Balsavimas

Ar pritartumėte, kad Dainių pelkėje būtų kasamos durpės?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Baigėsi išankstinis balsavimas

Baigėsi išankstinis balsavimas (0)

2019-02-28

754 – tiek rinkėjų balsavo Jurbarko rinkimų apygardoje išankstiniuose savivaldos tarybų ir merų rinkimuose, kurie vyko trečiadienį ir ketvirtadienį. Dar dalis žmonių netrukus atiduos savo balsus namuose, o didžiausio rinkėjų srauto laukiama kovo 3-ąją, sekmadienį.

Per 2015 metais Jurbarke vykusius, savivaldos rinkimus pirmą išankstinio balsavimo ir balsavimo spec. paštu dieną balsavo 1,22 proc. rinkėjų. Šiemet šis skaičius didesnis – registruota 24070 rinkėjų, todėl balsavusiųjų skaičius viršija tris procentus.

Šiuose rinkimuose dėl bilieto į Jurbarko r. savivaldybės tarybą kovoja partija Tvarka ir teisingumas, kurios kandidatas į merus – Algirdas Gudaitis, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, Lietuvos socialdemokratų partija, kurio kandidatė į merus Vida Rekešienė, Tėvynės Sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai su kandidatu į merus Daivaru Rybakovu, Lietuvos socialdemokratų darbo partija su kandidatu į merus Gintaru Kaspučiu, visuomeninis rinkimų komitetas „Jurbarko kraštui“ su kandidatu į merus Gintariu Stoškumi, Lietuvos liberalų sąjūdis su kandidatu į merus Ričardu Juška, visuomeninis rinkimų komitetas „K. Šimkaus komanda „Už Jurbarko kraštą“, Darbo partija. Į merus kandidatuoja ir save pats iškėlęs Skirmantas Mockevičius.

Stebi atidžiai

Pasak savivaldybės rinkimų komisijos pirmininkės Vitalijos Juzėnienės, per išankstinį balsavimą jokių pažeidimų nefiksuota. Nepaisant to, šiemet rinkimus atidžiai stebi ne tik policijos pareigūnai ir savanoriai, bet pasitelktos ir vaizdo kameros. Tikimasi, kad vaizdo stebėjimo sistemos užkirs nesąžiningus bandymus trukdyti žmonėms nevaržomai pasinaudoti balsavimo teise.

Daugiau apie kontrolės priemone galite skaityti publikacijoje „Rinkimus stebi atidžiau“.

Žemėlapiai sukurti UAB „HNIT-BALTIC“ naudojant Esri ArcGIS Online technologiją.

Papildysime.

„ŠVIESOS“ inform.« Back

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook