Eurolygoje „Žalgiris“ startavo nesėkmingai

Eurolygoje „Žalgiris“ startavo nesėkmingai (0)

2019-10-17

Naujasisi Eurolygos sezono startas kiek prisvilo Kauno „Žalgirio“ ekipai. Ji patyrė du pralaimėjimus iš eilės. Šiame straipsnyje aptarsime pirmuosius Lietuvos čempionų mačus ir tai, kas laukia ilgo sezono metu.
 

Pralaimėjimai skaudūs, bet ne sensacingi
 
 Pirmajame ture „Žalgiris“ savo sirgalių akivaizdoje turėjo pripažinti Vitorijos „Baskonia“ klubo persvara. Šis ispanų klubas išties nėra palankus Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniams. Pastarajam buvo pralaimėta jau penktą kartą iš eilės.
 
 Teisybės dėlei, baskai jau nuo rungtynių pradžių kontroliavo rungtynių eigą, todėl pergalė, veikiausiai, šventė pelnytai. Tai viso labo pirmasis turas ir abiejų komandų veiksmuose buvo juntama daug žaidybinio broko.
 
 Žalgiriečiai šiame mače puikiai gynėsi, tačiau labai smarkiai strigo puolime, o tai ir lėmė pralaimėjimą savo sirgalių akivaizdoje.
 
 Didesnį kartėlį kauniečiai turėtų jausti dėl nesėkmės Milane prieš Artūro Gudaičio atstovaujamą vietos „Olimpia“ klubą. „Žalgiris“ labai prastai pradėjo mačą ir leido varžovams pabėgti, tačiau susitikimo pabaigoje grįžo į rungtynes.
 
 Kauniečiai labai pyko dėl abejotinų mačo arbitrų sprendimų susitikimo pabaigoje ir, kaip paaiškėjo kiek vėliau, tam turėjo pilną teisę. Pati Eurolyga pripažino, jog teisėjai šiame susitikime padarė aukščiausiam lygiui nedovanotinų klaidų.
 
 Laukia ilgas sezonas
 
 Nors kol kas pergalių „Žalgiris“ dar nepasiekė, per daug dėl to sielotis nereikėtų. Komandos laukia ilgas Eurolygos reguliarusis sezonas, mačų skaičiumi net ilgesnis už praėjusių metų turnyrą.
 
 Pernai reguliariajame sezone kauniečiai sužaidė 30 mačų, o šiemet teks žaisti 34 rungtynes, kadangi buvo nuspręsta komandų skaičių padidinti nuo 30 iki 34.
 
 Prie lygos prisijungė Prancūzijos atstovė Vilbernano ASVEL bei vardinį kvietimą gavusi Sankt Peterburgo „Zenit“. Šios žinios „Žalgiriui“ turėtų būti gana džiugios, kadangi šie varžovai – tikrai įveikiami.
 
 Tikslas – atkrintamosios
 
 Kalbant apie „Žalgirio“ sezono tikslus, juos galima apibrėžti paprastai ir aiškiai. Kauno komanda sieks trečius metus iš eilės patekti tarp aštuonių pajėgiausių turnyro komandų ir žaisti ketvirtfinalyje.
 
 Lažybų bendrovės, kaip, pavyzdžiui, TopSport, prieš sezoną spėjo, kad greičiausiai Kauno klubui nepavyks. Visgi, Š. Jasikevičiaus kariauna jau ne kartą nutildė kritikus. Kaip bus šiemet, pamatysime jau netrukus, o mums, krepšinio fanams, belieka pasirūpinti, jog būtų aktyviai skaitomos krepšinio naujienos.

Užsak. Nr. 1205.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook