Balsavimas

Ar tinkamai prižiūrimos gatvės Jurbarke?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Lendantis darbo brokas kelia aistras taryboje

Lendantis darbo brokas kelia aistras taryboje (6)

2019-02-06

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Jolita Jablonskienė dėl pavėluotai suformuluotų užduočių švietimo įstaigų vadovams buvo linkusi apkaltinti pačią rajono tarybą, o merui Skirmantui Mockevičiui dėl nepadarytų darbų sunkiai sekėsi valdyti emocijas. J. Stanaitienės nuotr.

Nepadaryti darbai, vienasmeniai sprendimai, aklas savo pozicijos gynimas, pykčio proveržiai – visa tai kelia nepasitenkinimą Jurbarko r. savivaldybės tarybos nariams, susiduriantiems su savivaldybės vadovų ir administracijos darbu. Dėl to dažnai kyla audringos diskusijos svarstant, rodos, visai nesudėtingus sprendimų projektus.

Kaltų nėra

Šįkart kaltinimai ir nepasitenkinimas pasipylė svarstant savivaldybės tarybai pateiktą sprendimo projektą, kuriuo siūloma įgalioti Jurbarko r. savivaldybės merą svarstyti ir įvertinti švietimo, kultūros ir sporto įstaigų, kurių savininko teises ir pareigas įgyvendinanti institucija yra Jurbarko r. savivaldybės taryba, vadovų metines ataskaitas bei nustatyti veiklos užduotis einamiesiems metams.

Pirmas mūšis užvirė Finansų, biudžeto ir rajono plėtros komitete, paaiškėjus, kad savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyrius ignoravo pernykštį Švietimo ir mokslo ministrės įsakymą iki balandžio 17 d. nustatyti savivaldybių švietimo įstaigų vadovų 2018 metų užduotis.

Klausimą pristatydama Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Jolita Jablonskienė, pradėjusi dirbti tik praėjusių metų rugpjūtį, sau kaltės dėl nepadarytų darbų neprisiėmė ir patikino, kad negali žinoti, kodėl jie nebuvo padaryti.

Sulaukęs kritikos dėl skyriaus darbo Jurbarko r. savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius tesugebėjo pasakyti, kad buvo kaip buvo, o dabar yra kitaip. Nutylėta ir kas kaltas dėl tokio aplaidumo.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba prenumeruokite elektroninę leidinio versiją.

„ŠVIESOS“ inform.« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook