Balsavimas

Ar patiko miesto šventė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Direktorės pavaduotojas liko be pareigų

Direktorės pavaduotojas liko be pareigų (0)

2017-09-28

Rugsėjo 28 d. tarybos posėdyje balsuojančiųjų „prieš“ savivaldybės administracijos direktorės pavaduotojo  Viktoro Ganusausko atleidimą iš pareigų nebuvo. Viešai buvo pakartota ir jo prašyme nurodyta priežastis – iš darbo atleisti savo noru.

Prašymas atleisti iš darbo pačiam prašant užregistruotas rugsėjo 4 d., tačiau apie tokius V. Ganusausko ketinimus valdančioji dauguma buvo informuota kiek anksčiau.

Ant V. Ganusausko prašymo – rugsėjo 1-osios data. Tądien kalbintas rajono meras Skirmantas Mockevičius ir savivaldybės administracijos direktorė Vida Rekešienė apie tikrąsias V. Ganusausko pasitraukimo priežastis nieko konkretaus nepasakė ir tikino, kad tai – paties direktorės pavaduotojo sprendimas.

Netrukus savivaldybė išplatino viešą pranešimą ir informavo, kad V. Ganusausko atleidimo iš pareigų klausimas buvo aptartas mero ir Tėvynės sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų partijos Jurbarko skyriaus pirmininko Daivaro Rybakovo susitikime. Rajono konservatorių lyderis patvirtino, kad pritaria partijos skyriaus deleguoto V. Ganusausko sprendimui.

Valdančiosios daugumos sutarimu, administracijos direktorės pavaduotojo postas priklauso konservatoriams, tad šie kitą kandidatą žada siūlyti spalio mėnesį vyksiančiame rajono tarybos posėdyje.

Darbą paliekantis V. Ganusauskas tarybos posėdyje nieko neaiškino ir į klausimus neatsakinėjo, o meras S. Mockevičius kolegas politikus ragino gerbti jo sprendimą.

Dėkodamas už darbą meras atleidžiamam direktorės pavaduotojui įteikė rožių – tai trečia puokštė, kurią V. Ganusauskas gavo tarybos posėdžių salėje. Dvi pirmas – priimant į darbą, mat iš pirmo karto savivaldybės administracijos direktorės pavaduotoju jis buvo patvirtintas neteisėtai. Sukvietus neeilinį tarybos posėdį ir ištaisius padarytą klaidą, tiesioginė V. Ganusausko viršininkė V. Rekešienė gėlių įteikė iš naujo.

Žmonės sako, kad trečias kartas nemeluoja – šįkart posakį reikėtų sieti su atleidimu. Sklando ir kita mintis – esą noras palikti pareigas per mėnesį sumažėjo, tačiau rajono taryba kitos išeities lyg ir neturėjo, negi neatleisi, jei žmogus pats prašo.

Jolita Pileckienė« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook