Balsavimas

Ar pritartumėte, kad Dainių pelkėje būtų kasamos durpės?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Numerio tema

Numerio tema

Stogo remontas direktoriui vos neuždirbo nuobaudos (0)

Sporto komplekso stogas – tikra nelaimė Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos vadovams. Trejus metus karstęsi stogais, dėl drėgmę praleidžiančio švieslangio rašę raštus sporto kompleksą stačiusios įmonės vadovams, reikalavę, kad darbuotojai sugautų kiekvieną ant sporto salės grindų krintantį lašą, šią vasarą gimnazijos vadovai vos nebuvo nubausti už tai, ką turėjo padaryti, bet nepadarė savivaldybė.

(Plačiau...)

Medžiotojai užsitraukė kiaulių augintojų rūstybę (0)

Rugpjūčio 20 d. Žemės ūkio ministerijai ir Valstybinei maisto ir veterinarijos tarnybai paskelbus privalomą kiaulių registravimą, afrikiniam kiaulių marui ruoštis sukrusta ir Jurbarke. Kol seniūnai ir veterinarijos gydytojai klampoja į pamiškių vienkiemius ieškoti kiaulių, valdžia dėlioja planus, kur ir kaip užkas kiaulių ir šernų gaišenas.

(Plačiau...)

Iššūkis medžiotojams: sustabdyti šernų trichineliozę (0)

Net ir gresiant afrikiniam kiaulių marui didžiausia Jurbarko valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos specialistų galvos skausmo priežastis – išplitusi šernų trichineliozė. Pasikvietę medžiotojus veterinarai svarstė, ką daryti, kad užkrečiama ir žmonėms labai pavojinga liga neplistų.

(Plačiau...)

Karolis Mileris – ugniagesių dešimtuke (0)

Geriausių šalies ugniagesių dešimtuke šiemet įrašyta ir jurbarkiečio Karolio Milerio pavardė. Vidaus tarnybos jaunesnysis puskarininkis tradiciniame Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūno konkurse užėmė septintą vietą.

(Plačiau...)

Rugsėjo 1-osios šurmulyje pritrūko pirmokų pasų (6)

Rugsėjo 1-oji mokyklose sukelia daug šurmulio, todėl ne visada užtenka dėmesio svarbiausiems šios šventės dalyviams – vaikams. Įvykį Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinėje mokykloje galima būtų vadinti visiškai nevertu dėmesio, tačiau jo liudininkais tapusiems tėvams pedagogų nedėmesingumas paliko širdį slegiančių nuosėdų.

(Plačiau...)

Seredžiaus bendruomenėms atsivers naujos galimybės (0)

Net pačios paprasčiausios paslaugos toli nuo miesto gyvenantiems žmonėms dažniausiai būna nepasiekiamos – kaimuose trūksta kirpėjų, batsiuvių, nėra ikimokyklinio ugdymo įstaigų, sporto salių, vis dar nešildomose patalpose priversti dirbti kultūros darbuotojai. Išplėsti modernią švietimo, kultūros ir sporto paslaugų, skirtų įvairaus amžiaus gyventojams, infrastruktūrą Seredžiaus krašte padės Jurbarko rajono savivaldybės administracijos įgyvendinamas projektas.

(Plačiau...)

Mokyklų remontui pinigų rajono biudžete nėra (3)

Mažiau nei po savaitės mokyklose nuskambės rugsėjo pirmosios skambutis. Praėjo tie laikai, kai kiekvieną rudenį vaikai susirinkdavo į dažais kvepiančias klases. Dabar mokyklų remontui rajono biudžete pinigų nelieka, o jei jų atsiranda iš kitų šaltinių – remontas ir mokyklų vadovams, ir savivaldybės darbuotojams tampa nebe džiaugsmu, o tikrų tikriausiu galvos skausmu.

(Plačiau...)

Bažnyčiai suteiktas Kristijono Donelaičio vardas (3)

Sekmadienį Jurbarko evangelikų liuteronų parapijos tikintieji ir didžiulis būrys svečių tapo istorinio įvykio liudytojais: dvidešimt metų statytą bažnyčią pašventino ir Kristijono Donelaičio vardą jai suteikė evangelikų liuteronų vyskupas Mindaugas Sabutis.

(Plačiau...)

Pirmasis šalies vadovės pasveikinimas – Jurbarko jaunimui (0)

Aštuonioliktą vasarą kartu stovyklauja Jurbarko ir Belgijos miesto Lakdalio jaunimas. Penktadienį stovyklautojai sugrįžo iš pajūrio švęsti miesto šventės. Vinco Grybo memorialinio muziejaus kiemelyje įsikūrusį jaunimą į Jurbarką atvykusi Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino pirmiausia.

(Plačiau...)

„Ant vandens“ – skambantis Europos tautų margumynas (1)

Tarptautinis folkloro festivalis „Ant vandens“, jau penktą kartą rengiamas Jurbarko kultūros centro, šiemet įsiliejo į miesto jubiliejaus šventę ir nuspalvino ją unikaliu Europos tautų kultūrų margumynu.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook