Balsavimas

Ar pritariate valdininkų išvykai į mokymus Ispanijoje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Numerio tema

Numerio tema

Lankėsi sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga (vaizdo įrašas) (0)

Antradienį rajone lankėsi sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga.  Per pietus atvykęs ministras susitiko su vietos politikais ir medicinos bendruomene Jurbarko ligoninėje.

(Plačiau...)

Gamtos fotografija kaip ir gamta – be skubėjimo ir šurmulio (0)

„Šviesos“ fotokonkurso mėnesio gražiausia, be kitų, išrinkta ir Andrius Čeponio nuotrauka „Plientrakio miškas“. Andrius – miškininkas. Ir didelis gamtos žinovas bei fotografas, turintis kantrybės svajonių kadro laukti net metų metus.

(Plačiau...)

Apie darbą, tarnavimą ir kas po mūsų liks Lietuvai (0)

Švęsdami savo Valstybės šventę turime progos pamąstyti: kas man yra manoji Lietuva? Ir kas aš jai esu? Nedažnai turbūt užduodame sau tokius klausimus. Neturime laiko. Dirbame. Vieni – iš pašaukimo, kiti – dėl naudos ar kad sudurtų galą su galu, treti – išdūmę ten, kur pieno upės... Yra dar tie, kuriuos rodo per televizorių, kurie žada Lietuvai vis šviesesnį rytojų arba jau jį demonstruoja. Mūsų krašto šviesuolis Justinas Stonys mano, kad svarbiausi valstybei yra tie pirmieji, jie tarnauja Lietuvai ir varo ją į priekį. 

(Plačiau...)

Departamentas nurodė naikinti konkurso rezultatus (15)

Valstybės tarnybos departamentas  dėl esminių  procedūrų pažeidimų Jurbarko r. savivaldybės administracijai nurodė panaikinti  konkurso į savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojo pareigas rezultatus.

(Plačiau...)

Girdžių mokyklos pastatas žadinamas naujam gyvenimui (0)

Birželio 18 d. surengta oficiali Girdžių bibliotekos atidarymo šventė „Bibliotekos durys atviros visiems“. Drauge įkurtuvėmis Jurbarko Naujamiesčio pagrindinės mokyklos Girdžių skyriaus pirmajame aukšte džiaugėsi ir Girdžių seniūnijos darbuotojai.

(Plačiau...)

Atostogų dovanos – iš biudžeto ir privačių iniciatyvų (0)

Mokinių atostogos įsibėgėja. Daugeliui pradinukų įdomus startas į vasarą buvo iškart po mokslo metų užbaigimo mokyklose organizuotos stovyklos. Savivaldybė informuoja, kad šią vasarą rajono moksleiviai dalyvaus daugiau nei 20 stovyklų, finansuojamų Jurbarko rajono savivaldybės ir ES fondų lėšomis. Bet tai dar ne viskas – įspūdingas atostogas gali padovanoti ir entuziazmas bei privati iniciatyva. 

(Plačiau...)

Kelionė skaudžios atminties takais (0)

Gedulo ir vilties dienos išvakarėse į prasmingą kelionę pakvietė Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos (LPKTS) Jurbarko skyrius. Minint 77-ąsias trėmimų pradžios metines Lybiškių geležinkelio stotyje prisimintos partizaninės kovos ir pakviesta susimąstyti apie tautos likimą.

(Plačiau...)

Merą ir komisiją į ginčą įvėlė bibliotekos direktorė (17)

Gegužės 24 d. Vyriausioji tarnybinės etikos komisija informavo savivaldybės merą Skirmantą Mockevičių, kad sprendimai, susiję su Jurbarko viešosios bibliotekos direktore tapusios Rasidos Kalinauskienės priėmimu į šias pareigas, turėtų būti panaikinti. Tačiau rajono vadovas to daryti nesiruošia ir nedelsdamas komisijai atsakė, kad darbo sutarties negalima nutraukti vadovaujantis nuomone, rekomendacijomis ar siūlymais.

(Plačiau...)

Gyventojų padėkos paskendo priekaištų lavinoje (4)

Prie pabaigos artėja darbai Dariaus ir Girėno, P. Cvirkos, K. Donelaičio ir Vytauto Didžiojo gatvėmis apribotame miesto kvartale. Trečiadienį aptarti baigiamo projekto gyventojus pakvietė savivaldybės atstovai ir darbų rangovai – UAB „Jurmelsta“. 

(Plačiau...)

Savivaldybė kratosi pastatų vaiduoklių (2)

Buvę gražūs, erdvūs ir labai reikalingi pastatai virto neslopstančiu galvos skausmu jų šeimininkams. Gegužės 30 d. posėdžiavusi savivaldybės taryba rado sprendimą, kaip atsikratyti tik rūpesčius keliančių statinių – juos parduos.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook