Nerimą sukėlęs vyras įveikė koronavirusą

Nerimą sukėlęs vyras įveikė koronavirusą (6)

2020-04-03

Beveik dvi savaites Jurbarke gyvenęs koronavirusu sergantis vyras atsidūrė vienoje Kauno ligoninių. Infekciją jis įveikė ir viliasi, kad nei savo artimųjų, nei kitų žmonių COVID-19 neužkrėtė. A. Skaros nuotr

Trys dienos kančių, vėliau – jokių simptomų. Taip savo užsikrėtimo koronavirusu istoriją pasakoti pradeda Arūnas Skara. Vyras yra pirmas žmogus rajone, kuriam oficialiai nustatyta COVID-19 liga. Tiesa, Jurbarke jis negyvena – dirba Norvegijoje, o grįžęs buvo dviem savaitėms aplankyti vaikų.

Visuomenės sveikatos centro Jurbarko skyriaus vedėja Jolita Lapėnienė šį penktadienį patvirtino, kad iš Centro Kauno departamento telefonu buvo pranešta, kad vyras laikomas pasveikusiu, o jo šeimos nariams vakar baigėsi paskirtas saviizoliacijos laikotarpis.

Nors testai nebuvo atlikti, šeima jaučiasi gerai.

Paviešinti savo užsikrėtimo koronavirusu istoriją A. Skara nusprendė norėdamas nuraminti jurbarkiečius ir vildamasis, kad žmonės nustos į jo artimuosius žiūrėti tarsi į raupsuotuosius

„Šviesa“ jau rašė, kad kovo 22- ąją savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius paskelbė mieste nerimą sukėlusią informaciją.

Paaiškėjo, kad nuo kovo 9 iki 20 d. Jurbarke viešėjo koronavirusu apsikrėtęs asmuo – jau minėtas A. Skara.

Iš užsienio grįžęs vyras nesiizoliavo, simptomų nejautė. Norvegijoje gyvenantis ir dirbantis keturiasdešimtmetis apsistojo Jurbarko viešbutyje ir čia gyveno dvi savaites.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba užsisakę elektroninę versiją.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook