinkes varginančių smarvės pliūpsnių Jurbarko r. verslininkų organizacija ketina vėl imtis žygių, kad būtų atliktas nepriklausomas galimos taršos tyrimas ir atsakyta į klausimą, kuo kvėpuoja jurbarkiečiai.

(Plačiau...)

Šimtukų derlius šiemet kur kas gausesnis (nuotraukos) (0)

Ši savaitė abiturientams – ypatinga: paaiškėjo paskutiniai brandos egzaminų rezultatai, rankose – išsvajotas brandos atestatas, sušoktas paskutinis mokyklinis valsas. Šiemet abiturientai egzaminus laikė sėkmingiau nei pernai: į geriausių balų kraitę 11 šimtukų ir du 99 balų įvertinimus sudėjo aštuoni Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos moksleiviai.

(Plačiau...)

Savivaldybėje pasveikinti geriausi abiturientai (1)

Šiandien Jurbarko r. savivaldybėje meras Skirmantas Mockevičius susitiko su geriausiai brandos egzaminus išlaikiusiais abiturientais, jų mokytojais ir tėveliais. 

(Plačiau...)

Seniūnaičiams žadama daugiau įtakos ir pinigų (0)

Liepos 7 d. į susirinkimą pirmą kartą buvo sukviesti Jurbarko rajono seniūnaičiai. Darbotvarkėje – du svarbūs klausimai: seniūnaičių pareigų skirstant lėšas projektams aptarimas ir kvietimas diskusijai apie seniūnaičių patiriamų išlaidų kompensavimą.

(Plačiau...)

Registracija į darželį politikams paliko abejonių (0)

Nuo pirmadienio „Nykštuko“ vaikų lopšelyje-darželyje prasidėjo „vasaros sezono“ darbas – pagal rajono tarybos sprendimą čia veikia keturios ikimokyklinio ugdymo grupės, priimančios vaikus iš viso rajono. Deja, šią sritį kuruojantiems savivaldybės administracijos valdininkams nepavyko įtikinti politikų, kad eilė į vasarą dirbantį darželį sudaryta skaidriai – birželio 29 d. vykusiame tarybos posėdyje abejonių vis tiek liko.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook