Balsavimas

Ar Jurbarko ligoninė turėtų likti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Numerio tema

Numerio tema

Veliuonos seniūnijos bendruomenė palankiai vertino pokyčius (0)

Tęsiasi Jurbarko rajono savivaldybės tarybos, mero ir administracijos direktorės 2017 metų veiklos ataskaitų pristatymas bendruomenėms.

(Plačiau...)

Prisiminimuose atgyja vaikystė Sibiro lageriuose (0)

Prieš 30 metų Jurbarke, kaip ir visoje Lietuvoje, Sibiro tremtį ir sovietinius lagerius išgyvenę žmonės išėjo į viešumą ir susibūrė į savo organizaciją. Nors skubantis laikas retina tremtinių gretas, likusieji rūpinasi istorinės atminties išsaugojimu ir vienas kitu. Apie Jurbarko tremtinių kasdieną ir šventes kalbėjomės jų organizacijos būstinėje, Kauno g. 25, kur kiekvieną trečiadienį laukiami likimo broliai ir visi, kuriems svarbus jų išgyventas laikas. 

(Plačiau...)

Knygnešio kelias per laiką ir Lietuvą (0)

Lybiškiuose gyvenanti Vida Švedaitė kaip brangiausią turtą tebesaugo ne tik ašarą spaudžiančius prisiminimus apie senelį knygnešį Juozą Švedą, bet ir 1920 m. jam išduotą lietuvišką pasą.

(Plačiau...)

Rajono vadovų turas startavo Viešvilėje (2)

Vasarį Jurbarko r. savivaldybės taryba patvirtino tarybos ir mero Skirmanto Mockevičiaus bei savivaldybės administracijos ir jos direktorės Vidos Rekešienės veiklos ataskaitas. Pagal susiklosčiusią tradiciją kovo pradžioje savivaldybės vadovai rengia susitikimus su seniūnijų gyventojais ir pristato pernai nuveiktus darbus. Pirmasis susitikimas įvyko Viešvilėje.

(Plačiau...)

Politikų taupumą pirmiausia pajuto ligoniai (5)

Vasario 21 d. „Šviesa“ rašė apie nepataisomai sugedusį VšĮ „Jurbarko socialinės paslaugos“ autobusą „Peugeot Boxer“, kuriuo į hemodializės procedūras buvo vežami pacientai. Įstaigos direktorė Audronė Balčiūnienė skubiai kreipėsi į Jurbarko r. savivaldybės tarybą, prašydama pinigų naujai transporto priemonei. Svarstant šį klausimą tarybos posėdyje įsiplieskė ugningos diskusijos, kuriose supleškėjo didelė dalis prašomų pinigų.

(Plačiau...)

Išsikovojo: Jurbarkų aikštė turi pavadinimą (4)

Vasario 22 d. Jurbarko r. savivaldybės tarybos posėdyje be diskusijų buvo pritarta sprendimui suteikti Jurbarkų gyvenvietės centre esančiai aikštei Lietuvos 100-mečio pavadinimą. Tokio sprendimo seniūnijos gyventojams teko palaukti, nes pirmas bandymas prieš mėnesį buvo nesėkmingas.

(Plačiau...)

Į muziejų – pasklaidyti šimtamečių spaudinių (0)

Vasario 14 d. Jurbarko krašto muziejuje atidaryta parodų ciklo „Laiko ženklai spaudiniuose“ pirmoji dalis „Spaudiniai ir leidiniai 1918-1940 m.“

(Plačiau...)

Vertimų gyventojų vargams pabaigos nematyti (7)

Dešimtmečiais asfalto laukiantiems Vertimų gyventojams kantrybės dar prireiks. Nors nuo plento iki gyvenvietės vedantis žvyrkelis įtrauktas į planuojamų 2018–2020 m. asfaltuoti sąrašą, gerų žinių šiemet niekas nežada.

(Plačiau...)

Sugedęs automobilis trikdo įstaigos darbą (0)

Pirmadienis VšĮ „Jurbarko socialinės paslaugos“ prasidėjo blogai. Ne kartą „reanimuotas“ įstaigos automobilis „Peugeot Boxer“, turė- jęs į hemodializės procedūras atvežti klientus, iš garažo nepajudėjo – jo užvesti nepavyko jokiomis priemonėmis. Tą pačią dieną įstaigos direktorė Audronė Balčiūnienė kreipėsi į Jurbarko r. savivaldybės tarybą dėl leidimo įsigyti naują transporto priemonę.

(Plačiau...)

Girdžių Trispalvės – valstybingumo šimtmečiui (0)

Vakar Girdžiuose pabaigta beveik metus trukusi akcija „312 Trispalvių valstybingumo šimtmečiui“. Finišą pasiekė visos seniūnijos gatvės, o apdovanota buvo Naujoji, kurioje per valstybines šventes prie kiekvieno namo keliama valstybės vėliava. 

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook