Balsavimas

Ar pritariate mokytojų reikalavimams ir streikams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Smalininkų seniūnija lieka konservatorių rankose

Smalininkų seniūnija lieka konservatorių rankose (6)

2017-10-25

Nerašytus įstatymus dažnai aplenkia partiniai susitarimai. Spalio 25 d. paaiškėjo, kad Smalininkų seniūnija lieka konservatorių įtakoje, mat konkursą seniūno pareigoms užimti laimėjo vienas aktyvesnių Tėvynės sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų partijos Jurbarko skyriaus narių Ramūnas Alminas. 

Redakcijos duomenimis, R. Almino kandidatūrą valdančiosios koalicijos pasitarime konservatoriai įvardijo dar gerokai iki konkurso ir galimai bandė užsitikrinti konkurso komisijos pirmininkės, savivaldybės administracijos direktorės Vidos Rekešienės palaikymą.

„Šviesos“ kalbinta savivaldybės administracijos direktorė V. Rekešienė neneigė, kad valdančiosios daugumos pasitarime buvo tokia kalba. Pasak V. Rekešienės, valdančiosios koalicijos pasitarimuose įvardijama daug įvairių dalykų, tai tiesiog „minčių srautai“. Pasirodo, šiems gali būti prilygintas ir galimas politinis spaudimas ar įsipareigojimai koalicijos partneriams.

Komisijai vadovavusi V. Rekešienė pripažino, kad iš konkurse dalyvavusių kandidatų R. Alminas pasirodė geriausiai. Surinkęs 8,2 balo, jis visu balu aplenkė antroje vietoje likusį kandidatą. Pasak V. Rekešienės, panašaus pobūdžio konkurse R. Alminas dalyvavo jau trečią kartą. Todėl ji ir juokavo, kad kai kiekvienas praeis konkursą po tris kartus, norimą tikslą pasieks.

R. Alminas, nors ir jurbarkietis, glaudžiai susijęs su Smalininkais. Iki laimint seniūno pareigas dirbo Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos Specialiojo ugdymo skyriuje socialiniu pedagogu, dėstė informacines technologijas. Smalininkų bendruomenę, čia gyvenančių žmonių rūpesčius, kaip ir pasiekimus, R. Alminas gerai žino.

Seniūno pareigas jis pradės eiti gavus atsakymą iš Specialiųjų tyrimų tarnybos.

„Šviesos“ inform.« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook