Balsavimas

Ar miesto gatvės žiemą prižiūrimos tinkamai?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Numerio tema

Numerio tema

Veliuonoje gimė vaikų poezijos teatras (0)

Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną ant 100 Lietuvos piliakalnių skambėjo tautiška giesmė. Ant Ramybės piliakalnio ją giedojo ir veliuoniškiai. Tačiau šventė Veliuonos gyventojams prasidėjo anksčiau – kultūros centre pirmąjį spektaklį „Eglė – žalčių karalienė“ pristatė  Vaikų poezijos teatras. 

(Plačiau...)

Technologijų ir meno sintezė: Lietuvos himnas – audimo raštuose (0)

Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienos išvakarėse Jurbarko viešojoje bibliotekoje pristatyta instaliacija „Tautiška giesmė“. Tai unikalus ir pasaulyje toks vienintelis kūrinys, apjungiantis meną, mokslą ir technologijas. Projektą pristatė jo autorius Julius Žėkas. Jurbarke ji bus iki liepos 17 d. 

(Plačiau...)

Kvartalas sulauks seniai planuotos rekonstrukcijos (0)

Apie galimybę sutvarkyti miesto centre esantį daugiabučių namų kvartalą tarp P. Cvirkos, K. Donelaičio, Vytauto Didžiojo bei Dariaus ir Girėno gatvių kalbėta jau prieš dešimtmetį, tačiau Naujamiesčio gyventojams jau prieš porą metų besidžiaugiant tvarkingais kiemais centro gyventojai statybininkų vis nesulaukdavo. Liepos 31 d. ir šiame kvartale prasidės darbai.

(Plačiau...)

Prie streiko prisijungė ir Jurbarko miškininkai (2)

Penktadienį Lietuvoje įspėjamąjį streiką, reikalaudama skaidrumo ir konstruktyvių derybų dėl valstybinių miškų valdymo reformos, surengė Lietuvos miškų urėdijų profesinių sąjungų federacija (LMPF) – nuo 8 iki 10 val. šalies urėdijose buvo atliekamos tik būtiniausios funkcijos, o medienos gamyba ir pardavimas – sustabdyti.

(Plačiau...)

Pasienis: nuo naktinių gaudynių iki šienavimo (0)

Ketvirtadienį Lietuvoje minėta Pasieniečių diena, šiandien Jurbarke Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pagėgių rinktinė surengė gražią šventę, o „Šviesa“ apsilankė šiai rinktinei priklausančioje ir Jurbarko rajone veikiančioje Viešvilės užkardoje ir pasidomėjo, koks kasdienis pasieniečių gyvenimas.

(Plačiau...)

Paskutiniai Europos pinigai – pilių parkams (0)

Nenumaldomai artėja 2020 m., kai Europos Sąjunga sustabdys finansinės paramos srautą Lietuvoje vykdomiems projektams, o kol kas dalijamos paskutinės lėšos – Raudonės ir Panemunės pilių parkai pateko tarp septynių, kuriems tvarkyti Aplinkos ministerija skyrė finansavimą.

(Plačiau...)

Girdžiškis Jonas savo vardą įvertino tik užaugęs (0)

Šį savaitgalį Lietuvoje degs Joninių laužai. Deja, pačių Jonų jų vardu vadinamoje šventėje – ne tiek ir daug. Kažkada buvęs labai populiarus šis vardas dabar naujagimiams suteikiamas retokai. Tačiau Girdžiuose gyvenantis Jonas Zaronas, pas kurį pasisvečiavome prieš jo vardadienį, neturi abejonių, kad Jonines kada nors tektų švęsti be Jonų.

(Plačiau...)

Tvarko patys ir ragina visus (0)

Praėjusią savaitę atnaujinti suoliukai aikštelėje prie mažosios „Maximos“ – to nepastebėti neįmanoma. Tačiau verta pastebėti, kad tai atliko ne valdžios institucijos, bet neformali bendruomenė „Tvarkau Jurbarko kraštą“.

(Plačiau...)

Psichiatro atostogos sukėlė nemalonią sumaištį (0)

Šią savaitę Jurbarko r. psichikos sveikatos centro pacientai ir visi, kam prireikė medicininių sveikatos patikrinimo pažymų, susidūrė su problema – keletą dienų centre nebuvo nė vieno gydytojo. Tiesa, jų čia ir tėra tik du: vienas atostogauja, kitas tedirba vos 0,1 etato. 

(Plačiau...)

Moksleiviams siūlo sezoninius darbus (0)

Vasara yra tas metas, kai besimokantis jaunimas nori padirbėti – ir išbandyti save, ir užsidirbti pinigų, ir prasmingai praleisti bent dalį atostogų. Apie įsidarbinimo galimybes moksleivius ir studentus informuoja Jaunimo darbo centras, jau gegužę pradėjęs akciją „Atvirų durų dienos mokiniams“.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook