Balsavimas

Ar maudotės Nemune?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Darbai vandenvietėse: geras vanduo ir daugiau klientų

Darbai vandenvietėse: geras vanduo ir daugiau klientų (0)

2017-08-10

UAB „Jurbarko vandenys“ ir Aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūra pavasarį pasirašė sutartį, pagal kurią bus finansuojamas „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtros Jurbarko rajone“ projektas. Pagal šį projektą darbai vyks Jurbarke, Smalininkuose ir Veliuonoje. 

Skirs milijonus
Visas projektas kainuos 1,9 mln. Eur, iš kurių beveik 1,16 mln. Eur – Europos Sąjungos fondų lėšos, o 744 tūkst. Eur investuos UAB „Jurbarko vandenys“ ir Jurbarko r. savivaldybės administracija. 
Smalininkuose numatyta nutiesti beveik 4,5 km naujų vandens tiekimo ir beveik 4 km nuotekų surinkimo tinklų. Šiuo metu Smalininkuose yra 3,6 km vandens tiekimo trasų, kuriomis naudojasi 866 gyventojai, ir apie 5,5 km nuotekų surinkimo sistemų, prie kurių prisijungę 278 būstai, arba 603 smalininkiečiai.
Vandens tiekimo tinklais naudojasi 75 proc. Smalininkų gyventojų, o nuotekas centralizuotai šalina vos 53 proc. Europos Sąjungos direktyvos numato, kad šiomis sistemomis turi naudotis 95 proc. gyventojų, todėl pradėtas įgyvendinti projektas padės priartėti prie šio tikslo – centralizuotai vandenį galės gauti dar 137 gyventojai, o nuotekų sistema naudotis apie 110 smalininkiečių. Smalininkuose atliekami darbai kainuos per 700 tūkt. Eur. 

Daugiau skaitykite laikraštyje« Back

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook