Balsavimas

Ar pajutote, kad labai padidėjo žemės mokestis?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Keičiasi Darbo partijos Jurbarko skyriaus pirmininkai

Keičiasi Darbo partijos Jurbarko skyriaus pirmininkai (7)

2017-12-05

A. Čepulis atsisakė pirmininko pareigų, bet ne partinės veiklos.

Gruodžio 4 d. vykusiame Darbo partijos Jurbarko skyriaus tarybos posėdyje Arūnas Čepulis pasitraukė iš skyriaus pirmininko pareigų. Laikinai skyriui vadovaus pirmoji pavaduotoja Vilma Venslauskienė. 

A. Čepulis Darbo partijos Jurbarko skyriaus pirmininku tapo laimėjęs rinkimus, o šias pareigas praradęs ilgametis skyriaus vadovas Romansas Dragūnavičius netrukus pasitraukė iš partijos. „Darbiečius“ paliko ir tarybos narys Saulius Lapėnas. Ir R. Dragūnavičius, ir rajono mero pavaduotojo pareigas su Darbo partijos vėliava užsitikrinęs S. Lapėnas įsiliejo į rajono tarybos socialdemokratų frakcijos gretas.

Per savivaldos rinkimus Darbo partijos Jurbarko skyrius laimėjo keturis mandatus, tačiau jų komandoje liko tik trys tarybos nariai, o pasitraukus R. Dragūnavičiui ir S. Lapėnui „darbiečiams“ atstovauja vienintelė Vilma Venslauskienė. Darbo partijos Jurbarko skyrius S. Lapėnui priminė partiečiams duotus įsipareigojimus, kad jam pasitraukus iš Darbo partijos, atsisakys ir tarybos nario mandato. Savo raštiško pažado S. Lapėnas netesėjo. Kol kas ir V. Venslauskienė, ir partiją palikę R. Dragūnavičius bei S. Lapėnas tebepriklauso valdančiąjai daugumai, tačiau kalbintas A. Čepulis neatmeta galimybės, kad koalicijos sąlygos, požiūris jos partnerių atžvilgiu gali būti įvertinti iš naujo.

Darbo partijos Jurbarko skyrių A. Čepulis patikino, kad jam rūpi partijos reikalai. „Tai, kad nebebūsiu pirmininku, visiškai nereiškia, kad negalite kreiptis į mane su savo problemomis. Tikrai padėsiu ieškoti išeičių, spręsti Jūsų problemas. Liko visiškai nedaug laiko iki savivaldos rinkimų, į kuriuos dedu daug vilčių ir tikiu, kad visi padarysime viską, kas priklauso nuo mūsų, kad galėtume gauti kuo daugiau mandatų ir, atsikratę savanaudžių perbėgėlių, turėtume įrankius savo rankose dirbti rajono gyventojų ir partiečių naudai“, – sako A. Čepulis. 

„Šviesos“ inform. « Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook