Balsavimas

Ar patiko miesto šventė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Numerio tema

Numerio tema

Plastikos chirurgas: operacija dėl mados laimės nesuteiks (0)

Jurbarkietis Tomas Budrius mediciną rinkosi įkvėptas mamos, irgi medikės. Studijuodamas linko į chirurgiją, o plastinė ir rekonstrukcinė chirurgija atsirado tarsi laimingo atsitiktinumo dėka. Tačiau ne – Tomui reikėjo dvigubai daugiau mokytis ir praktikuotis, kad šiandien galėtų dirbti vienoje garsiausių plastinės ir estetinės chirurgijos klinikų.

Susisiekti su kraštiečiu nebuvo sudėtinga, bet rasti laiko pokalbiui – ne taip ir paprasta: Tomo darbotvarkė – labai įtempta, o laisvalaikis skirtas pirmus metukus bebaigiančiam sūnui.

(Plačiau...)

Seniūnijos verčia naujųjų metų kalendorių (4)

Nauji metai – nauji darbai, džiaugsmai ir rūpesčiai. Skirsnemunės, Juodaičių, Seredžiaus ir Viešvilės seniūnų klausėme, kas liko įrašyta senųjų metų kalendoriaus lapeliuose ir kuo bus pripildytos šių metų dienos. Seniūnai pasakojo apie jau pradėtus ir planuojamus darbus, dalijosi svajonėmis ir viltimis, kad Lietuvos šimtmečio metai ir seniūnijose nepraeis pro šalį.

(Plačiau...)

Mažuose miesteliuose tarpsta gerumas ir atjauta (0)

Prieš didžiąsias metų šventes bene kiekviename kaime, miestelyje, seniūnijoje aktyvūs ir atjautūs žmonės kuria kalėdinį stebuklą. Prisimenami vieniši senoliai, dovanomis apipilami nepasiturinčių šeimų vaikai. Ne išimtis ir veliuoniškiai, pasidaliję tuo, ką turi. 

(Plačiau...)

Senas atvirukas – nostalgiškas šventės ženklas (0)

Kalėdinis atvirukas nebėra labai populiarus. Nors jų pasirinkimas didžiulis, dažniausiai renkamės tai, kas paprasčiau – paspaudei mygtuką ir pasveikinai iškart visus. Todėl Girdžių bibliotekoje eksponuojami kalėdiniai atvirukai iš vargonininkės Irenos Jasiulytės asmeninio archyvo – jau tikra istorija, įdomi ir šiek tiek nostalgiška. 

(Plačiau...)

Kultūrininkai nebenori dirbti staliais ir valytojais (0)

Lapkritį Jurbarko r. savivaldybės tarybos posėdyje buvo svarstomas kultūros centrų darbuotojų skaičiaus padidinimo klausimas. Septintus savarankiško darbo metus baigiantys Eržvilko ir Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centrai nusprendė, kad laikas prašyti etatų ūkio darbininkams, o Jurbarko kultūros centras pabandė gauti pinigų meno vadovams, tačiau politikai dosnumu nepasižymėjo. 

(Plačiau...)

Taryba pritarė konservatorių kandidatui (19)

Šiandien rajono tarybos posėdyje pritarta konservatorių siūlytai ir mero teiktai savivaldybės administracijos direktorės pavaduotojo kandidatūrai. Juo tapo Girdžių seniūnas Darius Juodaitis.

(Plačiau...)

Politikai balsavo dėl nepasitikėjimo vicemeru (15)

Visą gruodį tvyrojusi politinė įtampa sklaidėsi tik šį ketvirtadienį paskelbus balsavimo rezultatus dėl mero pavaduotojo Sauliaus Lapėno likimo. Tarybos posėdyje politikai turėjo apsispręsti, ar dar nori vicemerą matyti šiame poste, ar vis dėlto juo nebepasitiki. 

(Plačiau...)

Dvidešimtieji LIONS metai paženklinti dosnumu (0)

Šiemet tarptautinis LIONS judėjimas mini 100-metį, o Jurbarko LIONS klubas švenčia 20-mečio jubiliejų. Prasmingi skaičiai tik dar labiau nuteikia dosnumui – gruodžio 2 d. tradiciniame labdaros vakare aukojančiųjų netrūko, o kitą dieną pas nepasiturinčias rajono šeimas išvykęs Kalėdinis karavanas buvo gausus ir šventiškas.

(Plačiau...)

Samariečių lėkštėje – šiltas maistas ir geras žodis (0)

Gruodžio 4-osios pietūs Lietuvos samariečių Jurbarko krašto bendrijos labdaros valgykloje buvo neįprasti – ankštoje patalpoje vos tilpo net tik nuolatiniai lankytojai, bet ir gausus būrys svečių ir sveikintojų. Minėtas valgyklos 20-metis, ir šventinius pietus jurbarkiškiams dovanojo samariečių draugai iš Norvegijos.

(Plačiau...)

Įstatymų įkaitais tapę žmonės prašytojais būti nenori (0)

Lapkritį Jurbarko r. savivaldybės tarybai pateiktas svarstyti sprendimo projektas dėl žemės mokesčio lengvatų netikėtai atskleidė kai kurių tarybos narių požiūrį į gyventojus, kuriems jie ir turėtų atstovauti. Neapsikentę kylančių mokesčių ir į politikus pagalbos kreipęsi jurbarkiečiai pasijuto prašytojais, norinčiais pasipelnyti sukčiais ir biudžeto tuštintojais.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook