Balsavimas

Ar pasitikite savivaldybės konkursais įvairioms pareigybėms užimti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Numerio tema

Numerio tema

Neįgalių vaikų tėvai pasigenda valdžios žingsnių (6)

Prabėgo daugiau nei metai, kai rajono valdžia ir politikai buvo pakviesti į akciją „Mes esame“. 2016-ųjų rugsėjo 14 d. negalią turintys žmonės norėjo sveikiesiems ir už neįgaliųjų gyvenimo kokybę atsakingai rajono valdžiai parodyti, su kokiomis problemomis susiduria kasdien. Politikai išklausė ir žadėjo permainas. Deja, kol kas problemų sprendimo nematyti.

(Plačiau...)

Į šventę pakvietė senjorus (0)

Spalio 1-oji – Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena. Jos išvakarėse Jurbarko kultūros centre surengta šventė, į kurią visus pensinio amžiaus sulaukusiuosius kvietė pagyvenusių žmonių klubas „Feniksas“. Pažiūrėti ir paklausyti koncerto, pasivaišinti ir pabendrauti – tokia buvo senjorų dieną praskaidrinusi ir praturtinusi šventės programa. 

(Plačiau...)

Mokytojams su švente – padėkos, gėlės ir dovanos (0)

Tarptautinė mokytojų diena – tai šventė, kai dėmesys, gražiausi žodžiai, gėlės ir dovanos skiriamos žmonėms, kurie į jaunų protus sudeda savo išmintį, į širdis – meilę, padeda surasti tiesą ir gyvenimo kelią. Ketvirtadienį pedagogai buvo pasveikinti mokyklose, o po pamokų susirinkusius į šventę Jurbarke juos apdovanojo ir rajono, ir šalies valdžios atstovai.

(Plačiau...)

Autobusiukas neįgaliesiems uždavė daug klausimų (0)

Niekas neabejoja, kad neįgaliųjų poreikiams tenkinti būtina transporto priemonė, tačiau Jurbarko r. neįgaliųjų draugija, vienijanti per 500 narių, jos neturi iki šiol. Kad pagaliau draugijai autobusiukas būtų skirtas, rūpinasi net dvi neįgaliųjų organizacijos, Neįgaliųjų reikalų departamentas, Jurbarko r. savivaldybė ir net Seimo narys.

(Plačiau...)

Minti pedalus – smagu ir sveika! (0)

Saulėtas šeštadienis nudžiugino jurbarkiečius ir šventės „Riedėk Jurbarke“ organizatorius – Dvaro parke susirinko gražus būrys dviratininkų, o visą dieną vyko įvairūs renginiai, įtraukę ne tik dviračiais, bet ir triratukais, paspirtukais, riedžiais, riedlentėmis ar net vienračiais važinėjančiuosius.

(Plačiau...)

Direktorės pavaduotojas liko be pareigų (0)

Rugsėjo 28 d. tarybos posėdyje balsuojančiųjų „prieš“ savivaldybės administracijos direktorės pavaduotojo  Viktoro Ganusausko atleidimą iš pareigų nebuvo. Viešai buvo pakartota ir jo prašyme nurodyta priežastis – iš darbo atleisti savo noru.

(Plačiau...)

Turizmo dieną – dovanų lietus (0)

Minėti Pasaulinę turizmo dieną nutarta 1979 m. Tarptautinės turizmo organizacijos Generalinėje asamblėjoje. Rugsėjo 27-ąją ši diena pažymima įvairiais renginiais, ekskursijomis, akcijomis. Jurbarke šią dieną buvo apdovanoti su turizmu susijusių akcijų nugalėtojai. Atsiimti prizų buvo pakviesti renginio „Riedėk Jurbarke“ ir foto konkurso „Jurbarko rajonas pro objektyvą“ nugalėtojai.

(Plačiau...)

Istoriją „saugo“ dilgėlės ir nepravažiuojami keliai (1)

Praėjusią savaitę Lietuvoje 22 kartą vyko Europos paveldo dienų renginiai. Penktą kartą ši proga paminėta ir Jurbarke. Visi susidomėjusieji krašto istorija šįkart buvo pakviesti apžiūrėti piliakalnių ir piliaviečių. Deja, daug kur istorijos paminklus ir valdžios rūpestį jais praaugo dilgėlės.

(Plačiau...)

Nustatytos ribos palengvins sklypų formavimo darbus (0)

Rugpjūčio pabaigoje Lietuvos Respublikos vyriausybė nutarimu nustatė Jurbarko r. savivaldybės gyvenamąsias vietoves ir jų teritorijų ribas, suteikė bei pakeitė kai kurių gyvenamųjų vietovių pavadinimus, o kai kurias panaikino. Šiuo nutarimu užbaigtas dar 2008 m. pradėtas darbas.

(Plačiau...)

Pagerbti Panemunių regioninio parko darbuotojai (0)

Už ilgametį ir nepriekaištingą darbą Panemunių regioninio parko vyriausieji specialistai  Vaida Mozūraitienė ir Raimundas Giedraitis buvo apdovanoti  III laipsnio Nusipelniusio aplinkosaugininko ženklais.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook