Sprendimas: „darbietė“ paliko valdančiąją daugumą

Sprendimas: „darbietė“ paliko valdančiąją daugumą (5)

2020-01-31

Valdančiąją koaliciją palikusi Vilma Venslauskienė (centre) pareiškimo išeiti iš daugumos programą vykdančios Sambūrio frakcijos dar nerašo. J. Pileckienės nuotr.

Savivaldybės tarybos narė, Darbo partijos Jurbarko skyriaus pirmininkė Vilma Venslauskienė paliko valdančiąją daugumą. Savivaldybės tarybos koalicijoje lieka trylika narių – tik vienu daugiau, nei turi opozicija.

Pareiškimas, patvirtinantis V. Venslauskienės apsisprendimą, merui adresuotas sausio 20-ąją. Dar po kelių dienų politikė parašė ir antrą raštą – atsisakė Etikos komisijos pirmininkės pareigų, į kurias ją buvo delegavusi rajono tarybos dauguma.

Savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius patvirtino, kad V. Venslauskienės pareiškimą gavo, tačiau teigia, jog priežasčių ji nenurodė. „Nieko neįvardijo, jokių priežasčių. Galiu tik galvoti, bet man neaiškios“, – kalbėjo S. Mockevičius

Viešoje erdvėje jau kuris laikas buvo gvildenamas vienintelio laisvo likusio valdžios posto likimas. Nors po savivaldos rinkimų savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo postas teko rajono konservatoriams, dėl skandalingų Naujamiesčio progimnazijos stadiono aplinkybių atleidus šias pareigas ėjusį Darių Juodaitį, ši partija savo kandidato nebesiūlė.

Tuščia kėdė užminė ne vieną mįslę ir įplieskė kalbas, kas labiausiai siektų šio posto.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba prenumeruokite elektroninę versiją.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook