Balsavimas

Ar pritartumėte Vidos Rekešienės ir Dariaus Juodaičio grįžimui į rajono politiką?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Numerio tema

Numerio tema

Sveikatos patikrinimas – ne dėl medicininės pažymos (1)

Darbo kodekso reikalavimas riziką sveikatai keliančių specialybių darbuotojams profilaktiškai tikrintis sveikatą kai kuriems darbdaviams tėra formalumas, kurį jie pasistengia įvykdyti su mažiausiomis sąnaudomis. Teigdami, kad taupo laiką ir pinigus, įmonių vadovai iš tiesų rizikuoja ne tik savo darbuotojų, bet ir aplinkinių žmonių sveikata ir gyvybe.

(Plačiau...)

Jurbarko miškai išsiskiria kokybiška mediena (0)

Kaip ateities kartoms palikti kuo vertingesnius miškus? Į tokį klausimą bandė atsakyti Jurbarko miškų urėdijoje susirinkę regiono miškininkai ir kitų tarnybų atstovai. Įvairių sričių specialistai tarėsi ir dalijosi žiniomis, kaip išsaugoti ir tobulinti medžių genetinį fondą, kad mediena po keleto dešimtmečių ar net šimtmečio būtų kuo kokybiškesnė.

(Plačiau...)

Didesni turto mokesčiai – bausmė apsileidėliams (0)

Gegužei baigiantis savivaldybės taryba patvirtino šių metų valstybinės žemės nuomos mokesčio bei 2015 m. nekilnojamojo turto bei žemės mokesčių tarifus. Nors Jurbarko rajono verslininkų organizacija ir prašė sumažinti nekilnojamojo turto mokesčius, politikai nutarė juos dar labiau padidinti, bet tik apleistų ir nenaudojamų pastatų savininkams.

(Plačiau...)

Namą renovuojantis darbininkas užmigo balkone (1)

Štai tokį vaizdą birželio 4 d. renovuojamo namo balkone išvydo jurbarkietė Vaida. Likus porai valandų iki darbo pabaigos buto balkone saldžiai miegojo namą tvarkyti turintis darbininkas.

(Plačiau...)

Savivaldybė nedraus vaikams rinktis mokyklą (0)

Baigiantis mokslo metams valdininkai nusprendė parengti naują Mokinių vežimo keleiviniu transportu ir išlaidų kompensavimo tvarkos aprašą ir dar kartą pasiūlyti politikams apriboti jaunesniųjų klasių moksleivių keliones iki artimiausios mokyklos. Nors kartą politikai jau buvo užlipę ant šio grėblio, vėl atsirado manančių, kad vaikų kelionė į mokyklą – tėvų reikalas.

(Plačiau...)

Sraunus savivaldybės paskolų šaltinėlis nuseko (1)

Savivaldybė dar 5 mln. Lt padidino paskolų bagažą. Balandį leidusi skolintis 190 tūkst. Lt, gegužę rajono taryba pritarė net dviem sprendimams skolintis. Tačiau paskolų šaltinėlis nuseko: savivaldybė išnaudojo Biudžeto sandaros įstatyme nustatytą metinį paskolų limitą.

(Plačiau...)

Švaraus vandens miestiečiams teks palaukti (9)

Šią savaitę rajono taryba svarstė savivaldybės valdomos UAB „Jurbarko vandenys“ 2013 m. veiklos ataskaitą. Nors didžiojoje dalyje rajono vandenviečių geriamojo vandens kokybė neatitinka higienos normų reikalavimų, politikai įmonės vadovo ilgai neklausinėjo. Klausk neklausęs – ir taip aišku, kad 4 mln. Lt metinę apyvartą vykdanti įmonė investicijoms į vandens gerinimą pinigų neturi, o skolų smaugiama savivaldybė laukia 2014–2020 m. Europos Sąjungos paramos.

(Plačiau...)

Stebėtojai susirūpino gydytojų darbo užmokesčiu (0)

Praėjusią savaitę Jurbarko ligoninėje posėdžiavo sveikatos priežiūros viešųjų įstaigų stebėtojų taryba. Domėtis ligoninės problemomis ją privertė praėjusių metų pabaigoje priimtas sprendimas pusmečiui dešimtadaliu sumažinti gydytojų atlyginimą. Tokių taupymo priemonių ligoninės administracija ėmėsi dėl niekaip nesuvaldomos skolos už šildymą.

(Plačiau...)

Krizių centras – atokvėpio vieta patyrusiems nuopuolį (0)

Socialinei padėčiai prastėjant kiekviename rajone labai svarbu turėti namus, kuriuose galėtų laikinai prisiglausti krizę patyrusios šeimos. Jurbarko socialinių paslaugų centro Eržvilko socialinės globos filiale nuo pat įsikūrimo veikia Moterų krizių centras, tačiau tik pernai, baigus įgyvendinti Europos Sąjungos 2007–2013 metų Struktūrinių fondų Sanglaudos veiksmų programos finansuojamą projektą, atsirado namai, kuriuose moterys ir jų vaikai iš tiesų gali atsikvėpti nuo gyvenimo negandų.

(Plačiau...)

Salomėja norėtų sugrįžti namo (1)

Žydinčiame sode sėdi žila kaip obelis moteris. Jos žvilgsnis įsmeigtas į kelią, o mintys klajoja toli, savo namų kieme. Ten taip pat žydi obelys, kvepia alyvos, o vakarais suokia lakštingalos. Ten mielas būtų kiekvienas žingsnis, bet už keliasdešimt kilometrų esantys namai šiai moteriai dabar nepasiekiami.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook