Balsavimas

Ar STT įtarimų sulaukę ir nuo pareigų nušalinti savivaldybės administracijos vadovai turėtų atsistatydinti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Medinių santvarų gamyba – vis dažniau pasirenkamas sprendimas

Medinių santvarų gamyba – vis dažniau pasirenkamas sprendimas (0)

2019-02-27

Medinės santvaros pasiteisina dėl daugybės priežasčių: jos yra pigesnės nei metalo konstrukcijos, tokios santvaros gali būti pritaikomos įvairiuose objektuose, yra lengvos ir greitai montuojamos. Medinių santvarų projektų rengimas gali praversti tikrai dažnose situacijose, todėl tuomet, jei jus domina santvarų gamyba, jums teks susidurti su keliais šių darbų atlikimo etapais. Taigi, kokia yra santvarų gamybos eiga?

Dizaino parengimas

Kai nusprendžiama rinktis santvaras, skirtas stogo konstrukcijai, svarbiu kriterijumi tampa ne tik tai, kad jos būtų pakankamai tvirtos ir ilgaamžės. Ne ką mažiau svarbu ir tai, koks yra santvarų dizainas, tad nieko nuostabaus, kad darbai pradedami būtent nuo dizaino kūrimo. Santvaras gaminantys specialistai visada konsultuojasi su savo klientais, ir kartu atrandami patys palankiausi sprendimai, koks turėtų būti galutinis rezultatas. Vėliau ši informacija yra perduodama projektuotojui, kuris imasi darbų atlikimo.

Individualaus projekto rengimas

Klientų poreikiai yra labai skirtingi, tad tuomet, kada reikalinga santvarų gamyba, imamasi individualaus projekto rengimo. Santvarų gamybos galimybės yra tikrai nemažos, tad tuomet, jei prireikia parengti tokį projektą, galite būti užtikrinti, kad specialistai pasirūpins, kad medžiagų sąnaudos būtų kuo mažesnės, o montavimo darbai būtų kiek įmanoma paprastesni. Pagamintos santvarų konstrukcijos prieš montavimą neturi būti papildomai apdirbamos, todėl darbai vyksta gerokai sklandžiau.

Medžiagų pirkimas ir paruošimas

Kitas santvarų gamybos etapas – tai medžiagų pirkimas ir paruošimas. Nors medienos pasirinkimas šiuo metu yra tikri labai platus, tačiau specialistai visada rekomenduoja rinktis tokią, kuri būtų pakankamai patvari ir ilgaamžė. Pavyzdžiui, puikiu sprendimu gali būti eglės mediena, kurios stiprumo rodiklis yra C24. Parinkta mediena yra paruošiama pagal tai, koks bus reikalingas santvarų ilgis, ir tuomet parenkami tinkami medienos apdorojimo įrankiai.

Santvarų gamybos procesas

Santvarų gamyba yra atliekama naudojant naujausias technologijas, kurios užtikrina, kad santvarų konstrukcijos bus parengiamos ypatingu tikslumu. Galima paklaida yra vos pora milimetrų, tad galima būti tikriems, kad santvarų konstrukcijas bus gana paprasta montuoti, o rezultatas bus būtent toks, kokio ir tikimasi. Tuo atveju, jei konstrukcijos yra parengiamos su gana nedidele paklaida, montavimo darbų atlikimas gali pareikalauti tikrai nemažai pastangų, tačiau taip tikrai nenutiks, jei kreipsitės į patyrusius specialistus.

Paruoštų gaminių transportavimas

Kitas žingsnis – tai gaminių transportavimas. Kai santvarų gamyba yra užbaigiama, svarbu pasirūpinti, kad ši produkcija saugiai pasiektų užsakovą, todėl transportavimas – taip pat labai svarbus žingsnis. Santvaras gaminančios kompanijos rūpinasi, kad šiam etapui taip pat būtų skiriamas pakankamas dėmesys. Galiausiai yra atliekamas santvarų montavimas, kuris taip pat reikalauja pakankamai daug dėmesio. Šį darbą visada svarbu patikėti patyrusiems specialistams, kurie gali garantuoti, kad santvaros bus tinkamai sumontuojamos, ir atliktų darbų rezultatas džiugins iš tiesų ilgą laiką.

Užsak. Nr. 242.« Atgal

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook