Balsavimas

Ar pritartumėte Vidos Rekešienės ir Dariaus Juodaičio grįžimui į rajono politiką?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Balsavo dėl nepasitikėjimo vicemeru (2 video)

Balsavo dėl nepasitikėjimo vicemeru (2 video) (19)

2019-08-29

Devyni rajono tarybos nariai rugpjūčio 6 d. užregistravo raštą dėl nepasitikėjimo Jurbarko r. savivaldybės tarybos mero pavaduotoju Daivaru Rybakovu.

Tarybos narių grupė mano, kad Jurbarko konservatoriams vadovaujantis D. Rybakovas turi prisiimti atsakomybę už Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos sporto aikštyno reikalus, kuriuos kuravo Tėvynės sąjungos- Lietuvos krikščionių demokratų partijos į savivaldybės administracijos direktorės pavaduotojo postą deleguotas Darius Juodaitis.

D. Juodaitis rugpjūčio 1 d. Kauno apylinkės teismo Kauno rūmų sprendimu buvo trims mėnesiams nušalintas nuo pareigų, prieš tai apklausus STT pareigūnams. Jam yra pareikšti įtarimai dėl piktnaudžiavimo, dokumentų klastojimo bei padėjimo iššvaistyti turtą. Priminsime, kad UAB „Voverės namai“, su kuria 2018 m. spalį buvo pasirašyta rangos darbų sutartis, 180 tūkst. eurų iš savivaldybės gavo pagal galimai suklastotus darbų atlikimo aktus ir progimnazijos  sporto aikštyno nepabaigė.

Be to, tarybos narių grupė mano, kad D. Rybakovas, vesdamas konservatorius į savivaldos rinkimus, melavo rinkėjams. Tokią nuomonę politikai grindžia konservatorių rinkiminiu leidiniu „Gerų idėjų naujienlaiškis“, kuriame buvo kalbama apie skaidrumo proveržį, nepakantumą politinei ir administracinei korupcijai.

Tarybos narių grupė siekė, kad klausimas dėl vicemero D. Rybakovo atstatydinimo būtų svarstomas neeiliniame tarybos posėdyje rugpjūčio 13 d., kartu su klausimais dėl pareikšto nepasitikėjimo savivaldybės administracijos direktorei Vidai Rekešienei ir jos pavaduotojui D. Juodaičiui. Jungtiniame komitetų posėdyje iniciatoriams pritrūko vieno balso, ir klausimas nebuvo įtrauktas į darbotvarkę, todėl svarstomas šiandien, rugpjūčio 29 d., vykstančiame rajono tarybos posėdyje.

Dėl nepasitikėjimo D. Rybakovu balsuota slaptai. Už tai, kad D. Rybakovas būtų atleistas, balsavo 10 tarybos narių, 15 buvo už tai, kad jis liktų vicemeru.

„Šviesos“ inform.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook