Balsavimas

Ar STT įtarimų sulaukę ir nuo pareigų nušalinti savivaldybės administracijos vadovai turėtų atsistatydinti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Numerio tema

Numerio tema

Miškelyje – mirtinas nuodas (0)

Ketvirtadienio rytą specialiosios tarnybos skubėjo į A. Giedraičio-Giedriaus gatvėje esantį miškelį. Pranešta, kad jame mėtosi keisti ir galimai pavojų keliantys indai. Įtartinas talpas apžiūrėję ugniagesiai gelbėtojai ir aplinkosaugininkai patvirtino – ant žemės raičiojosi gyvsidabrio pilnos pramoninės atliekos.

(Plačiau...)

Negydoma tuberkuliozė rajone skina aukas (0)

Po 100 metų nuo tuberkuliozės vėl miršta žmonės. Anuomet nebuvo vaistų džiovai gydyti, dabar šios ligos sukėlėjų neįveikia net pažangiausi vaistai. Vasarį nuo atsparios vaistams tuberkuliozės formos mirė pusamžis jurbarkietis.

(Plačiau...)

Geriamojo vandens brangimo išvengti nepavyks (0)

Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos vasarį paskelbta geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų teikimo įmonių veiklos apžvalga ir prognozės paskatino kalbas, kad visoje šalyje smarkiai brangs vanduo. Komisijos išplatintame dokumente prognozuojama, kad Jurbarke vanduo gali brangti net 40 proc. UAB „Jurbarko vandenys“ direktorius Romaldas Vaitelavičius tvirtina, kad brangimas būtų susijęs su vandentvarkai plėsti skirta Europos Sąjungos parama.

(Plačiau...)

Šventę miestui padovanojo laisvę branginantis jaunimas (0)

Kovo 11-oji Jurbarke jau turi savo tradicijas. Vieną gražiausių Nepriklausomybės atkūrimo dienos akcentų – šventinę eiseną miesto gatvėmis antri metai iš eilės rengia Jurbarko jaunimo organizacijų sąjunga, o iškilmingame minėjime labiausiai nusipelniusius jurbarkiečius rajono meras apdovanoja savivaldybės ženklu „Už nuopelnus Jurbarko kraštui“.

(Plačiau...)

Bausmė už narkotikus – po ilgo laukimo (0)

Penkeri metai. Teisėsaugai už grotų pasiųsti su rekordiniu Jurbarkui narkotiko ekstazio kiekiu įkliuvusius nusikaltėlius prireikė penkerių metų. 2009 metais trys jurbarkiečiai narkotikus bandė parduoti slaptą operaciją atlikusiems kriminalistams ir iškart įkliuvo. Nuo laisvės atėmimo bausmės nusikaltėlius saugojo skundžiami teismų nuosprendžiai, tačiau skundų odisėja baigėsi. Kovo 4 d. Kauno apygardos teismas ankstesniais nuosprendžiais nepatenkintą prekeivį narkotikais už grotų pasiuntė dvejiems metams ir šešiems mėnesiams.

(Plačiau...)

Kūdikio mirtis gydytojai užkrovė įtarimų naštą (0)

Savivaldybės tarybos narę Vilmą Karaliūnaitę prislėgė įtarimai. Kovo pradžioje Marijampolės apylinkės prokuratūros prokuroras Linas Frančekas gydytojai įteikė pranešimą apie įtarimus neatlikus tarnybos pareigų. Tarybos narė tvirtina, kad dėl 2009 m. gegužę Jurbarko ligoninėje nesėkme pasibaigusio gimdymo kalta nesijaučia.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook