Balsavimas

Ar tinkamai prižiūrimos gatvės Jurbarke?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Numerio tema

Numerio tema

Seniūnai: apie kasdienius apsitvarkymus ir ateities planus (0)

Šimkaičiai

„Šventės vyksta – ko daugiau reikia!“ – į klausimą, kaip seniūnija pradeda naują savaitę, sakė Šimkaičių seniūnė Elena Šileikienė. Mintyje ji turėjo ne tik tradicines seniūnijos šventes – Jonines Šimkaičiuose ir Atsimainymo atlaidus Vadžgiryje, bet ir Jurbarko krašto šventę, ketvirtadienį prasidėsiančią Šimkaičių girioje, prie generolo Jono Žemaičio vadavietės-bunkerio.

(Plačiau...)

Jurbarkiečių pavardės XX amžiaus ketvirtajame dešimtmetyje (0)

Prof. hab. mokslų daktaro Arnoldo Piročkino specialiai „Šviesai“ parašytame straipsnyje nagrinėjamos praėjusio amžiaus ketvirtojo dešimtmečio Jurbarko krašto gyventojų pavardės. Tuo laiku mūsų krašto žmonės gyveno daug sėslesnį gyvenimą. Dauguma pavardžių išlikusios ir dabar, todėl skaitytojai straipsnyje suras savo, giminaičių ar pažįstamų pavardes.

(Plačiau...)

Kontrolės ir audito tarnybos bėdų šaknys – gilios (9)

Liepos 28 d. „Šviesa“ rašė apie Jurbarko r. savivaldybės kontrolieriaus Sauliaus Jakščio darbu nepatenkinto tarybos nario Daivaro Rybakovo kreipimąsį į Valstybės kontrolę įvertinti šio specialisto darbą. Praėjusią savaitę gautas ir rajono tarybos nariams išplatintas atsakymas paskatino atidžiau pažvelgti į savivaldybės kontrolės ir audito tarnybos darbą – paaiškėjo daug įdomių dalykų.

(Plačiau...)

Centrinė miesto gatvė paskendo piktžolėse (6)

Gyventojai tampa nepakantūs netvarkai. Redakcijoje netyla skambučiai apie netvarką, o artėjant miesto šventei kai kurie jurbarkiečiai taikosi patys ateiti su kauptukais į miesto centrą – ką tik sutvarkytame kvartale akis bado kelius siekiančios piktžolės ir nešienauta veja.

(Plačiau...)

Parduoti butų savivaldybei gyventojai neskuba (0)

Jurbarko r. savivaldybės administracija plečia socialinių būstų fondą – panaudodama Europos Sąjungos struktūrinių fondų pinigus perka būstus mieste, o už lėšas, gautas pardavus savivaldybės būstus ir pagalbinio ūkio paskirties pastatus – butus seniūnijose. Iš viso planuojama įsigyti 21 įvairaus dydžio butą.

(Plačiau...)

Viešvilės lurdas – susitelkimo ir meilės ženklas (0)

Praėjusį sekmadienį gausus būrys maldininkų ir svečių Viešvilėje šventė šio miestelio bažnyčios titulinius Kristaus Atsimainymo atlaidus ir dalyvavo ką tik pastatytos lurdo grotos pašventinimo iškilmėse. 

(Plačiau...)

Konkurso rezultatai visuomenės nenustebino (21)

Rugpjūčio 8 d. vykusį konkursą UAB „Jurbarko vandenys“ direktoriaus pareigoms užimti laimėjo Darius Dragūnavičius. Komisija, kuriai vadovavo savivaldybės administracijos direktorė Vida Rekešienė, jam skyrė 46 balus, antrasis pretendentas surinko 40 balų.

(Plačiau...)

Naujam ligoninės stogui skubiai reikia remonto (8)

Nors Jurbarko ligoninės stogas uždengtas naujai, bėdų kelia bene tiek pat kaip ir iki renovacijos. Problemą mato ir savivaldybės valdininkai, ir stogą dengusios UAB „Medlera“ atsakingi darbuotojai, tačiau sprendimo kaip nėra – taip nėra. Kol vieni ir kiti braižo atsakomybės ribas, ant stogo niekas nesikeičia – pūpso vandens pilnos pūslės.

(Plačiau...)

Vaistinė lauks patalpų nuomos sąlygų (0)

Dešimtmetį Jurbarko r. pirminės sveikatos priežiūros centre įsikūrusi BENU vaistinė patalpų nuomos sutartį bandė pratęsti per teismus. Tačiau Kauno apygardos teismas pirmos instancijos teismo sprendimo nekeitė, o vaistinei belieka laukti, kol savivaldybė paskelbs naują patalpų nuomos konkursą ir tikėtis sėkmės. 

(Plačiau...)

Įtarimų gyventojams kelia atliekų rūšiavimas (0)

Redakciją nuolat pasiekia signalai dėl netinkamo atliekų rūšiavimo. Surūšiuotas atliekas jų tvarkytojai – UAB „Jurbarko komunalininkas“ suverčia į tą pačią mašiną. Gal atliekų rūšiuoti nė neverta?

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook