Balsavimas

Ar pritariate valdininkų išvykai į mokymus Ispanijoje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Numerio tema

Numerio tema

Savivaldybė kratosi pastatų vaiduoklių (2)

Buvę gražūs, erdvūs ir labai reikalingi pastatai virto neslopstančiu galvos skausmu jų šeimininkams. Gegužės 30 d. posėdžiavusi savivaldybės taryba rado sprendimą, kaip atsikratyti tik rūpesčius keliančių statinių – juos parduos.

(Plačiau...)

Meno mokykla kviečia ir pačius mažiausius (0)

Jurbarko Antano Sodeikos meno mokykla vakar surengė išleistuvių šventę – absolventams įteikti mokyklos baigimo pažymėjimai. O rugsėjį į klases sugužės vėl naujų mokinių. Ateinančiais mokslo metais laukiama ir pačių mažiausių – parengta ankstyvojo meninio ugdymo programa. 

(Plačiau...)

Turizmo naujovių yra, turistų vis dar pasigendame (3)

Birželio 1-ąją Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centras kvietė susirinkti prie Kultūros centro. Čia buvo pristatytas naujai įrengtas elektroninis informacinis stendas ir kitos krašto turizmo naujovės.

(Plačiau...)

Paalsio mokytoja gyva prisiminimuose ir obelų žydėjime (0)

Birželio 1-ąją buvo mokytojos Zenonos Masaitytės gimimo 100-metis. Seniai nėra Paalsio mokyklos, kurioje ji dirbo, ir iš kaimo mažai kas liko, o mokytoja prieš 15 metų iškeliavo anapilin. Bet mokiniai jos nepamiršo. Birželio 10 d. 12 val. Šimkaičių šv. Martyno bažnyčioje už mokytoją bus aukojamos šventosios Mišios.

(Plačiau...)

Bibliotekos kiemelį puoš tapyta siena (3)

Vasara į Jurbarko r. savivaldybės bibliotekos kiemelį pakvietė teptukais ir pieštukais apsiginklavusius Antano Sodeikos meno mokyklos moksleivius, o skaitytojus – į tradicinį vasaros skaitymo iššūkį. Svečius bibliotekininkės vaišino „ežiuko vaišėmis“ – grybų mišraine bei pyragais ir gaivinančiu gėrimu.

(Plačiau...)

Jurbarko kultūros centro rekonstrukcija – be pabaigos (2)

Šią savaitę žiniasklaida buvo pakviesta drauge su savivaldybės vadovais apžiūrėti Jurbarko kultūros centro, kuriame baigiamas pirmasis rekonstrukcijos etapas. Nors darbus žadama priduoti tik rugpjūtį, jau dabar norėta pasidžiaugti gražėjančiomis patalpomis ir geresnėmis sąlygomis darbuotojams, kolektyvams ir žiūrovams.

(Plačiau...)

Rūpestis prieplauka lygus tuštiems svaičiojimams (9)

Pirmadienį turistinės laivybos ateitį Nemune aptarė susirinkę laivų savininkai ir rajono meras Skirmantas Mockevičius. Susitikime bandyta išsiaiškinti tiek laivybos ir vandens turizmo perspektyvas, tiek įvertinti dabartinę padėtį. O ši – apverktina.

(Plačiau...)

VTEK išvada – sprendimą naikinti (15)

Gegužės 24 d. Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK)  pateikė  išvadą, pagal kurią siūlo panaikinti sprendimus, susijusius su Rasidos Kalinauskienės priėmimu į viešosios bibliotekos direktorės pareigas, kaip neatitinkančius Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo.

(Plačiau...)

„Pavasaris“ reiškė nebūtį ištremtiems iš gimtinės (0)

Šią savaitę, gegužės 22-23 dienomis, sukako 70 metų nuo didžiausio lietuvių trėmimo į tolimus Sovietų sąjungos kraštus – Sibiro taigą, Užpoliarę, Krasnojarsko kraštą, Irkutsko sritį, į Buriatijos-Mongolijos ASSR. Antradienio pavakare į Jurbarko senąsias kapines paminėti skaudaus įvykio sukakties susirinko būrelis buvusių tremtinių. Iš degančių žvakių jie sudėliojo visiems ypač brangų žodį – Lietuva.

(Plačiau...)

Miestas kol kas pralaimi nevaldomiems chuliganams (8)

Pastarosiomis dienomis Jurbarko seniūnas ir bendruomenė griebiasi už galvos. Vandalai kraupiai niokoja miestą – laužo medžius gatvėse, nulupa pavė- sinių stalus, netgi sulaužė tiltelį per Imsrę.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook