Dezinfekcijos paslauga patikėta vilniečiams

Dezinfekcijos paslauga patikėta vilniečiams (5)

2020-05-20

Raimundas Bastys tikina, kad konkurso rezultatas džiugina dėl mažos paslaugų kainos, o Edmundas Mačieža mano, kad patirtos išlaidos skubiai ruošiantis teikti dezinfekcijos paslaugą nebuvo itin didelės, ir įmonė ras kaip panaudoti gautą licenciją ir įsigytą įrangą be savivaldybės užsakymų. J. Stanaitienės nuotr.

Plintant COVID-19 infekcijai, savivaldybei itin aktuali tapo dezinfekcijos paslauga – vos pasirodžius pirmiesiems pranešimams apie Jurbarke pabuvojusį sergantį asmenį teko pasirūpinti pastatų ir viešųjų erdvių dezinfekcija. Šis darbas pavestas bendrovei „Jurbarko komunalininkas“, o vėliau paskelbtą konkursą laimėjo ir savivaldybės užsakomas dezinfekcijos paslaugas teiks vilniečių bendrovė.

Samdė privatininkus

Kovo 22 d. paaiškėjus, kad „Jurbarko“ viešbutyje buvo apsistojęs ir po miestą vaikščiojo koronavirusu sergantis asmuo, buvo sušauktas Jurbarko r. savivaldybės administracijos direktoriaus Raimundo Basčio vadovaujamos Ekstremaliųjų situacijų komisijos posėdis. Jame nutarta uždaryti viešbutį ir sustabdyti visų šiame pastate veikiančių įstaigų veiklą iki kol pastatas bus dezinfekuotas.

Siekiant stabdyti viruso plitimą, nuspręsta dezinfekuoti Jurbarko ir rajone esančių daugiabučių gyvenamųjų namų laiptines.

Tuo metu UAB „Jurbarko komunalininkas“ dar tik tvarkėsi dokumentus gauti licenciją dezinfekcijos paslaugai teikti, tačiau bendrovės direktorius Edmundas Mačieža, sulaukęs pavedimo iš savivaldybės vadovų, jau kitą dieną surengė viešuosius pirkimus apklausos būdu ir dezinfekcijos darbus nupirko iš MB „Dezinfekcija plius“.

Ši įmonė dezinfekavo „Jurbarko“ viešbutį, policijos komisariatą, kur lankėsi infekuotas asmuo, ir daugiabučių namų laiptines.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba užsisakę elektroninę versiją.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook