Balsavimas

Ar pritartumėte, kad Dainių pelkėje būtų kasamos durpės?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Ką bitininkai ir gydytojai sako apie bičių pienelį?

Ką bitininkai ir gydytojai sako apie bičių pienelį? (0)

2018-11-28

Žmonės, internete ieškodami, kas per dalykas yra bičių pienelis, neretai prirašo žodelį „kaina“. Ir tai savaime suprantama, mat medus ne visada pigus. Tačiau taip norisi! Kaip puiku pasikabinti šaukštą nuostabaus, auksinio medaus... Kaip gera ragauti medaus pyragą... Nepaprastas malonumas! O kokią vietą šioje temoje užima bičių pienelis?

Nesenas, bet paplitęs produktas

Istorija. Tai šimtmečiai ir tūkstantmečiai, civilizacijų kūrimasis ir žlugimas, karai ir laimėjimai.

Ne, bičių pienelis taip plačiai istoriškai nenagrinėjamas, mat, bitininkų teigimų, šis produktas yra palyginti naujas. Ištakos – XX amžiaus pirmoji pusė. Kokios vartojimo sritys? Maistas, medicina, kosmetika. O kiek visokiausių apibūdinimų! Bičių pienelis netgi pavadinamas eliksyru.

Bičių pienelis aprašomas kaip tonizuojantis. Tačiau reikia prisiminti posakį, jog gero po truputį. Taigi, rekomendacija paprasta: prieš vartojimą plačiau pasidomėti, pasikalbėti su šios sferos žinovais.

Viena vertus, tai kiek egzotiška. Kita vertus, informacijos šia tema tikrai yra. Bet visada svarbu atsirinkti, kuriuo šaltiniu vadovautis tikslinga, o kuris, tikėtina, stokoja patikimumo.

O šiaip, nors produktas ir nėra labai senas, apie naudą ir savybes jau nemenkai eskaluota, todėl reikšmingiausi aspektai žinomi. Efektyvumas pagirtinas. Ar tai būtų bronchinė astma, ar, pavyzdžiui, virškinamojo trakto ligos, visai gali būti, jog gydytojas rekomenduos... bičių pienelį! Vadinasi, ši tema aktuali ne tik bitininkams, bet ir gydytojams bei pacientams.

 

Gero po truputį

Kaip jau minėta, gero po truputį, todėl net ir norint kuo didesnio efektyvumo būtina laikytis nurodytų dozių. Juk ir paties medaus nevalgome po puslitrį iš karto, tiesa? Taip ir bičių pieneliu nereikia piktnaudžiauti. Dar vienas, bet labai tikslingas posakis šiuo požiūriu – viskas su saiku. Saikas – puikus principas, kurio nedera išsižadėti.

Jei norite sužinoti daugiau informacijos, internete mirga marga visokiausių šaltinių, tačiau vėlgi svarbu prisiminti informacijos atranką ir vadovautis kuo patikimesniais šaltiniais. Vienur klausimai ir atsakymai aptariami glausčiau, kai kur abstrakčiau, bet yra tikimybė, kad geriausiai patars ne kas kitas, o gydytojas, pas kurį lankotės dėl tokių problemų kaip virškinamojo trakto ligos.« Back

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook