Sveikatinimo kompleksas bus atviras visiems

Sveikatinimo kompleksas bus atviras visiems (8)

2020-06-16

Įgyvendinant „Tauragė +“ strategijos prioritetinę kryptį „Viešųjų paslaugų teikimo kokybės gerinimas“ iš Vasario 16-osios g. pusės prie senojo „Ąžuoliuko“ mokyklos pastato bus statomas naujas sveikatinimo komplekso pastatas, įrengiamos automobilių stovėjimo vietos. J. Stanaitienės nuotr

Įgyvendinama funkcinės zonos „Tauragė +“ plėtros strategiją įvertino senus jurbarkiečių poreikius ir svajones. Sparčiai vyksta pramonės zonos sutvarkymo, autobusų stoties projektavimo darbai, atsiras pėsčiųjų ir dviratininkų tiltas per Mituvą, o gegužės 25 d. pasirašyta sveikatinimo komplekso prie „Ąžuoliuko“ mokyklos techninio projekto parengimo paslaugų sutartis.

Tęsiamos tradicijos

„Ąžuoliuko“ mokykloje visada daug dėmesio buvo skiriama projektams, susijusiems su sveikatinimu, tvaria aplinka, ekologija. „Niekada neateini į tuščią vietą.

Šioje įstaigoje jau buvo gilios tradicijos, ji turėjo savo strategiją, vizijas. Čia daug dėmesio buvo skiriama vaikų sveikatinimui, sveikų įpročių formavimui. Todėl mūsų svajonės taip pat buvo iš šitos srities“, – sako šiai įstaigai jau beveik pusantrų metų vadovaujanti ir naujas jos veiklos strategijas kurianti Aušra Baliukynaitė.

Mintis apie sveikatinimo centrą atsirado kelionėje į Vokietiją, Krailsheimą, apžiūrėjus ten veikiančius darželius.

„Mes savo įstaigoje turime vaikų su spec. poreikiais klasę, kurią lanko sveikatos problemų turintys ugdytiniai, ir jas reikia spręsti. Diskutavome, ko reikia, kad tos problemos neužaugtų, kalbėjome apie būtiną dėmesį prevencijai“, – sako A. Baliukynaitė.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba užsisakę elektroninę versiją« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook