Balsavimas

Ar palaikote sprendimą savavališkai įjungti apšvietimą Imsrės pėsčiųjų take?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Numerio tema

Numerio tema

Kultūros centro renovacijos ėmėsi valstybės kontrolė (5)

Pernai sulaukus žinios, kad Jurbarko kultūros centrą pasieks pastato modernizacijai skirtos lėšos, ir centro darbuotojai, ir Jurbarko r. savivaldybės administracija puoselėjo mintis apie geras permainas. Tačiau pradėta renovacija kultūros darbuotojus nuvylė – jie teigia, kad naujoji ventiliacijos sistema kol kas žada daugiau bėdos, nei naudos, o Seimo narys Ričardas Juška kreipėsi į valstybės kontrolę, kad ši išsiaiškintų, ar įgyvendinant projektą nėra grobstomos valstybės lėšos. 

(Plačiau...)

Verslininkų kasdiena vietos šventinei nuotaikai nepalieka (miesto šventės nuotraukos) (0)

Tradicinės Miesto ir verslo dienos į Jurbarką atnešė tikrą pavasarį – nuo pat ryto miestą apėmė  gaivus šurmulys. Tačiau lygybės ženklo tarp šventinės nuotakos ir verslo padėties rajone verslininkai nededa. Priešingai, kalba apie sudėtingą laiką ir sparčiai besitraukiantį verslą.

(Plačiau...)

Rajono taryba ryžosi gydymo įstaigų reorganizacijai (1)

Balandžio 27 d. posėdžiavusi rajono taryba ryžosi reorganizuoti Jurbarko r. psichikos sveikatos ir Veliuonos pirminės sveikatos priežiūros centrus, prijungiant juos prie Jurbarko r. pirminės sveikatos priežiūros centro. Sprendimo projekto jungti šias gydymo įstaigas politikai ėmėsi jau antrą kartą ir vėl sulaukė didelio Veliuonos krašto gyventojų pasipriešinimo. 

(Plačiau...)

Tradicijos tąsa: prie senkelio pasodino šimtą ąžuoliukų (0)

Balandžio 19 d. Viešvilės ir Smalininkų seniūnijos, mokyklos, įstaigos ir organizacijos, bendruomenės pasodino šimtą ąžuoliukų palei senkelį Kalvelių miške. Ąžuoliukai sodinti norint išsaugoti Mažosios Lietuvos senųjų girių ypatumą ir pratęsti kadaise čia dirbusių miškininkų tradiciją – medžiais apsodinti miškų kelius. 

(Plačiau...)

Miegantys valdininkai gali padidinti renovacijos kainą (2)

Kaip elgiasi vaikas, padaręs ką nors negero? Tyli, išsisukinėja, meluoja. Panašiai elgiasi Jurbarko r. savivaldybės administracija ir darbuotojai – giriasi ne pačiais verčiausiais dėmesio dalykais, o svarbius, bet apleistus darbus slepia po tylos skraiste. Dėl valdininkų aplaidumo, laiku neatliktų pareigų, o gal dėl paprasčiausio nesugebėjimo gyventojams gali pabrangti daugiabučių namų renovavimas.

(Plačiau...)

Juodai baltoje šventėje paskelbta bibliotekos karalienė (0)

Užbaigdama Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės renginius Jurbarko r. savivaldybės viešoji biblioteka tradiciškai išrenka geriausią praėjusių metų bibliotekininką. 2016 m. geriausia bibliotekininke paskelbta ir į simbolinį sostą atsisėdo Baltraitiškės filialo vyresnioji bibliotekininkė Virginija Užkuraitienė, padėkų ir nominacijų nusipelnė ir kitos bibliotekininkės. 

(Plačiau...)

Buvęs globos namų vadovas pripažintas kaltu dėl vaikų išnaudojimo (2 video) (12)

Laisvės atėmimo bausmė atidedant jos vykdymą ir po penkis tūkstančius eurų šešioms aukoms. Tokį nuosprendį buvusiam Viešvilės vaikų globos namų vadovui Algimantui Liaudaičiui ketvirtadienį paskelbė Jurbarko r. apylinkės teismas.

(Plačiau...)

Paminklas šalikelėje sukėlė diskusijų audrą (12)

Praėjusią savaitę Rotuliuose, šalia kelio Jurbarkas–Kaunas, atsirado čia žuvusiam motociklininkui skirtas paminklas. 2016-ųjų balandį įvykusi tragedija sukėlė aštrių diskusijų – kas kaltas dėl nelaimės. Prabėgus lygiai metams avarijos vietoje pastatytas paminklas kelia ne ką mažiau aistrų.

(Plačiau...)

Valdžios galvosopis – gedimai Jaunimo parke (5)

Prieš dvejus metus, 2015-ųjų rugsėjo 1-ąją, iškilmingai atidarytas Jaunimo parkas Jurbarke jau spėjo tapti savivaldybės galvos skausmu. Nuolat streikuoja itin populiarios laisvalaikio teritorijos širdis – vienas iš fontanų ir jaukumo bei saugumo turinti suteikti apšvietimo sistema.

(Plačiau...)

Naujo gyvenimo šansą turi kiekvienas (0)

Ar nusikaltęs ir bausmę atliekantis žmogus mūsų visuomenėje pasmerktas, ar jam leidžiama pasitaisyti ir įrodyti, kad gali gyventi kitaip? Kauno apygardos probacijos tarnybos Jurbarko skyriaus inspektorė Inga Molevaitė, sugalvojanti vis naujų socialinių akcijų, įsitikinusi, kad padėdami nuteistiesiems atsitiesti mes patys galime jaustis saugesni.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook