Balsavimas

Ar pritariate valdininkų išvykai į mokymus Ispanijoje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Seimo pirmininkas pažadų nedalijo

Seimo pirmininkas pažadų nedalijo (2)

2018-10-10

Pirmadienį rajone apsilankęs Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis Raudonės pilyje su savivaldybės vadovais aptarė darbinius reikalus, užsuko į Senovinės technikos muziejų Smalininkuose, apžiūrėjo UAB „Dainius“ ir kuriamo Sinagogų aikštės memorialo pastatymo vietą Jurbarke.

Vizito pabaigoje V. Pranckietis, jį lydėję Seimo nariai Rūta Miliūtė ir Ričardas Juška bei rajono meras Skirmantas Mockevičius skyrė laiko susitikimui su bendruomene. Paklausyti vieno iš valstybės vadovų ir užduoti jam klausimų susirinko nedaug jurbarkiečių. Dalis jų – biudžetininkai, vietos politikai. Susitikime dalyvavo ir Jurbarko r. verslininkų organizacijos vadovas Gintaris Stoškus, UAB „Dainiai“ direktorius Kasparas Jurevičius, Vidas Šukys ir dar keletas verslininkų. Būtent jie V. Pranckiečiui išsakė daugiausia priekaištų.

Susitikimą svečias pradėjo pristatydamas situaciją Seime. „Mes esame kalti tuo, kad dabar esame valdžioje. Kai tik esi valdžioje, turi iš karto prisiimti atsakomybių už tai, ką darei ir ko nedarei. Taip, mes esame valdžioje, stengiamės būti atsakingi ir tikiuosi, kad esame atsakingi. Truputį pasakysiu apie padėtį Seime. Pirmiausia tai – Seime nėra karo. Kai žmonės bando sakyti, kad karas Seime, tai reiktų grįžti prie lietuvių liaudies pasakos, kad dangus griūva. Mes Seime turim labai aktyvią opoziciją, kad stiprią – nepasakyčiau, bet aktyvią – taip. Nestipri, nes jų yra pakankamai mažai. Mes turime sprendimų galią, kurią dažnai mėgsta įvardinti kaip buldozerį. Tačiau pirmiausia tą frazę 1996 m. panaudojo konservatoriai, kai patys laimėjo rinkimus“, – kalbėjo V. Pranckietis.

Seimo pirmininkas tikino, kad daugumos balsais priimami sprendimai ir yra demokratija. Ypač dabartinę poziciją esą sustiprino prie valdančiųjų prisijungusi Tvarkos ir teisingumo partijos frakcija.

„Dabar turėsime jų balsų, jie yra įsipareigoję paremti, kai sprendimai bus teisingi. Taip pat mes turime daugiau teisingų žmonių Seime. Tai – dalis liberalų, kurie įvardijami kaip provalstietiški. Jie paremia mus“, – sakė V. Pranckietis.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba prenumeruokite elektroninę laikraščio versiją.

„ŠVIESOS“ inform.« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook