Balsavimas

Ar pritariate valdininkų išvykai į mokymus Ispanijoje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Direktorės pavaduotojas traukiasi iš pareigų

Direktorės pavaduotojas traukiasi iš pareigų (6)

2017-09-01

Rugsėjo 1-oji driokstelėjo galimomis permainomis rajono valdžios koridoriuose – iš pareigų traukiasi savivaldybės administracijos direktorės pavaduotojas Viktoras Ganusauskas. 

Rajono mero Skirmanto Mockevičiaus komentaras buvo santūrus – gal dar apsigalvos, nes savivaldybės administracijos direktorių į darbą priima ir atleidžia rajono taryba, o ši posėdžiaus tik rugsėjo 28 d.

Penktadienį V. Ganusauskas telefonu neatsiliepė, redakcijos žiniomis, atsistatydinimo pareiškime jis savo apsisprendimą grindžia asmeninėmis priežastimis.

Ne paslaptis, kad į savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo postą V. Ganusauską delegavę rajono konservatoriai jau anksčiau turėjo ketinimų jį atšaukti iš pareigų. Tačiau penktadieninė žinia kiek nustebino Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos Jurbarko skyriaus pirmininką Daivarą Rybakovą. „Toks jo sprendimas ir turime jį gerbti“, - sakė D. Rybakovas. Skyriaus pirmininkas išsakė savo nuomonę apie darbą savivaldybės administracijoje. Pasak jo, jei apsisprendi dirbti – turi dirbti, o jei negali pavežti, galbūt reikia pamąstyti ir apie permainas.  Nuomonių skirtumų, galinčių iškilti tam tikrais klausimais, D. Rybakovas nelinkęs laikyti spaudimu.

Po savivaldos rinkimų penkios partijos kartu su į rajono mero postą kandidatavusiu S. Mockevičiumi, dar prieš antrąjį mero rinkimų turą,  pasirašė koalicijos sutartį. Sudaryta valdančioji dauguma iškart pasiskirstė ir postais – vicemero vieta buvo pažadėta Darbo partijai, kuri į šį postą delegavo savo partietį Saulių Lapėną. Socialdemokratai siekė savivaldybės administracijos direktoriaus vietos, o dar vieniems koalicijos partneriams – konservatoriams – buvo numatyta administracijos direktoriaus pavaduotojo pareigybė. Į ją ir buvo pasiūlytas V. Ganusauskas.

Sprendimo projektas dėl V. Ganusausko atleidimo, kaip ir visi tarybos posėdžio darbotvarkės klausimai, turi būti pateiktas prieš dešimt dienų iki rajono tarybos posėdžio. Jei neapsigalvos, V. Ganusauskas  dar dirbs iki rugsėjo pabaigos. Jį pakeisti  greičiausia turėtų vėl  konservatorių siūlomas asmuo, tačiau partijos skyriaus pirmininkas D. Rybakovas teigia, kad šis postas nėra būtinybė ar skyriaus darbo prioritetas. „Sėsim, kalbėsimės kaip pasielgti“, - sakė D. Rybakovas.

„Šviesos“ inform.« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook