Gimnazijoje įrengtas keltuvas atvėrė naujas problemas

Gimnazijoje įrengtas keltuvas atvėrė naujas problemas (11)

2020-05-27

Ilgai lauktas keltuvas gimnazijoje įrengtas, tačiau privažiavimo prie jo nėra, o pakilus į viršų nepavyks patekti į aktų salę ir porą kabinetų. J. Stanaitienės nuotr

Savivaldybės administracija paskelbė apie įrengtą keltuvą neįgaliesiems Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijoje, tačiau redakcija sulaukė signalų, kad su šiuo keltuvu nėra viskas gerai – prie jo neveda joks takelis, o pakilus į ketvirtą aukštą neįgaliajam niekaip nepavyktų patekti į aktų salę ir kai kuriuos kabinetus.

Ilgai reikalavo lifto

Dar 2018 m. savivaldybės taryba pritarė Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos atnaujinimo projektui, į kurį liberalų frakcijos reikalavimu buvo įtrauktas ir lifto įrengimas.

„Man, kaip Jurbarko gyventojui ir LIONS klubo nariui, visada labai rūpėjo neįgalių vaikų reikalai. Domėjausi, su kokiomis problemomis susiduria tokius vaikus auginančios šeimos. Todėl bene prieš šešerius metus formuojant biudžetą jau kalbėjau apie lifto gimnazijoje būtinybę, tačiau tada biudžetas buvo labai „kūdas“, – sako Jurbarko r. savivaldybės tarybos liberalų sąjūdžio frakcijos pirmininkas Gvidas Byčius.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba užsisakę elektroninę versiją.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook