Nuo pareigų nušalinta savivaldybės administracijos direktorė

Nuo pareigų nušalinta savivaldybės administracijos direktorė (23)

2019-08-02

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Kauno valdybos pareigūnams atliekant ikiteisminį tyrimą dėl korupcinio pobūdžio nusikalstamų veikų Jurbarko rajono savivaldybėje, vakar pareikšti įtarimai dėl piktnaudžiavimo, dokumentų suklastojimo bei turto iššvaistymo Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktorei Vidai Rekešienei.

Kauno apylinkės teismo Kauno rūmų nutartimi nuo rugpjūčio 2 d. administracijos direktorė nušalinta nuo pareigų trims mėnesiams.
Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojui Dariui Juodaičiui bei Infrastruktūros ir turto skyriaus vyr. inžinierei Rasai  Pakštaitienei pareikšti įtarimai dėl piktnaudžiavimo, dokumentų suklastojimo bei padėjimo iššvaistyti turtą. Taip pat įtarimai dėl korupcinio pobūdžio nusikalstamų veikų pareikšti trims privatiems asmenims.

Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas D. Juodaitis taip pat nušalintas nuo pareigų trims mėnesiams. Visiems įtariamiesiems skirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti ir nebendrauti su nustatytais asmenimis.
Tiriamos aplinkybės dėl viešojo pirkimo pagrindu sudarytos sutarties vykdymo, galimai pažeidžiant nustatytą tvarką bei suklastojus dokumentus savivaldybės lėšomis apmokėjus už netinkamai atliktus statybos darbus.
Tyrimą kontroliuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.
Taip pat skaitykite:

Sulaikytas aukštas savivaldybės administracijos pareigūnas (papildyta STT komentaru) 

Už stadioną sumokėta – darbai iš vietos nejuda

Visą publikaciją apie įtarimus savivaldybės vadovams skaitykite šeštadienio laikraštyje arba prenumeruokite elektroninę versiją.

STT inform.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook