Balsavimas

Ar STT įtarimų sulaukę ir nuo pareigų nušalinti savivaldybės administracijos vadovai turėtų atsistatydinti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Seniūnaičių pastangos valdžiai neįdomios

Seniūnaičių pastangos valdžiai neįdomios (1)

2019-07-14

Pėsčiųjų taku tarp Algirdo g. 12 ir 14 namų kasdien praeina daug žmonių, tačiau tamsiu paros metu čia nesaugu – nežybsi nė viena lempa, todėl miesto seniūnaitijų seniūnaičiai šią problemą kelia ne vienerius metus. J. Pileckienės nuotr.

Jurbarko seniūnaičiai jau ne pirmą kartą imasi pėsčiųjų tako tarp Algirdo gatvės 12 ir 14 namo apšvietimo reikalų. Gegužės 16 d. jie kreipėsi į savivaldybės tarybą, prašydami spręsti šį klausimą, tačiau raštas politikus pasiekė tik po gero mėnesio, kone paskelbus jo paiešką. Net ir pasiekus adresatą, naudos nedaug: savivaldybės administracijos direktorė Vida Rekešienė seniūnaičiams jau atsakė – nėra galimybės.

Kreipėsi ir anksčiau

Miesto seniūnaičiai savo sueigose pėsčiųjų tako apšvietimo problemą kelia ne pirmą kartą ir teigia, kad savivaldybės administracijos direktorė V. Rekešienė esą žadėjo, jog lempos čia atsiras. Kęstučio seniūnaitijos seniūnaitis Džeraldas Kiulkaitis sprendimą kreiptis į rajono tarybą paaiškina labai paprastai – gal išgirs politikai ir ras sprendimą, nes savivaldybės vadovai, panašu, jo nė neieško.

Seniūnaičiai savivaldybės tarybai priminė, kad kvartalas prie Algirdo g. 14 ir V. Kudirkos g. 26 namo buvo sutvarkytas 2014 m. – įrengtos automobilių, vaikų žaidimo, krepšinio aikštelės, nutiesti šaligatviai ir takai.

Tuomet tarp Algirdo g. 12 ir 14 namų buvo įrengtas pėsčiųjų takas. Laikas patvirtino, kad jis šioje vietoje suplanuotas ne atsitiktinai – taku kasdien vaikšto daug jurbarkiečių. Šis takas nuo „Maximos“ prekybos centro Algirdo gatvėje veda į kitas Jurbarko naujamiesčio gatves. Per mokslo metus juo į mokyklą ir namo keliauja vaikai.

Vardan gyventojų saugumo

Pasak Dž. Kiulkaičio, nors taku naudojasi labai daug gyventojų, jis neapšviestas ir tamsiu paros metu nesaugus.

„Dėl esančios problemos ne kartą buvo kreiptasi į Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktorę Vidą Rekešienę: 2017 metais viso rajono seniūnaičių sueigos metu, taip pat 2018 m. sausio mėnesį vykusioje Jurbarko miesto seniūnaičių sueigoje buvo primintas ir administracijos direktorei pateiktas protokolinis sprendimas dėl minėto apšvietimo įrengimo. Kadangi iki šiol pėsčiųjų takas vis dar skendi tamsoje, prašome padėti išspręsti šią problemą ir rasti lėšų minėto pėsčiųjų tako apšvietimui įrengti“, – rašoma aštuonių miesto seniūnaičių prašyme.

Seniūnaičiams tikrai pritartų naujamiesčio gyventojai, tarp minimų namų seniai numynę jiems patogų takelį, kuris prieš keletą metų buvo išklotas trinkelėmis. Žmonės viliasi, kad pradėtas darbas turėtų būti ir užbaigtas, o galutinį tašką padėtų apšvietimas. To paties siekia ir gyventojams atstovaujantys seniūnaičiai. Raštą Jurbarko r. savivaldybės tarybai jie adresavo ne šiaip sau, o įtardami, kad be politikų įsikišimo savivaldybės administracijos jiems įtikinti nepavyks. Deja, rajono tarybai adresuotas raštas pirmiausia pasiekė merą Skirmantą Mockevičių, o šis, nors ir privalėjo, nematė reikalo jį persiųsti tarybos nariams. Raštas pateko savivaldybės administracijos direktorei V. Rekešienei, ši aiškintis tako apšvietimo galimybes pavedė Infrastruktūros ir turto skyriui. Vyr. specialistas Gediminas Šaltinis parengė atsakymą seniūnaičiams, kurį pasirašė administracijos direktorė.« Atgal

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook