Balsavimas

Ar STT įtarimų sulaukę ir nuo pareigų nušalinti savivaldybės administracijos vadovai turėtų atsistatydinti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Kam panaudoti pinigus, sprendė ir bendruomenės

Kam panaudoti pinigus, sprendė ir bendruomenės (2)

2019-05-22

Jurbarkų kaime, Ryto gatvėje, tiesiamas šaligatvis gyventojams garantuos didesnį saugumą. Darbus atlieka konkursą laimėjusi bendrovė „Jurmelsta“. J. Stanaitienės nuotr.

Jurbarkų seniūnijoje verda darbai – pačioje miestelio širdyje klojamas šaligatvis, darbininkai triūsia ir Dainių kaimo bendruomenės reikmėms skirtame sklype. Netrukus darbai kelsis ir į kitas seniūnijos vietas. Čia vykdomas projektas ,,Gatvių, šaligatvių ir pėsčiųjų takų įrengimas Jurbarkų ir Šimkaičių seniūnijų kaimuose“, kuriam darbus planavo ir seniūnijos bendruomenės.

Suplanuota seniai

Jurbarkų seniūnijos seniūnas Audronis Kačiušis rodo segtuvą su užrašu „Nauji milijonai“. Jame dabartinio ir ateinančio finansavimo periodo darbų ir projektų dokumentai. „Ankstesniu finansavimo periodu į seniūniją „atėjo“ keli milijonai. Tas segtuvas jau pilnas ir užbaigtas. Dabar dirbame pagal kitus dokumentus“, – juokiasi A. Kačiušis.

Pasak seniūno, seniūnijai reikalingi darbai su planavimu prasidėjo dar 2016 m. „Buvo siūloma projekto darbus sukoncentruoti į vieną vietą ir taip padaryti daugiau, bet aš maniau, kad ne tik Jurbarkų gyventojams reikia pagerinti gyvenimo sąlygas ir įtikinau, kad visiems seniūnijos kampeliams reikia duoti pinigų po truputį“, – prisimena A. Kačiušis.

Taip projekte ,,Gatvių, šaligatvių ir pėsčiųjų takų įrengimas Jurbarkų ir Šimkaičių seniūnijų kaimuose“ buvo įrašyti net penki smulkesni objektai Jurbarkų ir vienas Šimkaičių seniūnijoje – ten suplanuota išasfaltuoti dalį Dvaro gatvės Vadžgiryje.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba prenumeruokite elektroninę versiją.« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook