Balsavimas

Ar pritartumėte, kad Dainių pelkėje būtų kasamos durpės?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Jurbarko kultūros centro rekonstrukcija – be pabaigos

Jurbarko kultūros centro rekonstrukcija – be pabaigos (2)

2018-06-04

Baigiamus Jurbarko kultūros centro rekonstrukcijos pirmo etapo darbus apžiūrėję rajono vadovai liko patenkinti, pagerėsiančiomis darbo sąlygomis džiaugėsi ir įstaigos direktorė Aida Bliundžiuvaitienė (dešinėje). J. Stanaitienės nuotr.

Šią savaitę žiniasklaida buvo pakviesta drauge su savivaldybės vadovais apžiūrėti Jurbarko kultūros centro, kuriame baigiamas pirmasis rekonstrukcijos etapas. Nors darbus žadama priduoti tik rugpjūtį, jau dabar norėta pasidžiaugti gražėjančiomis patalpomis ir geresnėmis sąlygomis darbuotojams, kolektyvams ir žiūrovams.

Du projektai

2016 m. Vyriausybei skyrus pinigų Jurbarko kultūros centro rekonstrukcijai, jurbarkiečiai džiaugėsi, kad galės renginiuose jaustis patogiau – sėdėti ant naujų kėdžių, pagerės apšvietimas, garsas ir vaizdas. Deja, šių patogumų teks palaukti – nors centre jau baigiami įgyvendinti du projektai, didžioji salė atnaujinimo dar tik laukia.

Permainas pirmiausia pajus kultūros centro darbuotojai – jų darbo sąlygos tikrai pasikeis, o žiūrovai nuveiktus darbus galės įvertinti apsilankę renginiuose, kurie vyks mažojoje kultūros centro salėje.

2016 m. rugpjūtį buvo pasirašyta rangos darbų sutartis ventiliacijos sistemai modernizuoti su UAB „Konsolė“. Tam buvo gauta 148 tūkst. Eur valstybės lėšų. Tačiau šis projektas nuo pat pradžių įklimpo: nebuvo įtraukti griovimo darbai, todėl apie 20 tūkst. Eur reikėjo pridėti iš savivaldybės biudžeto. Ventiliacijos sistema buvo sumontuota netinkamoje vietoje, kilo klausimų dėl darbų kokybės, į teisinius ginčus įklimpo rangovas UAB „Konsolė“ ir UAB „SD ranga“.

Nors laikas seniai ištirpo, ventiliacijos sistemos darbai vis dar nebaigti. Pasak savivaldybės administracijos direktorės pavaduotojo Dariaus Juodaičio, rangovas Vokietijoje užsakė pagaminti rekuperatorius, kurie bus sumontuoti kultūros centro pastate.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje.

„Šviesos“ inform.« Back

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook