Naujuosius sutiko be tuščių lovų COVID ligoniams

Naujuosius sutiko be tuščių lovų COVID ligoniams (2)

2021-01-02

Antradienį iš Kauno klinikų atvežta vakcina nuo koronaviruso paskiepyti 55 su COVID-19 liga sergančiais pacientais dirbantys Jurbarko ligoninės sveikatos priežiūros specialistai. LSMU nuotr

Gruodžio 27 d. Lietuvą pasiekė pirmosios vakcinos nuo COVID-19 ligos. Jurbarko medikai jų sulaukė antradienį – paskiepyti 55 VšĮ Jurbarko ligoninė darbuotojai. Su viltimi sutinkamos vakcinacijos pradžios, deja, nesulaukė nemažai šios įstaigos pacientų.

Lauks kitos dozės

Į Jurbarką vakcina nuo koronaviruso atvežta iš Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikų. Kauniečiai skiepijimo darbų eigą su Jurbarko ligoninės vyriausiąja slaugos administratore Lina Gedminiene suderino dar sekmadienį.

„Turėjome sąrašus medicinos personalo, kuris bus skiepijamas. Buvo atvežtos 55 skiepų dozės, jos visos panaudotos“, – sako Jurbarko ligoninės vyriausioji gydytoja Rūta Lukšienė. Pirmiausia paskiepyti su COVID-19 liga sergančiais pacientais dirbantys medikai, Priėmimo ir skubios pagalbos, Palaikomojo gydymo ir slaugos skyrių personalas.

Pasak R. Lukšienės, COVID-19 liga persirgę medicinos darbuotojai šį kartą neskiepyti.

„Nuspręsta jiems vakcinaciją atidėti. Taip pat buvo tokių, kurie suabejojo ir skiepytis atsisakė. Manau, kad jie norėjo įsitikinti, ar viskas gerai, kaip jaučiasi kolegos, ir kitą kartą gavus vakcinos jie taip pat skiepysis“, – mano ligoninės vadovė.

Pasak jos, jokių nemalonių pojūčių ar reakcijų skiepijant nebuvo. „Kaip ir po bet kurio skiepo kažkokių simptomų gali būti, bet iš kolegų girdime, kad šie skiepai toleruojami gerai“, – sako R. Lukšienė.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba prenumeruokite elektroninę laikraščio versiją.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook