Balsavimas

Ar Jurbarke reikalingas kolumbariumas?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Mažoje bendruomenėje dėmesio užtenka kiekvienam

Mažoje bendruomenėje dėmesio užtenka kiekvienam (0)

2017-05-19

Jurbarkų darželiui-mokyklai balandžio pabaigoje sukako 40 metų. Prisiminusi šią sukaktį ir paminėjusi ją smagiais renginiais klasėse ir grupėse įstaigos bendruomenė į šventę sukvietė ir tėvelius, bičiulius bei partnerius. Jaukioje darželio-mokyklos salėje skambėjo vaikų klegesys, padėkos žodžiai ir sveikinimai.

Darželis kolūkio vaikams
1977 m. Gegužės 1-osios kolūkio pirmininkas Alfonsas Kobišaitis pasirūpino, kad kolūkio gyventojai turėtų kur dieną palikti vaikus – buvo pastatytas lopšelis-darželis „Vyturėlis“.Jam vadovauti pradėjo jauna specialistė Angelė Baltrušaitienė. 
„Turėjau suburti kolektyvą, sukurti visą materialinę bazę. Man pavyko – keletas pirmųjų darbuotojų dirba ir dabar“, – sakė 30 metų Jurbarkų darželiui-mokyklai atidavusi A. Baltrušaitienė. Pasak jos, įstaiga gyvuoja iki šiol pirmiausia darnaus kolektyvo dėka.
Buvusi vedėja prisimena, kad įkurti darželį buvo labai palanki aplinka – šalia kūrėsi jaunos šeimos, gimė vaikai. „Ir dabar pilnas darželis rodo, kad šioje vietoje jis yra labai reikalingas“, – sakė A. Baltrušaitienė ir pasidžiaugė, kad jos svajonė, kai vaikai ugdomi ne tik žiniomis, bet ir gražia bei tvarkinga aplinka, virto realybe.

Daugiau nuotraukų fotogalerijoje

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba prenumeruokite elektroninę versiją čia.
 
 

„Šviesos“ inform.« Back

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook