Balsavimas

Ar pritariate mokytojų reikalavimams ir streikams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Numerio tema

Numerio tema

Kaip sužinoti, kurioje teritorijoje jaunos šeimos galės įsigyti būstą ir gauti subsidiją (0)

Nuo rugsėjo mėnesio 1 d. jaunos šeimos galės pretenduoti į valstybės subsidiją pirmam būstui regione, bet pirmiausia šeimai reikės susirasti būstą, kurį norės pirkti, arba sklypą, kuriame norės statydintis namą.

(Plačiau...)

Bendruomenių žmonėms linkėjo ąžuolų stiprybės (0)

Liepos 22 d. Šilalės rajone, Laukuvoje, pagerbtos Tauragės apskrities bendruomenės ir bendruomeniški žmonės. Žemės ūkio ministerijos dovana jiems – Stelmužės ąžuolo palikuonys. Jurbarko rajone bus pasodinti net 7 stelmužiukai, nes tiek mūsų krašto atstovų pelnė projekto „Tautos šimtamečiai ąžuolai“ nominacijas. 

(Plačiau...)

Automobilių veiklos nuomos su pilnu aptarnavimu pasiūlymai įmonėms (0)

Automobilių veiklos nuoma dažnais atvejais gali tapti pačia palankiausia pasirinkimo galimybe. Šiomis paslaugomis gana dažnai nusprendžia pasinaudoti įmonės, kurioms automobiliai yra reikalingi darbo reikmėms arba darbuotojų motyvacijai. Šiuo metu automobilių veiklos nuomos su pilnu aptarnavimu pasiūlymai įmonėms yra teikiami tikrai palankiomis sąlygomis, tad pasvarstyti apie tokį pasirinkimą yra tikrai palanku. Taigi, kokie yra svarbiausi tokios galimybės privalumai, ir į ką atkreipti dėmesį, ieškant tinkamiausios automobilio veiklos nuomą teikiančios kompanijos?

(Plačiau...)

Startavo pinigų bendruomenėms dalybos (0)

Iki liepos 18 d. visose Jurbarko r. seniūnijose turėjo būti surengtos išplėstinės seniūnaičių sueigos ir priimti sprendimai dėl prioritetinių veiklų, kurioms paraiškas teikti ir finansavimą gauti galės rajone veikiančios bendruomenės, nevyriausybinės organizacijos. Antradienį tokia sueiga surengta ir Jurbarko miesto seniūnijoje. 

(Plačiau...)

Knygos pristatyme mažiausiai kalbėta... apie knygą (3)

Antradienį Jurbarko viešojoje bibliotekoje savo knygą „Kiek kartų gali atgimti tauta?“ pristatė filosofas, Vilniaus universiteto (VU) Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto profesorius Vytautas Radžvilas. Susitikti su juo susirinko apypilnė salė, o kalba pasisuko apie naujo Sąjūdžio būtinybę.

(Plačiau...)

Belvederio dvaro likimą lems aukciono plaktuko dūžis (0)

Vienas gražiausių Jurbarko rajone kultūros paveldo objektų ir viena vertingiausių Lietuvoje dvaro sodybų – Belvederio dvaras, nesulaukdamas investicijų ir restauravimo, nenumaldomai nyksta. Dabartiniams jo savininkams įklimpus į skolas bus bandoma dvarą parduoti aukcione. Nuo to, kas taps naujuoju dvaro savininku, priklausys, ar Belvederis atgis, ar liks pasmerktas lėtai mirčiai.

(Plačiau...)

Dviračiais – aplink 100-metį švenčiančią Lietuvą (0)

Liepos 6-ąją – Mindaugo karūnavimo dieną Vilniuje, S. Daukanto aikštėje, startavę 100-mečio žygio dviračiais aplink Lietuvą dalyviai penktadienio vakarą pasiekė Jurbarką. Beveik 30 Lietuvos karių asociacijos keliautojų klubo (LKA KK) organizuoto žygio dalyvių prie Nemuno tilto pasitiko būrys jurbarkiečių, pasirengusių žygeivius palydėti į nakvynės vietą Smalininkuose.

(Plačiau...)

Nerimo dėl ligoninės likimo ministras nesumažino (10)

Liepos 10 d. Jurbarke viešėjo sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga. Ir nors po vizito Jurbarko r. savivaldybė išplatino džiugų pranešimą, kad Jurbarko ligoninės uždaromų įstaigų sąraše nėra, tai, ko gero, tik gudrus viešųjų ryšių triukas – A. Veryga nė viename susitikime apie šios įstaigos likimą nepasakė nieko konkretaus, o juose dalyvavusieji greičiau suprato, kad nieko gero iš medicinos įstaigų tinklo pertvarkos jurbarkiečiams laukti nereikėtų.

(Plačiau...)

Šimtukų gausa muša visus rekordus (0)

Baigėsi brandos egzaminų sesija. Atestatai bus įteikti būriui jaunuolių, o gavusieji šimtukus bei jų mokytojai ir tėveliai vakar buvo pakviesti susitikti su Jurbarko r. savivaldybės meru Skirmantu Mockevičiumi ir švietimo skyriaus darbuotojais.

(Plačiau...)

Mikriukų išlikimo planas – tik pačios bendrovės reikalas (6)

Birželį savivaldybė ir UAB „Jurbarko mažieji autobusai“ pasirašė net dvi sutartis, kurios turėtų garantuoti ne tik paslaugą mikriukais įpratusiems važiuoti keleiviams, bet ir leisti be įtampos dirbti įmonei. Tačiau nei bendrovės administracijos, nei bene dvidešimt jos darbuotojų ramybė neaplankė. Priešingai – kartu su naujomis sutartimis užgriuvo gana rimtos finansinės bėdos.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook