Balsavimas

Ar pritartumėte, kad Dainių pelkėje būtų kasamos durpės?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Konkurso rezultatai visuomenės nenustebino

Konkurso rezultatai visuomenės nenustebino (21)

2018-08-09

Rugpjūčio 8 d. vykusį konkursą UAB „Jurbarko vandenys“ direktoriaus pareigoms užimti laimėjo Darius Dragūnavičius. Komisija, kuriai vadovavo savivaldybės administracijos direktorė Vida Rekešienė, jam skyrė 46 balus, antrasis pretendentas surinko 40 balų.

D. Dragūnavičius kol kas vadovauja UAB „Jurbarko komunalininkui“ ir, pasak jo, turi Konstitucinę teisę dalyvauti konkurse. Pats mano, kad konkursui ruošėsi atsakingai, gerai įvertinęs įmonės, kuriai vadovaus, pliusus ir minusus.

Nors D. Dragūnavičiaus žinios konkurse įvertintos labai gerai, visuomenė savivaldybės rengiamuose konkursuose įžvelgia tam tikrų galimų sutapimų. Konkursuose sėkmė dažniausia lydi su valdančiąja dauguma siejamus asmenis. D. Dragūnavičiaus tėvas Romansas Dragūnavičius yra rajono tarybos narys, pasirašęs valdančiosios koalicijos sutartį. Praradęs  Darbo partijos Jurbarko skyriaus pirmininko pareigas R. Dragūnavičius pasitraukė  iš partijos ir iš Darbo partijos frakcijos savivaldybės taryboje.

R. Dragūnavičius politinį prieglobstį greitai rado socialdemokratų frakcijoje, o netrukus tapo šios partijos nariu. Į socialdemokratų partiją įstojo ir Darius Dragūnavičius, anksčiau buvęs Darbo partijoje.

Nors konkurse vadovo pareigoms užimti oficialaus klausimo apie kandidato partiškumą ir negalėjo būti, priminsime, kad D. Dragūnavičius ir komisijai pirmininkavusi savivaldybės administracijos direktorė V. Rekešienė yra bendrapartiečiai.

Į konkursą D. Dargūnavičius atvyko darbo metu su UAB „Jurbarko komunalininkui“ priklausančiu automobiliu.

„ŠVIESOS“ inform.« Back

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook